Torino yolcusu kalmasın!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar 10 nisanda Beşiktaş ile oynayacağımız Uleb cup maçı ve turu geçmemiz durumunda sonraki maçlar için organizasyon yapılacaktır.
Amacımız Torinodada Hocamız ve Aslanlarımızın yanında olmaktır, vede Avrupaya Galatasarayın nekadar büyük bir marka olduğunu basketboldada ispatlamaktır.

Torino'ya gitmek isteyen yada gidebilecek durumu olan arkadaşlarım bu konuda klüp ve acenta ile iletişimde olan arkadaşlarımızla iletişime geçebilirler.
Bu arkadaşlar yapılması gereken işlemleri vede gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.

Hüseyi Tüfekçi
huseyintufekci@msn.com

Murat Cantaş
vmuratcantas@hotmail.com

NE KADAR ÖVÜNSEK AZ TORİNO DEPLASMAN SAYILMAZ!!!

Şuraya bı yazın bakalım nedır ne gerekıo nekadara mal oluyo + ekstra bılgıler ıcın kımı hangı sırketı aramamız gerekıyor ???
Acil cewap lütfen :)

Fırat UZUN' Alıntı:
Şuraya bı yazın bakalım nedır ne gerekıo nekadara mal oluyo + ekstra bılgıler ıcın kımı hangı sırketı aramamız gerekıyor ???
Fırat selam!
Bütün bilgiler Hüseyin ve Muratta var.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Fırat UZUN":eek:lh7312p]Şuraya bı yazın bakalım nedır ne gerekıo nekadara mal oluyo + ekstra bılgıler ıcın kımı hangı sırketı aramamız gerekıyor ???
Fırat selam!
Bütün bilgiler Hüseyin ve Muratta var.[/quote:eek:lh7312p]
O zaman 1 PM rica edecegim

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Fırat UZUN":10c8f2qu]Şuraya bı yazın bakalım nedır ne gerekıo nekadara mal oluyo + ekstra bılgıler ıcın kımı hangı sırketı aramamız gerekıyor ???

acun torinodamı desek :)[/quote:10c8f2qu]
Türkiye 'de 48 il gezdim 1 de Torino 'yu dünya gözüyle görelim beyaaa

Alo oo , 25 kişl olduk, ama gsbasketten çıt yok!

gsbasket , torinoda kupayı kaldırıken orda olmayacakmı?

biz orda olacağız..!

arkadaşlar bu ultraslan ın yaptığı organiazasyon biraz pahalı geldi bana daha önce gittiğim için söylüyorum 3 gün toplam 700 euro hesapladım ben milano torino 15 euro tren parasına kadar ben bi arkadaşımla gitmeyi düşünüyoruz dediğim gibi 700 euro hesap çıkardık (havalimanı vergileri falan dahil)ama fazla para harcamak yok hatta dorm larda kalacaksınız..

Eser Atalay' Alıntı:
arkadaşlar bu ultraslan ın yaptığı organiazasyon biraz pahalı geldi bana daha önce gittiğim için söylüyorum 3 gün toplam 700 euro hesapladım ben milano torino 15 euro tren parasına kadar ben bi arkadaşımla gitmeyi düşünüyoruz dediğim gibi 700 euro hesap çıkardık (havalimanı vergileri falan dahil)ama fazla para harcamak yok hatta dorm larda kalacaksınız..

uA nın yaptırdığı turda yaklaşık 700 euro tutuyor herşey dahil nasıl daha pahalı geldi sana senin cıkardıgın fiyatta 700 euro iken?

Sonuçta nerden baksanız 1.200 ytl den aşağı tumuyor en iyi ihtimal. Herkesin verebileceği bir rakam değil. Gidenlerin yolu açık olsun takımımızı en iyi şekilde destekleyeceklerine eminiz.

