Tufan Ersöz Kaptan Olsun....

Tufan'ın Gelecek Sene Kaptan Olmasını İster misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    101
Şuan takımımızın kaptanı Burak SEZGİN 'dir.
Kaptanlık kararlarını da bu takımın antrenörü olan Murat ÖZYER veriri.
Tufan ERSÖZ bu sene sahada en çok mücadele eden oyuncularımızın başında geliyor..

zihni öztürk' Alıntı:
Takım kaptanı öyle olmalıki tüm takımlar tüm basketbol camiası içindekiler saygı duysun... Fb maçında ağladı diye insanlar prim yapmamalı... Burak Sezgine ayıp oluooo birazcık.....
burak ın 3 maçtır aldığı teknik faullere ayıp atamadığı sayılara ayıp bomboş üçlükleri kaçırıyor e demekki ya çalışmıyor yada yaşlandı bence iyi çalışmıyor

zihni öztürk' Alıntı:
Takım kaptanı öyle olmalıki tüm takımlar tüm basketbol camiası içindekiler saygı duysun... Fb maçında ağladı diye insanlar prim yapmamalı... Burak Sezgine ayıp oluooo birazcık.....

Zihni Bey Burak Kaptanımız zamanında çok emek vermiştir bu takım için vermeye de devam ediyor ve ben de kendi adıma teşekkür ediyorum kendisine. Ancak merak ettim, sizce sakıncası yoksa kaptan dediğiniz bir oyuncunun hangi özelliklere sahip olması gerektiğine dair düşüncelerinizi söyler misiniz?

Fırat UZUN' Alıntı:
Şuan takımımızın kaptanı Burak SEZGİN 'dir.
Kaptanlık kararlarını da bu takımın antrenörü olan Murat ÖZYER veriri.
Tufan ERSÖZ bu sene sahada en çok mücadele eden oyuncularımızın başında geliyor..
Takım kaptanın Burak oldugunu biliyoruz.
Burada takım kaptanı değişsin Tufan olsun ve bunun kararını da biz verelim de demiyoruz.

Sadece gelecek sene için Burak olmaz ise takım kaptanı olması konusunda isteğimizi burada Galatasaray'lılar olarak tartışıyoruz. İsteyen olabilir diyor istemeyen de olmasın diyor. Olay bundan ibaret.

zihni öztürk' Alıntı:
Takım kaptanı öyle olmalıki tüm takımlar tüm basketbol camiası içindekiler saygı duysun......
Çok doğru söylemişsiniz takım kaptanı olacak kişiye herkes saygı duymalı kendi taraftarı dahil.... Bu sadece Tufan da değil her kişide geçerli olması lazım.

zihni öztürk' Alıntı:
AYrıca Tufanın oyuncu olarak ne özelliği var arkadaşlar çok iyi asistmi yapar, çok iyi adammı geçer, çok iyi şutmu sokar, ribauntmu yapar... Lütfen dikkatli inceleyelim.... GALATASARAYIMIZIN başarısı için... Daha iyi oyuncular ve koçlar......

Bülent Korkmaz da Hagi'nin yaptıklarının binde birini yapamazdı ama futbol takımının kaptanı O idi.

Ayrıca tekrar belirtmek istiyorum. Ben Burak'ın kaptanlığını tartışmak için açmadım bu başlığı, öyle bir niyetim yok. Gelecek sezon için Tufan'ın kaptan olması konusunda konuşmak istedim çünkü kendi adıma bu seneki mücadelesi ve hal-hareketleri ben de o fikri uyandırdı. Yoksa Tufan'ı tanımam bilmem eğer olamaz ve sebepleri şunlardır diye anlatan olursa da kendisi hakkında gerçekleri öğrenmiş olur ve bu kaptanlık isteğimizden vazgeçeriz.

Bülent Korkmaz Galatasarayın içinden gelmiş kulübün kültürünü ve diğer herşeyini bilen yıllarca Galatasaraya hizmet vermiş bir sporcumuzdur.... Aynı zamanda çok iyi bir oyuncudur.... Kaptanlığına gelince sırasını beklemiş kulüp içinde abilik mertebesine erişmiş UEFA ve Süper Kupa Şampiyonluğu ile beraber birçok Türkiye Ligi, Kupasını kazanmıştır.....
Kaptanlığı fazlasıyla haketmiş ve kaptanlığı süresince bu göreve yakıştığını göstermiştir.... Kendisi çok değerli bir GALATASARAYLIDIR.....
SONUÇ OLARAK BÖYLE SPOR TARİHİ KARİYERLE DOLU VE GALATASARAY İÇİNDEN YETİŞMİŞ BİRİ İLE BENİMDE GERÇEKTEN SEVDİĞİM AMA ŞUAN KAPTANLIK İÇİN UYGUN GÖRMEDİĞİM TUFANI KARIŞTIRMAYALIM...........

