"ULEB CUP" Asesoft-Galatasaray 28 Kasım Carsamba 19.00

Arda Ezer

ARdaQue
Galatasaray Erkek Basketbol Takımı ULEB Cup' daki dorduncu maçında Romanya temsilcisi CSU Asesoft takımına konuk oluyor. Galatasaray; gruptaki üç maçını da kaybeden rakibi karşısında mutlak favori olarak görünse de isi sıkı tutup herhangi bir kazaya uğramaması gerekiyor.

Geçen hafta ULEB Cup' da kendi evinde sürpriz bir yenilgi alan Galatasaray Erkek Basketbol Takımı' nın; bu yenilgiyi telafi etmek için deplasman galibiyetine ihtiyacı var. Romanya temsilcisi önünde de bu galibiyeti alması düşünülüyor.

Bu maçı alıp Hemofarm maçına moralli çıkmalıyız.Ama Romen takımıda evinde iyi oynayan bir takım sanırım.Maçlarını hiç izlemedim ama aldıkları neticelerde böyle bir kanı oluştu bende.Romanya Basketbolunun üst düzey turnuvalardaki yeğae temsilcisi.Evlerinde kalabalık seyirci ile oynuyorlardır büyük bir ihtimal ve ateşlidirler.En son 2 hafta önceydi sanırım 2 ABD'li oyuncu kadroya katmışlardı.

Umarım bir kaza olmaz.Birde Çarşamba oynamamızın sebebi edir?

Mağlubiyeti düşünmek bile istemiyorum.Gruptan çıkmayı dahi zora sokarız.Akatlardan çıkacak sonuç da bu maçı etkileyecektir.Çok rahat geçeceğini düşünmüyorum kendi adıma.

Maçı kesinlikle almalıyız yolumuza devam etmemiz için... Favori gösterilen takım da biziz zaten! bjk cola turka ve asesoft maçlarını almamız diğer maçlar için önemli bir yere sahip! Umarım beklediğimiz gibi 2 maçı da alırız...

Kağıt üstündeki kadro farkı parkeye yansırsa rahat bir galibiyet alırız. Umarım her şey istediğimiz gibi gider.

Re:

Ali Demirci' Alıntı:
Bu maçı alıp Hemofarm maçına moralli çıkmalıyız.Ama Romen takımıda evinde iyi oynayan bir takım sanırım.Maçlarını hiç izlemedim ama aldıkları neticelerde böyle bir kanı oluştu bende.Romanya Basketbolunun üst düzey turnuvalardaki yeğae temsilcisi.Evlerinde kalabalık seyirci ile oynuyorlardır büyük bir ihtimal ve ateşlidirler.En son 2 hafta önceydi sanırım 2 ABD'li oyuncu kadroya katmışlardı.

Umarım bir kaza olmaz.Birde Çarşamba oynamamızın sebebi edir?

Evlerinde kalabalık bir seyirciye oynuyorlar ifadesi ne kadar da bize uygun değilmi?

Takımda birseyler dönüyor ama hadi hayırlısı.Sezon bası idari anlamda kurduğumuz düzen resmen çöktü.Önce Nur GERMEN, şimdide Recep ŞEN, bazı işlerin yolunda gitmediğinin işaretleri bunlar.

Tamda çok kritik bir döneme girerken üst üste çok kritik maçlar oynayacağız.Umarım fazla etkilenmeyiz.

Son anlar ölüm giydi ULEB'in sitesinden takip etmemizin etkisiyle.Yanılmıyorsam Dee son saniyede yazdı.,83-81 aldık.Bu maçta bir kaza olsa herşey sarpa sarardı.
Grubu değerlendirecek olursak,Girona ilk maçta onları yenip yakaladığımız avantajı nötrlemek için herşeyi yaptı.2. çıkmak için Sırbistan'da kazanmak gerekecek gibi.