Türk Telekom:100-Galatasaray:91

Telekom favori zor maç olucak.Yapılan yanlışların devam etmemesi ya da bu maçtada devam etmesi koşulunda artık yanlışların kaynağı ne ise kökünden kazınması dileğiyle..

uA_EMRE06' Alıntı:
uncle' Alıntı:
canlı yayın varmı

evet canlı yayın var cuma saat; 20.00 ntv,de :atki

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

iii bare dershaneden 7de çıkıcam 7.30da ewde olurum 15dk hazırlık kalan 15dk maç tabağa ;) :D sonra ntvyi ZAP lıcam

biz de sınavdan çıkıp maça gideceğiz!Salonda olacağız.Ama maalesef bazı arkadaşlarımın sınav saatine denk geliyor maç saati o yüzden gelemeyecek olanlar da var ama yine de mükemmel bir tribün organizasyonu olacağına inanıyorum.Buradaki atmosfere bakılırsa.

maça yoğunluk fazla olacak gibi gözüküyor yaptığımız organizasyona göre orda olacağız...........LİSE ANKARA...........ANKARALIASLANLAR.....

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

çok umutlu ve coşkulu başladığım sezonda daha 3.haftada öyle hevesim kaçtıki,sinir sistemim öylesine bozulduki,bizim maçımızın olduğu gün strese giriyorum. izlemiyim şu maçı diyorum ama izlemdende duramıyorum..işte halim budur arkadaşlar :oops: :oops:

Hizli basketbol oynamak istiyoruz.En guzel durum bu.
Bos sut imkani cok verdik ne yazikki.Ama sonradan alan savunmasi tuttu sayilir.
Whisby de son saniyelerde girdi.
Randy 1 dakikada 2 asist yapti.
Dixon zorluyor da zorluyor.
Umut Yenice daha iyi gozuktu.

7 dakkada 24 sayı yedik kötüydü, ilk çeyrekte Fatih-Hüso-Valentin-Umut-Whisby 5 uzun oynadı, ve daha Burak gelecek, cidden hiç bir tkaımda bu kadar derin uzun rotasyonu yok.

Whisby blok yaptı yazamadan geçemem :)

Valentine alan savunmasina hareket getiriyor.
Yanlis rotasyonlarda olsa top asagi inince iceride Fatih ve Whisby tehlikesi gercekten guzel olucak.
Guzel oynuyoruz kesinlikle.

17 dakikada 50 sayi.
Motivasyon baya yukarilarda.2. yari ilk 5 dakika dagilmazsak bugun olumsuz bisi yazmam kolay kolay =)

Pankartimiz :