TRANSFERLER VE SAKATLIKLARLA İLGİ RESMİ AÇIKLAMA???

FIRAT GÜVEN' Alıntı:
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.En rahatsız olduğum konu bu konu.
Görüşlerinizi bekliyorum

Profildeki yaşınızdan dolayı saygım var abi biraz forumu dolaşcan yeni gelmişsin bellide oluyor zaten konu açmak yerine biraz daha forumda yazılanları okusan iyi olur bence.Zaten biz resmi açıklamada yapamayız :)

benim demek istediğim.resmi olarak ,başkan veya şube sorumlularının neden gs tv veya herhangi bir basın organında neden açıklma yapmadıklarını öğrenmek.yanlış anlaşıldım sanırım.teşekkür ederim.

FIRAT GÜVEN' Alıntı:
benim demek istediğim.resmi olarak ,başkan veya şube sorumlularının neden gs tv veya herhangi bir basın organında neden açıklma yapmadıklarını öğrenmek.yanlış anlaşıldım sanırım.teşekkür ederim.

Abi , Koray hoca 1-2 oyuncuyu izlediklerini ve onlarla ilgilendiklerini söyledi.Yani henüz kesin birşey olmadığı için net bir açıklamada yok .

Sakatlıklar konusunda ise bu kulüpte ne olacağı hiç belli olmaz abi :)

fırat abiye katılıyorum birinin açıklama yapması gerekir.....en azından resmi sitenin futbol takımına yaptığı günlük antreman programında basketbola yer verilebilir...

ayrıca foruma hoşgeldiniz..

FIRAT GÜVEN' Alıntı:
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.En rahatsız olduğum konu bu konu.
Görüşlerinizi bekliyorum
Haklısınız Fırat Abi.Futbol şubesi için nasıl adnan sezgin,haldun üstünel açıklamalar yapıyorsa ahmet dedehayır'da bizi sakatlar ve transferle ilgili bilgilendirmesi gerekir.