Torino´da Turgay Demirel´le Yüz Yüze ! ! !

Ya arkadaş sen ne diye zamanında bir takım şahıslarla yaşadığın problemleri bize yansıtırsın,ne demiş Turgay bey : "Benim gibi alt yapıdan gelip bilmem ne kupasını alan adama 30 yaşında basketbolu bıraktırdılar." Ee kim yapmış bunu? Hala bizim kulüpte bir yöneticimi? Hiç sanmıyorum. Sizin stadda bana küfür ediyorlar demiş.. Turgay bey dikkatinizi çekim o anı hatırlıyorum yani Ayhan Şahenk'e geldiğiniz günü..Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum..Bana küfürü ediyorsunuz dediğiniz de "Federasyon istifa!" dediğimizdi heralde.Tabi sen bunu bir küfür olarak algılıyorsan zaten bize karşı olan duygularını da açığa vurmuş oluyorsun..

Şunu da hatırlatayım Turgay bey yine gel yine bağırırım Federasyon istifa diye..Futbolda Hasan basketbolda sen ikinizde Azize'ye komşusunuz heralde....

play offlarda bjk-banvit serisinin 3-0 bitmesi neredeyse kesin gibiyken ve rakip muhtemelem 3-1/3-2 gibi skorla Galatasaray-tt galibi olacakken bjk nin maçlarını günler önce oynatan; bizim serinin hem geç başlatıp hem de maç tarihi belirlerken başka organizasyon varmı diye sormayı bile akıl edemeyen turgay Ankara'da sanki başka salon yokmuş gibi maçların erteleyerek tarafını yine açıkça göstermiştir. bence sonuç belli bjk-fülker final oynatılacak, kişisel intikamını almış olacak

Tuncay Genc' Alıntı:
play offlarda bjk-banvit serisinin 3-0 bitmesi neredeyse kesin gibiyken ve rakip muhtemelem 3-1/3-2 gibi skorla Galatasaray-tt galibi olacakken bjk nin maçlarını günler önce oynatan; bizim serinin hem geç başlatıp hem de maç tarihi belirlerken başka organizasyon varmı diye sormayı bile akıl edemeyen turgay Ankara'da sanki başka salon yokmuş gibi maçların erteleyerek tarafını yine açıkça göstermiştir. bence sonuç belli bjk-fülker final oynatılacak, kişisel intikamını almış olacak
amaç o heralde birileri demirel'e dur desin