TBL Fikstürü

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bu çok doğru geçen sene hiç ummadık maçları kaybettik pınar karşıyaka, alpella, daçka vb... Eğer hedef final ise zaten bu tip ekstra maçlar kaybetmemeliyiz...

İlk yedi haftada yedi galibiyet bana göre çok iyimser gibi duruyor. Belki ben çok endişeliyim ama bu kadar kolay olmayacak bu sene. Diğer takımlar neredeyse transferlerini tamamladılar ve antremanlara başladılar. Takım olma yolunda da bize göre daha avantajlılar. Bana göre ilk yarı alacağımız 5 mağlubiyet hiç de süpriz olmaz. Elbette hedeflerimiz büyük olmalı ama alacağımız bu mağlubiyetlerden sonra da takımımızı suçlamayalım. Çünkü bu sene hemen hemen her takımda ligimizi baz aldığımız zaman üst sınıf bir yabancı bulunuyor. Biraz daha temkinli davranalım ve sonrasında hayal kırıklığına uğramayalım. Daha kadromuz bile belli değil çünkü.

Arda Öztürk' Alıntı:
6. hafta mersinden canlı yayın bilgisayırım yok ama kampuscell i bir arkadaşla iletişim kurup bu maçı sizlerle paylaşmanın sözünü veriyorum :)

mersin deplasmanı taraftarla baya sorun oluyor bu sefer rengimi belli etmeden gidecem yoksa o salondan çıkmak baya sorun :)
Cogunluguz Merak etme :D ultrAslan MerSin yıkacak o salonu 6. hafta

Ayrıca ben bu sene biraz banvitten cekiniorum onlara dikkat edersek bejekenin karşısına 7-0 cıkabiliriz.Birde efes telekom ülker macların mutlaka 1 tane kazanmalıyız artık !!!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":c0446]6. hafta mersinden canlı yayın bilgisayırım yok ama kampuscell i bir arkadaşla iletişim kurup bu maçı sizlerle paylaşmanın sözünü veriyorum :)

mersin deplasmanı taraftarla baya sorun oluyor bu sefer rengimi belli etmeden gidecem yoksa o salondan çıkmak baya sorun :)

Kampuscelliyim ;)[/quote:c0446]

geçen sene lig o kadar sıkıcıydı ki... zaten ülker'in GS Cafe Crown için koyduğu 4.'lük hedefi de baştan heves kırıyordu. nitekim tüm maçlar sonucu belli başladı ve 4. olduk.

bu seneki lig, transferlere bakılırsa çok sürprize gebe. daha zevkli olacağı kesin.

dolayısıyla; 10-5 bitirirsek devreyi, bence iyi sonuç... 9-6 mantıklısı...

NBA'den transfer falan da anlamam, şu anda lig sonu için de 4. olursak iyi; 5 normal; 6 da olası diyorum...

insanın kendi takımı hakkında mantıklı yazması da hiç hoş olmuyormuş; bunu da anladım!

Gelecek 3 yabancıyla birlikte ligde en az Efes.Pİlsen,telekom kadar iddalı olacağımızı düşünüyorum.Beşiktaş'ın bizden güçlü olduğunu düşünmüyorum.Çok kaliteli yabancılar aldılar ama yerlileri yetersiz.Fenerbahçe.Ülker için lig geçen yılki kadar kolay olmayacak ve bu sezon FİNAL'i GÖREMEYECEKLER !!... Türk.Telekom Çok kaliteli bir kadro kurdu belki normal sezonu 1 veya 2.sırada tamamlayacaklar ama yarı final'de ya bize yada efes.Pilsen'e elenecekler.Tahminlerime göre bu yıl Final'in adı EFES PİLSEN-GALATASARAY olacak buna canı gönülden inanıyorum olmaması için hiç bir sebep yok hepimiz lig başladığından itibaren tek yürek tek bilek olmalıyız..Bu yıl taraftar olarak herşeyimizle takımımızın yanında olmalıyız..Belki zorlu yollardan geçeceğiz ama bu zorlu yollar bizi 2007-2008 Basketbol sezonunun şampiyonluğuna götürecek...
Bayram Kurtulmuş

11-5 diyorum ben iki supriz yenilgi (bjk ve banvit olcaktır)diger uc ise ulker efes ve telekom olcaktır

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Eğer o 5 maçı kaybedeceksek neden hedefimiz Final deniyor ki ?
Aynen katılıyorum...Eğer o 5 yenilgiyi alırsak bizim hedefimiz final olmaz olamaz. Ligi toplamda 5 yenilgi ile bitirmek bile bir lig birincisi için yeterli olmayabilir...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Burak Barut":06c1f][quote="Arda Öztürk":06c1f]6. hafta mersinden canlı yayın bilgisayırım yok ama kampuscell i bir arkadaşla iletişim kurup bu maçı sizlerle paylaşmanın sözünü veriyorum :)

