Tekel maçı yıldızı

Tekel maçı yıldızı kimdi?

• Darrell MITCHELL

Oy: 0 0.0%
  • Tufan ERSÖZ

• Burak SEZGIN

• Cemal NALGA

• Jerome HOLMAN

• Fatih SOLAK

• Ismet HACIOĞLU

• Murat KAYA

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok diğil 1 ay önce forumda gitmesi kalmasını tartışıyorduk ama o bize en iyi cevabı sahadaki istatistiklerle verdi bravo darell böyle devam :eek:key

ilk periyotta fitch çok etkiliydi anak daha sonra mitchell çok iyi oynadı..

Maçı izleyemedim ama hem istatistikler hem de yazılanlardan dolay ben de Mitchell'a verdim oyumu. Performansını hep böyle devam ettirir inşallah.

elbetteki mitchell diyorum çünkü her geçen hafta performansını ilerletti en azından artık pota altını fazla zorlamıo ve tekel maçında seyrettiim kadarıyla takıma ve türkiyeye fazlasıyla alıştı sonuç olarakda bu oyu haketti

Fitch biraksa Mitchell 30 sayiyi cok rahat bulurdu. Ne zaman atip ne zaman atmayacagini cok iyi biliyor. Daha iyisi sicak oldugu zaman ard arda sokuyor üclükleri. Fitch de maalesef öyle bisey yok. 2 Üclük sokuyor tamam bugün iyi gününde diyorsun ardindan 4 sut birden kaciriyor. Sonra yine 2 tane sokuyor yine kaciriyor. Be böyle birsey görmedim. Eli sicak skorer attigini sokar. Mitchell Fitch den kat kat iyi oyuncu. Ben cok ümtliyim ondan. Gelecek sene takim onun etrafinda kurulsun. Fitch gidebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...