Türkiye Kupası 2. Maç | Galatasaray CC 81 - 85 Darüşşafaka Cooper Tires

Re: GALATASARAYIMIZ-DARÜŞŞAFAKA

dackayı yeniyoruz helal valla sampiyon oluruz artık :) takıma
yabancı oyun kurucu alıpda oynanatmamak cok daha ilginc aslında :) yazmıyım dedim bir arkadas yazınca olan oldu zaten :) ben sakinimde dackayı yenıyoruz diye sevinenler sakın olsun bence :) dackayı rakıp görüyosak lafım hiç yok zaten

ilk yarıyı 47-32 önde tamamladık yarınki casa ted maçı final olacak yenen çeyrek finale çıkacak umarım bu takım biz oluruz

Doğan Aksu' Alıntı:
graves çok üçlük deniyor fakat bir türlü atamıyor graves skor yükü olarak en çok beklenti içinde olduğumuz oyuncu buynları sokması gerekiyor
Graves oyunda olduğu yedi dakika içinde tek üç sayılık atış denemiş ama isabet bulamamış başkada potayı düşünmememiş

Selçuk Kahveci' Alıntı:
volkan kardeşim dünkü oyununu görsen sende oynatmazsın

Ben takıma almazdım aslında birileri kıyak gecti aklı sıra :) ucuz etin yahnisi 1 mac kötü oynar ıkıncı mac hoca oynatmaz

marshall ya yolcu yada sakat inş yolcudur :)

murat özyer artık marshallda diretse bile(ki hala diretiyormu bilmiyorum) bence dünkü maç itibariyle bileti kesildi.bugün süre alamamasıda bence bunun göstergesi
47-32 bitti ilk yarı ikinci yarı sapıtmazsak maçı aldık
gözüme çarpan bir diğer konu ise murat özyer hala rotasyonu iyi yapamıyor antrenörlüyün 3 kalesinden birisi rotasyondur.bazen maç içinde 1 yabancıyla bile oynadığı oluyor 3 yabancı hakkın varsa 3 ünüde aynı anda oyunda tut
ilk yarı itibariyle en çok süre alan oyuncumuz 15 dakika ile cüneyt erden
murat kaya 14.24 süre almış

gelelim skor dağılımına

dejan milojevic 10.43 dakika 14sayı 4 ribaund 2 asist
andrija zizic 11.49 dakika 9 sayı 2 asist
milan gurovic 12.09 dakika 8 sayı 2 top çalma 1 top kaybı
polat kocaoğlu 9.17 dakika 8 sayı

Kerem abiden bilgiler bekliyorum...Sence stricklandın gitme ihtimali ve gitmeme ihtimalini yüzdeler halinde yazarmısın abi çok merak ediyorum..

Maçı canlı yayınlayan adres süper, tüm istatistikleri veriyor. Marshall'ın oyuna girmemesi sanırım yolcu adayları arasında olduğunu gösteriyor (geçen sene de benzer bir durum yaşanmıştı). Dikkatimi çeken Hüseyin'in kötü performansı... Dün de pek varlık gösterememiş (ne kadar oyunda kaldı bilemiyorum). Acaba sakat mı? Yoksa formsuz mu?

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
çok sayı yiyiyoruz dün casa koca maç 53 sayı attırdı biz 2 çeyrekte 32 sayı bu ne yaw yanlışmıyım
daha takım savunmamız oturmadı sadece bu maçta değil oynadığımız bütün hazırlık karşılaşmalarında çok sayı yedik savunmaya biraz daha önem vermemiz gerekiyor.murat hoca'da bu eksikliğimizin altını çizmişti ama görülüyor ki daha tam istenilen seviyeye gelemedik

Erhan Gür' Alıntı:
Maçı canlı yayınlayan adres süper, tüm istatistikleri veriyor. Marshall'ın oyuna girmemesi sanırım yolcu adayları arasında olduğunu gösteriyor (geçen sene de benzer bir durum yaşanmıştı). Dikkatimi çeken Hüseyin'in kötü performansı... Dün de pek varlık gösterememiş (ne kadar oyunda kaldı bilemiyorum). Acaba sakat mı? Yoksa formsuz mu?
Dün çok kolay faul problemine girdi. Bence maçın ikinci yarısında daha çok süre verecektir.

Strickland için,
Burada mücadele kordur
Gelenelerin işi zordur
strickland sana görünen
uzun bir yoldur

nası yazmışım hakkını verin

M.S nin yerine başka bir guard daha iyi olabilir de bu saatten sonra iyi guard bulaiblirmiyiz orası karışık