Torino Dönüşünde Takımı Karşılıyoruz(İPTAL)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Torino Dönüşünde Takımı Karşılıyoruz(Pzt 21.30)

insallah lincoln'u karsiladigimiz gibi olur. herkes ne diyor bu hayatta olmaz dicek, ama bunlar fazlasini bile hak ediyorlar ;)

Bence gayet kalabalık olacağız!!!

Eyüp abi mümkün olursa fotoraflarıda çekebilirseniz biz şehir dışında olanlar içinde çok güzel olacaktır avrupalı aslanları görmek.

o degilde eyüp abi takım 21.30 da mı gelıyo bizmi 21.30 ordayız takımsa gelıcek 21.30 da biz 20.30 felan orda olalım derim

21.10 da ben orada olacağım!

Arkadaşlar az önce aldığım bilgiye göre takım saat 15.00 te geliyormuş, bu sebeple karşılama organizasyonu iptal edilmiştir!!!

Arkadaşlar akşam olsaydı büyük bir hazırlık yapılmıştı hatta pankart bile yapmıştık ama sağlık olsun, taraftarız biz çekeriz cefa!

Semih Ural' Alıntı:
takım istanbula döndü mü?

karsılama yapıldı mı?

bilgisi olan var mı?

Takım İstanbula döndü 3-4 kişi vardı karşılayan ben gidecektim ama sonanda çıkan aksilik nedeniyle arkadaşımı göndermek zorunda kaldım. Murat hocayla baya konuşmuş arkadaşım Karşılamaya geleceğimizi ama saatin değişmesi nedeniyle iptal etmek zorunda kaldığımızı söylemiş anladığım kadariyle Murat hocada hazırlıklar için saatini erkene almak zorunda kaldıklarını söylemiş ayrıca karşılama düzenlemek isteyen herkese teşekkürlerini iletti Murat hoca

4 kişiydik gruptan, oradan da stada pankartı asmaya geçtik. keyifsizdik aklımızda hep keşke akşam olsaydı vardı, neyse elden bişey gelmez..