Zihni Bey, kimsenin Tufan'la büyük kaptanı bir tutacağını sanmıyorum.Sanırım yanlış anladınız;ancak benim de çok sevdiğim Galatasaraylılığına dair en ufak şüphe duymadığım kaptanımız bu sene kritik anlarda gerkesiz sportmenlik dışı ya da teknik fauller alıyor,hatta oyuncularla süetüşmeye giriyor.Şüphesiz ki bu davranışlar Galatasaray'ın herhangi bir daldaki kapanına yakışmaz.Topici açan üyemizin de söylediği gibi,burada Burak kaptanlıktan alınsın yerine Tufan geçsin denmiyor,seneye Burak olmazsa ne yapılabileceği üzerinde duruluyor.(Ben Burak'ın az süre alsa bile tkımda kalıp kaptanlık yapabileceği görüşündeyim)

kaptan burak ın gectigimiz yıllarda cok cok basarılı maclar cıkarda ama bu yıl görüyorum ki miladı kapanmıs maclarda yaptıgı faul yapmak ve sut kacırmak inanılmaz formsuz bence sezon sonu yollarımızı ayırmalıyız tufanda kaptan olmalı.

Bu arada muratla 5 tufan la 3 yıllık sözlesmesi oldugunu biliyorum diger oyuncularla kacar yıllık sözlesmeler yapıldı bilgilendirirseniz sevinirim. fatih, cemal...

oyunculuğu tartışılan, son dakikalarda istatistik kasan, en kritik yerde en yapılmayacak şeyi yapan sevgili kaptanımız için artık iyi oynayamıyo tufan kaptan olsun dendiğinde ayıp oluyo da, bu taraftara da ayıp olmuyo mu?

Tufan gerçek bir GALATASARAYLI. Daha önce de Beşiktaş'ta oynadığı dönemde Beşiktaşlıyım diye bi demeci de asla olmadı. Beşiktaş-Türk Telekom maçında izleyici olarak bulunmasının sebebi de Telekomda oynayan yakın arkadaşlarıydı. Karakterine gelince de tartışılacak bir şey yok. Gerek spor hayatında gerekse özel hayatında insanlara yaklaşımıyla örnek olabilecek düzgün bir insan ve sporcudur. Ben şu ana kadar aksini ne gördüm ne de işittim. Galatasarayımıza yakışır bir kaptan olur! Son maçta ben de buna yürekten inandım.

ya hangi takımı desteklediği önemli değil isterse fenerbahçeli olsun, ama o galatasaray formasını giyip aslanlar gibi mücadele ediyorsa bizim gözümüzde harbi galatasaraylı olur.

kaptanlık demek büyük sorumluluk ve yöneticilik demek..Bence daha bunu kaldırabilecek düzeyde değil Tufan.. Tamam yürekten oynuyor, en istikrarlı oyuncumuz tufan ama Burağı kırıp atmak yakışmaz bize..

ya benim tanıdığım Burak kendisindeki bu düşüşün farkındadır zaten bu stret onu daha çok zorlanmasına yol açıyor.
Tufana gelince foruma üye olduğumdan beri alınmasını istediği sevdiğim bir oyuncu hele bu sene savunmasındaki gelişme inanılmaz ayrıca hırslı ve yüürekli ben seneye eğer Burak gidecekse Tufan'ın kaptanlığı layıkıyla yapabileceğini düşünüyorum

Tufan bence kaptanlık özellikleri taşıyan bir oyuncu. Takımı her an ateşleyebilen maçta skor ne olursa olsun pes etmeden, yılmadan mücadele eden bir sporcu... Bence tam bir Galatasaraylı. Uzun yıllar bize hizmet vermesini isterim... Çokta seviyorum kendisini ve beğenerek izliyorum... Burak'a gelince tamam kaptanımızdır ve saygı duyarım ama bence Galatasaray bu sezon bazı karşılaşmalarda onun yaptığı gereksiz agresiflikler yüzünden maçtan koptu ve tabi yeni yeni takım olma duygusu taşıyan takımımız bu gibi durumlarda hemen dagılıyor haliyle ve toparlamakta zor oluyor... ülker maçında(ben fenerbahçe olduğuna inanmıyorum) onun dikkatsizliği yüzünden bir anda 6 sayı yedik ve ortak gidebileceğimiz bir maçı belkide kaybettik. Tabiki Burak'ıda seviyorum ama bence dikkatli olması gerek takımın onada ihtiyacı var ama Tufan'a kaptanlık verilirsede mutlu olurum...

ya biraz agır olmuş olabilir konusmam ama o bence kırılma noktasıydı bir nevi tabiki bizede sans geldi atamadık belki onları atsak gene ortak olacaktık. bende savunmuyorum tek adama dayalı hucumu ama bence diger oyuncularımızın cesaretlenmesi gerek mesela tufan yavas yavas savunma nın yanı sıra hucumdada kendini göstermeye başladı. ben ümit kesmeme taraftarıyım. o gün şanssızdık ve maçtan erken koptuk.

tufan iyi oyuncu kaptan olabilir ama ilk once kaptan olmasi icin buragin gitmesi lzm

hayır tufan henüz genç ve ayrıca burak gitse bile mithat bu kaptanlığa yakışır hadi o da olmazsa galatasaray ın takım kaptanı GERALD FİTCH veya FATİH SOLAK dır

Tufan Ersöz'ün gerek hırsı,gerek mücadeleci oyunu bütün taraftarın gönlünü kazanmasına yetmiştir.Ama kabul etmeliyiz ki kaptanlık vasfına haiz olması için bu özellikleri iyi bir referansdır ama o makam için bence biraz daha beklemeli,Galatasaray kültürü ve Galatasaray spor ahlakı içinde belli bir zaman daha yetiştikten sonra, zaten o paye kendisine verilecektir.