Turgay Demirel ve hırsız hakemleri!

Ben artık sayamadım.

O kadar çok rezillik geldi ki başımıza; kaç kadın basketbol maçı, kaç erkek basketbol maçı, kaç emek hırsızlığı, kaç skandal... Kaç yanlış karar...

Yazmaya kalksam saatler yetmez. Olmayan temastan uydurulan fauller, çalınan ve çalınmayan stepsler, çifte standart, anonslar, cezalar ve daha bir çok şey.

Bugün yine son periyotta hayatım boyunca görmediğim bir art niyet ve hırsızlık yaşandı. Efes'in faul hakkı dolmuşken net 3 faul çalınmadı, 7 atışımız gasp edildi, üstüne Ergin Ataman oyundan atıldı.

Bunlar hata falan değil, bunlar düpedüz HIRSIZLIK. Kimse parkedeki gaspçıların masum olduğuna beni inandıramaz. Buram buram şaibe kokan, şike tapeleriyle kayıt altına alınan ve "her şeyin kontrol altında" tutulduğu ligimizde hakem skandallarının hep aynı takıma denk gelmesi tesadüf olamaz!

Galatasaray camiası ayağa kalkmalı, Turgay Demirel'in basketbolumuzdan silinmesi için isyan etmeli.

Yoksa bu hırsızlıklar, bu şaibeler asla bitmeyecek.

Emek hırsızlarına lanet olsun!

Sacma bir baslik her macta hakemler 2-3 hata yapabilyor euroleague hakemleri bile cok kötü maclar yönetiyor, mesala serbest atis sonrasindaki hucum ribandini sanirim young celdi ve geri pas olmasi gerekiyordu hakemler calmadi,

Sacma bir baslik her macta hakemler 2-3 hata yapabilyor euroleague hakemleri bile cok kötü maclar yönetiyor, mesala serbest atis sonrasindaki hucum ribandini sanirim young celdi ve geri pas olmasi gerekiyordu hakemler calmadi,

O tür pozisyonlar artık "ortada top" olarak değerlendiriliyor.

Yazık sana. Sen hala masum olduğuna inanıyorsun he :) Yazık.

KURAL GEREĞİ: Ataman Fenerbahçe Ülker maçında yok - BASKETFAUL - Türkiye'nin basketbol portalı. eveeet beklenen senaryolar gelmeye başladı. Hakemlerin maçın ilk dakikasından itibaren verdikleri art niyetli kararların nedeni belli oldu. Amaç Ergin Ataman'ı fener maçına çıkarmamakmış, şimdi anlaşıldı... Şeref yoksunları.

Bu arada www.basketfaul.com tetikçilik yapıyor. Basketfaul ''Ataman 2C (Coach) ile diskalifiye edildiği için cezalı duruma düştü.'' haberini yayınlıyor. Bu bilgiye nereden ulaşmışlar meçhul, haberin kaynağı belli değil(ayrıca haberi yapanın adını bile yazmamışlar) Art niyet her tarafta ... Şikeci Fenerin oyunları 1 hafta önceden başladı. Eğer yönetim bu konuda bile ses çıkarmıyacaksa ben başka bir şey demiyorum.

Nasıl Aziz Yıldırım ben bu hakemi istemiyorum diyebiliyorsa benim hukuk uzmanı Başkanım da bu Engin Kennermam denilen haysiyetsizi istemiyorum di-ye-cek !!

Yeter artık bıktık ezilmekten, yok sayılmaktan !!

Buna dur dememiz gerekiyor !!!

Böyle gereksiz Galatasaray taraftarı -ki olduğuna inanmıyorum bu adamın- oldukça daha çok ezerler bizi.

Ulan kör müsünüz be ?

Daha 1 ay önce Engin Kennerman denilen haysiyetsiz Ekrem Hoca'yı diskalifiye etmişti.

Geçmiş senelerde yaptıkları da ortada.

