TÜRKİYE 82-114 Abd

Re: Türkiye - ABD

Dwight Howard'ın eline top geldiğinde onu durdurabilecek kim var yahu? Ah bir de oynasalar adama neler olacak neler :)

Kadroya seçilmeyen oyunculardan bir 12 kişilik kadro oluştursak bundan daha iyi bir takım olurdu.. (iyilerin hakkını yemiyorum tabii ki.)

Ben başlayayım devam ettirmek isteyenler yazsın..

1 - Kaya Peker
2 - Ermal Kurtoğlu
3 - Tutku Açık
4 - Tufan Ersöz

Tufan'ı almaması normaldir neredeyse tüm sezon oynamadı.

Ender Aslan'ın yerine Tutku ve Barış Ermiş olabilirdi...
Semih'in yerine Hüseyin,Ermal.
Oğuz'un yerine Kaya,Mehmet Okur,Mirsad...

Burak Barut' Alıntı:
Tufan'ı almaması normaldir neredeyse tüm sezon oynamadı.

Ender Aslan'ın yerine Tutku ve Barış Ermiş olabilirdi...
Semih'in yerine Hüseyin,Ermal.
Oğuz'un yerine Kaya,Mehmet Okur,Mirsad...
Mehmet Okur sakatlığı nedeniyle alınmamıştı.Oğuz un yerine alternatif bulmak değilde ,Oğuz u almak saçmalığın daniskası.Oğuz ne ya ,ne yapıyor Oğuz.Ne koşuyor ,ne doğru düzgün savunma yapıyor,ne turnike bırakabiliyor(beceriksiz),şaçma sapan şut kullanır ,girmez.İşte fenerli...

Evet çok beğendiğim bir oyuncudur ama Fener'de kaldığı sürece ileri gidemeyecektir. Keşke bizde olsa.

Yaptığımız her faulden sonra gidip ellerini sıktık durumlarını sorduk.King dediğiniz dallama adam Kereme yaptığı faul sonrası özür dilemek yerine Keremin üstüne yürüdü.Neden? Çünkü o king.Onu kim kim king yaptı?seyirciler.....Bırakın artık şu herife king demeyi hayranlık duymayı....
Kobeyide hiç sevmem normalde ama bir pozisyonda ender yere düştü düşüren adam enderin suratına bakmadı kobe geldi endere el uzattı.Bunlar çok küçük ayrıntılar ama benim için önemli konular...

Arda Öztürk' Alıntı:
Yaptığımız her faulden sonra gidip ellerini sıktık durumlarını sorduk.King dediğiniz dallama adam Kereme yaptığı faul sonrası özür dilemek yerine Keremin üstüne yürüdü.Neden? Çünkü o king.Onu kim kim king yaptı?seyirciler.....Bırakın artık şu herife king demeyi hayranlık duymayı....
Kobeyide hiç sevmem normalde ama bir pozisyonda ender yere düştü düşüren adam enderin suratına bakmadı kobe geldi endere el uzattı.Bunlar çok küçük ayrıntılar ama benim için önemli konular...
zaten sevilecek bi tipide yok.tırnak yemekten başka bişey bilmiyo.leBron cuları da anlamıyorum.nesini hasta oluyolar o adamın.hadi kobe olsa carmelo olsa t-mac olsa neyse.

LeBron'un kişiliğini bilmem ama sahada bana verdiği heyecana bakarım. Kobe de LeBron da Howard da bana çok büyük zevk veriyorlar. Hayranım adama da. Adam oynuyor balon falan değil oynuyorsa sevilir.

Kerem oyununa bişey demiyorum ama herif kişiliksiz zevk için bunlardan vazgeçemem.Fazla nba takip etmem tanıyanlarda bilir ama bi Kobeye baktım birde le brona çok fark var arada.

Hüseyin ne yani tırnak yiyor diye sevmiyelim mi adamı :ehue
banane tırnak yemesinden ben sahadaki yaptıgı ise bakarım 8)
bu adam daha 23 yasında ve bana gore dunyanın en iyisi kimine gorede kobe kimine gore m.jordan dır. emin oldugum bisey var lebron 30 yasına geldiginde jordan veya kobe diyenler lebron dunyanın eniyisi diyecekler ;)

son olarak kral hakan şükür bestesini king lebron james olarak degistirmek lazım :hi :hi

Yapılan haber gerçekten çok saçma. Ne yani adam ne desin? Semih'e bir top indirsek Howard'ı dağıtacak ama... Hakemler ABD'yi tutuyor... Kobe Ersin'i tutarken faullü savunuyor, hakemler nerde??? Saçmalık...
NOT: Kimse beni LeBron'dan vazgeçiremez. Adam saha içinde ayrı bir yerde. Adam özel bir şey. O fizik, atletiklik, güç, yetenek... Bunlara hayran olmamak elde değil... ''King'' LeBron James...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
NOT: Kimse beni LeBron'dan vazgeçiremez. Adam saha içinde ayrı bir yerde. Adam özel bir şey. O fizik, atletiklik, güç, yetenek... Bunlara hayran olmamak elde değil...

vazgeçme zaten.vazgeç diyen yok. :)

ayrıca leBron bana göre NBA in en iyi 2 oyuncusundan biri.hatta ona iyi demek bile hakarettir.mükemmel.ama ben o adamın kişiliğini ve hareketlerinin sevmiyorum.sevenlere saygı duyuyorum ancak anlam veremiyorum. ;)