Türkiye Kupası 2. Maç | Galatasaray CC 70 - 47 Oyak Renault

Re: Türkiye Kupası | GALATASARAY-Oyak Renault

Kazanacağımızı düşünüyorum.
Ama ne kadar farklı kazanırsak o kadar önemli çünkü iş averaja kalabilir.
Saldır Galatasaray !

Emin degilim.. Oyun kuruculari kim Oyakin? sonucta bir takim Oyun Kurucusu kadar konusur.. bizde olmadigi icin Tutku disinda.. zor gecebilir.. bizim acimizdan mac ! Taylormus... -.-

petersburg maçı ardından beşiktaş bugün de oyak reno nispeten diğer maçlara göre kolay gibi gözüksde yine ben şüpheliyim shumpert dışında bu oyuncu bize maç kazandırır diyebileceğimiz adam yok bana göre evren ermal çok gayretli ama çok iyi bir şutör yok takımda malesef...

Gruptan çıkmamız için muhakkak kazanmamız gereken bir maç dünkü hataları tekrarlamazsak maçı kazanırız

Hangi seneydi gene böyle bir 3lü 4 lü averajla gruptan çıkmıştık kupada, bence bu ve tt maçını alırız ve çıkarız hadi aslanlar

Dünkü maçtan da hiç korkmuyordum aslında da dün bize kaybettiren Beşiktaşın şut yüzdesi değil en kritik yerde yaptığımız basit hatalar oldu. Bugün aynı şut yüzdesini gösterebilecek bir takım yok karsımızda. Basit hataları da aza indirgersek çok rahat bir maç olmasını bekliyorum. Yarınki TT maçı için de aynı fikirdeyim.

Kafamda soru işaretleri yok değil inşallah kazanırız.Çok heyecanlı ve hevesli girdiğimiz senede iki önemli eksik heveslerimizi kırdı malesef...

yarın gazetelerde "renault yolda kaldı" veya "renault'nun benzini bitti " gibi bir başlığa yer verdirecek kadar bariz kazanacağımız bir maç bu.. En az 15 le kazanırız.. Ben çok rahatım.

Aynen abi. Dün dahi kötü oynadığımız maçı kazanacağımıza inanmıştım. Bugün rahat geçer bence.

Bu arada kendisini tutmamama rağmen Rochestie bu maçta iyi skor yapabilir gibi geliyor.

Kupa gerçekçi hedef.Baştan sıkı tutup erken bitiririz umarım.Yarın da final oynarız Telekomla.

Re: GALATASARAY-Oyak Renault (CANLI)

Buradan devam edelim.

Rochestie kadroda yok. Henüz bir bilgi de yok.