5oo tur
120 havaalanı vergisi
110 italya vizesi
110 en ucuz bilet
50 sigorta harç vs..
900 euro sırf oda kahvaltı orada yemek yemiyecekmisiniz 1000 euro yu da geçer bu tur

Torino'ya herkesin gitmesi imkansız.Parası ve yaşı yetmeyeni var :).Ama gsbasket.org adına gidecek olanların bizleri en iyi şekilde temsil etmeleri lazım ve edeceklerinede inanıyorum.Yolları açık olsun ....

arkadaşlar bu turun en pahalı ayağı uçak parası.
Eğer myair.com'u ziyaret edip fiyatlara bakarsanız daha mantıklı
sabihadan kalkıyor ve milano yakınlarına iniyor yaklaşık 45 dk.
gitmeyi düşünen arkadaşlara tavsiyemdir.
orkun kaplan

dün gece murat abiyle uzun uzun konustuk baya bi niyetlenmiştim ama sabaha kadar hesap kitap çıkamadım işin içinden. eger gelirsem çok çok fazla zor durumda kalıcam. üzerimde bu kadar borç yükü olmasa kredi çeker gelirdim ama sabah en son gelmeme kararı aldım malesef :(

ögrenim kredisine tefe işletip beni borç batagına sokan kredi yurtlar kurumunun alacagı olsun ... :?

Semih Ural' Alıntı:
dün gece murat abiyle uzun uzun konustuk baya bi niyetlenmiştim ama sabaha kadar hesap kitap çıkamadım işin içinden. eger gelirsem çok çok fazla zor durumda kalıcam. üzerimde bu kadar borç yükü olmasa kredi çeker gelirdim ama sabah en son gelmeme kararı aldım malesef :(

ögrenim kredisine tefe işletip beni borç batagına sokan kredi yurtlar kurumunun alacagı olsun ... :?

Semih kardeşim canın sağolsun, biz gsbasket ailesini de orda temsil edeceğiz.

İnşallah zaferle geri döner,en iyi şekilde takımımıza destek oluruz.

Yanı ben bu pronto nun sıteye gırıp fıyatı ogrenemedım desem :(
Abıler kısaca hersey dahıl mac bıletı harıc bu ıs bıze nekadara mal oluyo taksıt olayı vade farksız maksımum kac ?

italyaulebzv4.gif

Torino için ücret kovalayan abilerimizin dikkatine..

ASLANLARIMIZLA NE KADAR ÖVÜNSEK AZ; TORINO DEPLASMAN SA-YIL-MAZZ !

Simdi tabi bu is taraftarlıktan cok patronluk gerektiriyor.

500 ? Tur Ucreti + 110 ? Italya Vizesi (Schengen vizesi olmasi yeterli. Italya' nın farklı bir vizesi yok) + 120 ? Alan Vergisi + 25 ? Sigorta ve Yurt Dısı Cıkıs Ucreti + 100 ? Mac Bileti = 855 ?

855 ? x 1.92 = 1642 YTL

Tur iceriginde de oda+kahvaltı yer aldığını düşünürsek; toplamda kisi başı en aşağı 2000 YTL harcama yapılması muhtemel.

Pek cok arkadasımız, gitmek istemelerine ragmen Torino' da olamayacaklar. Ne diyelim hayırlısı olsun ...

Pamesa Valencia Klubu Turkbasket'in haberine gore otobusle gitcek taraftarlarina bilet ulasim konaklama ve kahvalti olarak 370 Euro, ucakla gideceklere 4 gece konaklama, bilet, ulasim ve kahvalti dahil 700 Euro.

Bu opsiyonlardan da sadece kombine kart sahipleri yararlanabilcekmis.

Bakilinca tur fiyatlari birbirine yakin. Sonucta onlar icin vize parasi yok. Tabii iki ulkenin GSMH farki da gozonunde bulundurulmali. Ama kombine kart sahiplerine sahip cikmak cok basit ama degerli bir marketing teknigi. Mesela kombine kart sahipleri faturalari ile geldiklerinde cuzi bir indirim yada oncelik bile olsa onumuzdeki sene kombine kartin degeri artar. Pamesa Valencia klubu eminim bizden daha dusuk paralarin dondugu bir kluptur ama iste bazi kurumsallasmis bolumlerin varligi maalesef farki yaratmakta.