TSB 7.Hafta | GALATASARAY'IMIZ: 82 - C. Kent Eng. Yıl.: 62

dejavuya devam.
yine aynı yüzler yine aynı güzellikle destekle maçı aldık.
ilk defa ataköy sağlam deplasman gördü

yaklaşık 300 civarı belki daha fazla ilköğretim özel bir dershanenin öğrencileri kent yıldızları destekledir .cimbomlu ufak aslanlarımız bizim yanımızda olmak için yerleri bırakıp bize geldiler ama körolası hocaları bi yandan amigoluk bir yandan çoçukları yanımızdan aldılar çok değişik ensantireler oldu nerdeyse hocalarıyla mevzu yapacaktık
bırakın yahu çoçuklara şiddet uygulamayı terslemeyiilk defa galatasaraya yakın olmuşken öğretmenleri binbir zorluk çıkardılar .

bugun ki bestemizde
kahrolsun hocalar öğrencilere özgürlüktü.

ayrıca aslında sene bitince yazma istediğim paylaşmak istediğimbirşey vardı ama erkenden yazmak istedim.

TEŞEKKÜRLER YILDIZ TEKNİK.

hiçbiri tanımam .ama o kadar yürekleri temiz ki sene başından beri bütün maçlarda kartal deplasmanında, daha önceki yıllara oranla daha fazla destekleriyle alkışın en büyüğünü hak ediyorlar.salonu 5 kişi 10 olsalarda pankartlarla süslüyorlar .onlar sayesinde salon daha çok kırmızı oluyor maça değer katıyorlar.

dün yine ordaydık .yıldız teknikle ,marmarayla helle ömer abi ve ailesiyle ,şamille ;) yine aynı yüzlerle .bugun karşılardan gelen bile dostlarımı görünce çok sevindim.

kimseyiartık maçlara çağırmıyoruz .

ama bundan sonraki maçlarada gelmesinler .sadece bir maça gelin .

saran anadolu maçında orada olmak herkesin görevi olsun sözü olsun.

Ahmet Önder' Alıntı:
...saran anadolu maçında orada olmak herkesin görevi olsun sözü olsun.
Biraz uzakta olunca kime teşekkür edeceğini bilemiyor insan. Herkesin dilinde bir Yıldız Teknik var. Demek ki teşekkürü fazlasıyla hak ediyorlar.

Saran Anadolu maçında tribünler dolacak, Engelsiz Aslanlar belki de Saadettin Efendi´ye de teşekkür edecek, bu taraftarı uyandırdığı için.

Kartal´daki maça gelmeyi çok istememe rağmen saati nedeniyle gelemedim. O maçta saat de engel olamayacak. Yeter ki hafta içine denk gelmesin.

oyle misafir olarak bakarken yüzümde tebessümler oluştu girip yazmak istedim, çıkarsız bi amaç gütmeden sahiden deli misali bağımlı halleri var, ha bu arada sanılmasın ki sadece bu branşı takip ediyorlar.. her branşta, her salonda, kimsenin umursamadığı maçların hepsinde, kimsenin gitmek için kıçını kıpırdatmadığı salon müsabakaları deplasmanlarında denk gelebilirsiniz.. ne biliyim yaa, anlat anlat bitmez..

3-5 maçına gitsekde, bizim panellere çağırırız ardından düşüncesi olmayan insanlar güruhu.. kim ne derse desin, ne düşünürse düşünsün, seveni sevmeyeni kim olursa olsun.. Yıldız TEK!

çok okuyoruz tanıdık yüzler kisvesi diye bi güruh mevcut, o tanıdık yüzlerin vazgeçilmezleri, iyi ki aynı havayı soluyup, aynı renklere sevdalıyız..

* * *

ayak bileğimde sorun var bakalım yarın yine hastahaneye gideceğim, bu maçı kaçırmış olduk malesef..

Buraya da yazıldığı gibi Yıldız Teknik gerçekten bu şubeye büyük emek harcıyor. Benim evimin takında olmasına rağmen benden daha erken geliyorlar, pankartları asıyorlar ve maç başlar başlamaz full destek sağlıyorlar. Tabi Şamil Abi gibi bu maçlara gelen abilerimizde var ama Yıldız Teknik'in yeri gerçekten ayrı.

Volkan SAVCI' Alıntı:
oyle misafir olarak bakarken yüzümde tebessümler oluştu girip yazmak istedim, çıkarsız bi amaç gütmeden sahiden deli misali bağımlı halleri var, ha bu arada sanılmasın ki sadece bu branşı takip ediyorlar.. her branşta, her salonda, kimsenin umursamadığı maçların hepsinde, kimsenin gitmek için kıçını kıpırdatmadığı salon müsabakaları deplasmanlarında denk gelebilirsiniz.. ne biliyim yaa, anlat anlat bitmez..

3-5 maçına gitsekde, bizim panellere çağırırız ardından düşüncesi olmayan insanlar güruhu.. kim ne derse desin, ne düşünürse düşünsün, seveni sevmeyeni kim olursa olsun.. Yıldız TEK!

çok okuyoruz tanıdık yüzler kisvesi diye bi güruh mevcut, o tanıdık yüzlerin vazgeçilmezleri, iyi ki aynı havayı soluyup, aynı renklere sevdalıyız..

* * *

ayak bileğimde sorun var bakalım yarın yine hastahaneye gideceğim, bu maçı kaçırmış olduk malesef..

geçmiş olsun kardeşim.

yıldız tek.

arka bahçe YEK ;)