TKBL Final | Galatasaray 2 - Fenerbahçe 3

Taraftar olarak gerekli baskıyı kuracağız.
Ülker-Efes maçını da bugün 20.00'ye koymuşlar. Salona gitme işini geçe bırakmayalım. Toplu ulaşım kalabalık olur şimdi :)

Duyduğuma göre tûm biletler tükenmiş. Eline cebine sağlık Büyük Galatasaray Taraftari !! Bence bayan basketbol takımımızın son 10 yıldaki en önemli 2 maçı olacak,şu önûmüzdeki 2 maç. Rabbim utandirmasın. Allah yar ve yardimcimiz olsun inşaAllah. Bizim her attigimiz sayi olsun insaAllah. Başarilar Sarayin Sultanlari...

Duyduğuma göre tûm biletler tükenmiş. Eline cebine sağlık Büyük Galatasaray Taraftari !! Bence bayan basketbol takımımızın son 10 yıldaki en önemli 2 maçı olacak,şu önûmüzdeki 2 maç. Rabbim utandirmasın. Allah yar ve yardimcimiz olsun inşaAllah. Bizim her attigimiz sayi olsun insaAllah. Başarilar Sarayin Sultanlari...

Emin misin Metehan hala satışlar devam ediyor diye biliyorum ben ?

Biletixte satışlar bitmiş arkadaşlar şuan maç önünde satılanlar dışında malesef 4 500 bilet satılmış tabi ki herkes maç önünde alacak biletini ama insan üzülüyor işte yinede umarım 10000 kişiye oynarız ..

Cuma akşamı çalınan şampiyonluğu bu akşam söke söke geri alma maçına çıkacağız. Hakemler yine ellerinden geleni ardına koymayacak karşı yakanın takımına vermek için maçı ama bizim güvenimiz size sonsuz. Siz ilk 2 maçtaki oyunu oynayın zaten hakemler olmadan bir şey yapamayacaklar. Allah utandırmasın.

Bazı maçlar vardır karşına ne engel çıkarsa çıksın inanarak oynayıp kazanmak gerekir. işte bu maç o maç.
çıkıp çatır çatır üst düzey konsantrasyonla oynayarak bu maçı almalıyız.
ilk maçı kazanarak saha avantajını elde ettik , bugün bu maç kazanılırsa şampiyonluğa kalacak 1 maç oda bizim sahamızda.
Hadi Aslanlar , parçalımı giydim ve elimi kalbimin üzerine götürdüm.
Allah yardımcınız olsun.