"Bizim adam !!" denilen bir adam bu haysiyetsiz !!

Ne 1-2 hatasından bahsediyorsunuz ???

Basketbol şubesi yöneticimiz Ural Aküzüm, GS TV’ye yaptığı açıklamada şunları söylemiş : "Bu taraftara, Galatasaray sevdalılarına, oyuncularımızın alın terine yazık. Galatasaray basketbol şubesi sahipsiz değil. 23 yıllık bir başkan, yıpranmış ve adaletini kaybetmiş bir federasyon artık miadını doldurmuştur. İstifaya davet ediyoruz. Bizim milyonlarca taraftarımız haklı olarak tepki gösteriyorlar. Federasyon yönetimi adil olmazsa tepkileri nasıl dindireceğiz? Kimse kusura bakmasın. Bu muameleyi kabul etmiyoruz Galatasaray centilmenlik yapıyor saygılı davranıyor diye mağdur edemezsiniz.”

Umarım lafta kalmaz...

https://www.youtube.com/watch?v=MGGCkqziQkU hakemler bu HATA! ile şampiyonluğu çalıyolar, yarım metreden.
https://vine.co/v/O0z73hEqJhr aa yine aynı hakem HATA! yapıyor.
https://fenerleaks.wordpress.com/tag/engin-kennerman/ aaa yine aynı hakem, yine HATA! yapıyor olmalı. (Sadece tapeler için paylaştım, yazılanlara katılmıyorum.)

Bir hata olacaksa, Galatasarayın aleyhine olmasını isterim. Ama bu yapılanlar kalleşlik, adilik net, hatta bir kısmı SUÇ!.

Haftaya diyelim ki Ergin Ataman yok, bu fenerasyon hakemleri bugünkü gibi düdükleri çalabilecekler mi? Haftaya taraftarın öfkesini bastırabilecek tek adamı cezalandırırlarsa sonraki 2-3 maç sahamız kapatılır.

Semih benden önce davranmış.
Yapılacak ilk iş Nihat Doğan'a yapıldığı gibi bunu da kulüpten ihraç etmek olmalıdır.

"young çeldi"

bu tip pozisyonlarda yarı saha ihlali çalınmadığını öğrenip, basketbol konuşmanız benden genç bir kardeşiniz olarak size tavsiye.

Hem Fiba hem de federasyon başkanlığı yapması kural ihlaliymiş.Cas'a başvurulursa sıkıntı çıkartırlarmış.Bugün bir programda izledim duyurulur ve gerekli şikayet yapılır umarım.

arkadaşlar geçen sene final serisi son maçına güvenmediğimiz için çıkmadığımız ligi kalkıp ertesi sene izliyorsunuz takip ediyorsunuz ya size de diyecek bir şey yok!

arkadaşlar geçen sene final serisi son maçına güvenmediğimiz için çıkmadığımız ligi kalkıp ertesi sene izliyorsunuz takip ediyorsunuz ya size de diyecek bir şey yok!

Benim de hislerime tercüman olmuşsunuz. TBF ye karşı hiç somut adım atmadık, başındaki zat bile hala kulübümüze üye!

Zaten TBF nin ne olduğunu bilmeyen kalmadı, tüm az farkla yenildiğimiz maçları TBF ye bağlayarak daha ne kadar kör sağır dilsiz oynayacağız bilemiyorum! 3 sene olmuş ne oynadığımız belli değil, seneye ne olacak belli değil, paralar yatmaz, tonla oyuncu gelir-gider, transfer sezon boyunca bitmez vs...

Bu kadar sılanmak yerine örgütlenip protesto edelim bir şekilde.

Yahu Alp yalman çıkar şikeden bize ne der? Recep Ankaralı semih özsoy tapelerini bilmez. Kulübü tatmin yeri olarak görüp kimi indirsek kimi çıkarsak diye uğraşırlar. Kongre üyesi gençler ortaya çıkmaz.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk