Türkiye Kupası 3. Maç | Galatasaray CC 79 - 61 Türk Telekom

Re: Türkiye Kupası | GALATASARAY 79-61 T.Telekom

Dün gece yazdığım mesajdaki gibi yeneceğimiz belliydi zaten,hemde eksiklere rağmen,şutör oyuncularımızın olmaması şutör eksikliğimiz var gibi gösterdi ama shipp ve shumpert döndüğü zaman böyle bir eksiklik olmayacaktır ama ribaunt'çu uzun eksikliğimiz kesinlikle var.

5 Numara'da Andric ve Ermal yeterlidir ama 4 numara'ya atletik,ribauntçu bir oyuncu almamız lazım.

Sakat oyuncularımız takıma katıldımı
Performansı vasat olanlar iyi oldumu
birde iyi bir yabancı aldıkmı

güzel günler göreceğiz.....

Öncelikle takimida teknik heyetide tebrik ediyorum.

Bunun ardindanda bu grup maclarinin bize gosterdigi yegane eksigimiz riboundtur. Ligte uzun maratonda ve devam edecegimiz avrupa kupasinda bu durum bize cok sıkıntı verir o yuzden bu konuya bir an once el atilsa en hayirdlısı olur.

Ermal,Rancik,Caner,Göksen ayrı bir iyilerdi onun dışında takım gayretliydi savunmada özellikle git gide sertlik arttı.Bravo aslanlara ! Takımı bu denli öksüz bırakan antalyalılara da tebrikler.

3 yabancımızın yokluğuna rağmen böyle farklı bir galibiyetle üst tura çıkmak gerçekten büyük moral oldu.. Umarım pota altı transferi de en kısa süre de yapılır ve takım ribaund sorununu çözer

Ya birisi cevap verse Sertaç neden oynatılmıyor ribaunt sıkıntısı varken boyu uzun :(

Elbette belli eksiklerimiz vardı hem oyun hem oyuncu bazında.Yalnız, bu sorunlarımızı zamanla çözebiliriz ama eğer bugün kaybetseydik sorunları çözdüğümüzde bize bu kupada oynama hakkı doğurmayacaktı.

Salsa´nın elinde bir video yoksa finallerde biz de varız. : ) İşin şakası bir yana "Türkiye Kupası´nda yola devam" diyebilmek güzel çünkü bizim için en gerçekçi hedeftir, konuya yıllar sonra erkek takımının kaldırabileceği kupa olarak baktığımızda.

3 yabancımız eksikken,maglubiyetin telafisinin olmadıgı boylesine bir maçda herseyden onemlisi galibiyetti ve onuda aldık.
macdan once bana en skorer oyuncumuzun caner olacagını söyleseler güler gecerdim. 3 lük cizgisinin geri çekilmesi herhalde en cok ona yaramış:)
ermal gercekden çokşey katacak bu takıma,bagıra bagıra geliyor. gökseninde aldıgı süreyi cok iyi kullandı. melih ise sokamadıgı şutlardan dolayı degil ama yapdıgı gereksiz faullerden dolayı pek iyi izlenim bırakmadı bende bu maçda.
bireysel performansları bi yere bırakırsak bana göre takım için endişe verici tek gelişme verdigimiz hucum ribauntları. 27-39 ribauntlar.. yanılmıyorsam 16 da verdigimiz hucum ribauntu.. mutlaka önlem alınması gerekiyor,önlem yoluda sanıyorum takviyeden geçiyor...