Kampuscelliyim ;)[/quote:06c1f][/quote:06c1f]

6.haftada irtibata geçeriz burak hep önder abiden beklemek ayıp oluyor :)

Bencede haklısınız 5 maç hedefleri final olan bi takım için çok fazla
5 maç kaybediceksek ben ne anladım o işten
3 maçtan fazlası yaramaz

Mustafa Marangoz' Alıntı:
Arda Öztürk":6584e]6. hafta mersinden canlı yayın bilgisayırım yok ama kampuscell i bir arkadaşla iletişim kurup bu maçı sizlerle paylaşmanın sözünü veriyorum :) mersin deplasmanı taraftarla baya sorun oluyor bu sefer rengimi belli etmeden gidecem yoksa o salondan çıkmak baya sorun :)[/quote] Cogunluguz Merak etme :D ultrAslan MerSin yıkacak o salonu 6. hafta Ayrıca ben bu sene biraz banvitten cekiniorum onlara dikkat edersek bejekenin karşısına 7-0 cıkabiliriz.Birde efes telekom ülker macların mutlaka 1 tane kazanmalıyız artık !!![/quote:6584e] :) mustafa bilmem hatırlarmısın adanadan 8 kişi gelmiştik salondan nasıl çıktığımı hala hatırlamıyorum :) [url="http://www.resimupload.com/ds128379153_mersn_gar' Alıntı:
http://www.resimupload.com/ds128379153_mersn_gar[/url]ı.html
buda maçtan sonra mersin garında oh be kurtulduk dedğimiz dakikalardan :)
bu arada tekrar tekrar ua mersinde hasan abiye mersin ve tarsusta gösterdiği yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum

Valla suan ben bunu dusunuruyorum. Bunu uzulerek soyluyorum bjk ve ulker bizden ustunler gibi gozukuyo ilk yari bence bu maglubiyetleri alacaz gibime geliyo suanlik.Cunku bjk transferlerini yapti iyi bir takim kurdu biz hala yerimizde sayiyoruz ve hatta gecen sene takımımızın en önemli oyuncusu olan fitchi gönderdik ve onun yerini dolduracak bi transfer yaptıgımızı düsünmüyorum.Ve yapılacagınıda sanmıyorum. 2. yarıda belki bi banvit ve bjk maglubiyeti alcamızı sanmam.Belki biraz kötümser oldum ama bence bu maglubiyetleri aliriz die dusunuyorum.Eger bu maglubiyetleri almazsak(banvit haric)herkesden özür dilerim....

Re:

Volkan Kiziltas' Alıntı:
Valla suan ben bunu dusunuruyorum. Bunu uzulerek soyluyorum bjk ve ulker bizden ustunler gibi gozukuyo ilk yari bence bu maglubiyetleri alacaz gibime geliyo suanlik.Cunku bjk transferlerini yapti iyi bir takim kurdu biz hala yerimizde sayiyoruz ve hatta gecen sene takımımızın en önemli oyuncusu olan fitchi gönderdik ve onun yerini dolduracak bi transfer yaptıgımızı düsünmüyorum.Ve yapılacagınıda sanmıyorum. 2. yarıda belki bi banvit ve bjk maglubiyeti alcamızı sanmam.Belki biraz kötümser oldum ama bence bu maglubiyetleri aliriz die dusunuyorum.Eger bu maglubiyetleri almazsak(banvit haric)herkesden özür dilerim....
ama bunu söylemek için erken beşiktaş transferini tamamladı ama bizim transferlerimiz daha bitmedi ben inanıyorumki gelecek 3 yabancıDA çok kaliteli olacak Zirve bu yıl bizim finalin adı EFES PİLSEN-GALATASARAY buna bütün kalbimle inanıyorum..

Besiktasın final oynadıgı sezonlarda ligde 2 buyuk takım vardı.Telekom ile artık 3 oldu.Yine o zamanlarda 3 basaltı takım varken , simdi 6-7 takım var.
HEDEF ilk 5 de ligi tamamlamaktır.Boylece, efes-telekom-fulker ile yarı finalden once karsılasmazsın.

Re:

Timur Saglam' Alıntı:
Besiktasın final oynadıgı sezonlarda ligde 2 buyuk takım vardı.Telekom ile artık 3 oldu.Yine o zamanlarda 3 basaltı takım varken , simdi 6-7 takım var.
HEDEF ilk 5 de ligi tamamlamaktır.Boylece, efes-telekom-fulker ile yarı finalden once karsılasmazsın.
Bence Hedef Ligi Her Zaman 1.Sırada tamamlamaktır..Hedef Zirve olmalı ki hedeften uzaklaştığın zaman bile 3. veya 4.sıralarda olabilelim..