Teşekkür ve Aile toplantısı-Murat Özyer

Önder Ç.

0
Yönetici
Sizin yardımınızla , bizi en kötü günde bile yalnız bırakmayıp bağrına basan taraftarımıza bir mesaj göndermek istiyorum. 13 sene sonra yetiştiğim kulübüme geri döndüğümde bana ve takımımıza Galatasaray ‘da görev yapmanın ne kadar farklı olduğunu hatırlattınız. Özellikle sahamızda kaybettiğimiz derbi maçlarından sonra Avrupa’da bile eşine ender rastlanacak bir jesti Türkiye’de basketbol sahalarına yine bir Avrupa’lının getirebileceğini gösterdiniz.Biz de, bu sene yürekten destek veren büyük GALATASARAY TARAFTARINA ligin son haftası itibariyle teşekkür etmek istiyoruz . Bu aile toplantımızı Çarşamba günü yapmayı planlıyoruz. Bu duyurunun yapılması için yardımlarınızı bekliyorum .Vaktiniz için çok teşekkür ederim.

Murat ÖZYER
Head Coach of
Galatasaray Cafe Crown

OFFICE ADDRESS :
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
BASKETBOL SUBESI
METIN OKTAY TESISLERI - FLORYA
34153 - ISTANBUL - TURKEY

Arkadaşlar Murat Hocamızdan gelen mesaj bu. Çarşamba günü saat 14.00-16.00 arasında Ahmet Cömert'te yapılacak olan idmana takımımız bizleri bekliyor. Böyle güzel bir düşünce için hocamıza ve tüm takıma teşekkür ederiz.

Önder abi büyük harflerle GALATASARAY TARAFTARINA diye yazmış ya Murat hocanın mesajını ;)

Gerçekten basketbol zekası ve kişiliğiyle şu kulübe gelen ender coachlardan biri.

Çok ince bir teklif olmuş, İstanbul'daki arkadaşlara Florya yolları gözüktü ;)

Can Altay' Alıntı:
Gerçekten basketbol zekası ve kişiliğiyle şu kulübe gelen ender coachlardan biri.

Çok ince bir teklif olmuş, İstanbul'daki arkadaşlara Florya yolları gözüktü ;)

Bir yanlışlık olmasın diye düzelteyim..

Gelecek arkadaşlar Ahmet Cömert te toplanacağız takımla..

eh be olmadı işte tam iş zamanı olur zaten bole guzel olaylar bos zamanda yapacak ıs bulamazsın işin oldugunda bole guzel seyler olur nese bı caresıne bakcaz artık kacacaz belkıde iş yerınden :atki

Murat Hoca yine büyük ve zarifliğini gösterdi ;)

GALATASARAY TARAFTARI iyi günde kötü günde takımının yanında bunu herkes böyle bilsin! :atki

Anlaşılan Murat Hoca burada yaşananlar burada kalır demiş ;) Ancak ben bir ispiyoncu buldum; 50-60 kişilik bir taraftar topluluğu gitmiş davete. Baklava tadında bir ortam varmış salonda.

Umarım play off öncesi taraftardan istenen destek için yapılan davet 4 Mayısta karşılığını bulur.

Açıkcası ben gelemedim.Hava şartları engel koydu.Ama Cuma günü gelip telafi edecem. :)

Beklediğimden daha fazla insan vardı.

Böyle güzel bir düsünce için teknik ekibimize, ve herkese gayet sıcak davranan oyuncularımıza çok teşekkür ederiz...

Mesela pazar günü Beşiktaş maçından sonra Ahmet Cömert'e servis olsa Hocam.. diye konuşuldu. Gayet olumlu karşılandı...

Mesela Fatih, Harvey'i yeme sözü verdi. :)

Mesela..