Uleb Cup | Galatasaray: 67 - Dynamo Moskova: 84

3.lük maçı yarın 16.30 da oynanacak. 24 naklen yayın. Eğer kazanırsak seneye ULEB Cup'a direk katılma hakkı kazanacağız. Rakip beklenenin aksine Dynamo Moskova oldu, hem de Girona rahat bir maç çıkarttı. Girona gelseydi daha iyi olurdu, gruplardan tanımışlığımız ve yenmişliğimiz de vardı ama sağlık olsun bunları da yeneriz biz. :)

Re: Uleb Cup | Galatasaray - Dynamo Moskova

Evet açıkçası bende Gironayı bize rakip olarak beklioyrdum dynama moskava tehlikeli bir ekip İnşaallah iyi mücadele edip 3.lükle döneriz...

Rakip dinamo, girona çok formda yarın Allah yardımcımız olusun şans ve hakemlerinde adil yönetimiyle bugün büyük hüsrana uğrayan dinamoyu geçriz ve madalyamızla döneriz hadi Aslanlar!!!

Girona yendiğimiz zamanki gibi değil, iyi ki moskova geldi. kesin galibiyet bekliyorum. girona gelse yenilirdik büyük ihtimal ile.

Valla Girona'nun kadrosu aşırı değişmiş gibi gördüm maça bakınca.Dinamo turnuvanın favorilerinden 3. lük imkansız gibi görülüyor özellikle de çok sert savunmalarına çok top kaybederiz bu guardlarla.

Belki son periyoda kadar kısmen rahat olabilir,ancak girona maçı rahat kazanamadı.Son 2 yılın eurocup şampiyonları bu kez uleb kupası için kozlarını paylaşacak.Kupanın ispanyollara gideceği kesinleşti.Bu arada grubumuzu averajla üstümüzde bitiren,istanbulda 10 sene sonra kupaya yenerek başladığımız gironanın finale kalması aslında ne kadar zorlu bir yoldan son 4 e geldiğimizin ispatı.Yarın ki rakibimizde oldukça güçlü bir rakip.Bu kupayı daha önce 2006 da kazanmış,geçen sene eurolegue de çeyrek final oynamış, kadrosu gayet kaliteli bir ekip.Özellikle domercant ın 3 lüklerine dikkat etmek lazım.Juventut maçındaki mücadeleyi sergiler,hatalarımızı tekrarlamazsak ve özellikle de top kayıplarını minumuma indirebilirsek madalyaya ulaşabiliriz.

Vaybe oynamadığımız favori takım kalmıycak Ulep Cup da :)

Bunları yenip 3. olmak ayrı bir haz verir bize.Girona'yı zaten yenmiştik,umarım Dynamo Moscowa da yener bu yıl iyi bitiririz,Avrupa maceramızı.

Javtokas
Fotsis
Monya
Samoylenko
Domercant

Aman Allah'ım !

İşimiz zor ama bugünkü mücadeleden sonra galip gelebileceğimize inanıyorum. Şanslar %50 diyebilirim. Bu takımı merak edenler 24?ü açıp maçını izleyebilir.. Şu anda yayınlanıyor.

ve aaayrıca... ;

Beşiktaş'ın grubundan hiçbi takımın Final Eight te bile ortalıkta görülmemesi o grubun ne kadar hoppidik olduğunun açıkça göstergesi.

Bizim grubumuzun 1.si (yendiğimiz) Girona FİNALDE ! 2.si olan biz de 3. lük maçına çıkıyoruz. Diğer Finalist de Telekom'un grubunun 1.si, herşey ortada.

10 da 10 falan hikaye, tek ciddi rakip Galatasaray'dı ona da yenildi Beşiktaş Cola Turka..
Geçiniz yani.. Geçelim efendim =)

ne olursa olsun oyun akli üst düzey olan takimlardan korkacaksin. Girona da bunlardan biri. umarim Dynamo ile basa bas oynariz ve galip geliriz. cok güzel bir kapanis olur bizim icin.

Ali Demirci' Alıntı:
Vaybe oynamadığımız favori takım kalmıycak Ulep Cup da :)

Bunları yenip 3. olmak ayrı bir haz verir bize.Girona'yı zaten yenmiştik,umarım Dynamo Moscowa da yener bu yıl iyi bitiririz,Avrupa maceramızı.

Ali abi güzel noktaya değinmiş.Bjk ise Galatasaray hariç hiç bir güçlü takımla oynamadı.Zaten onların grubunda 10'da 10 yapmak çok da zor bir iş değildi.Er meydanına çıkanca gerçek yüzleri ortaya çıktı.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":38970shg]Vaybe oynamadığımız favori takım kalmıycak Ulep Cup da :)

Ali abi güzel noktaya değinmiş.Bjk ise Galatasaray hariç hiç bir güçlü takımla oynamadı.Zaten onların grubunda 10'da 10 yapmak çok da zor bir iş değildi.Er meydanına çıkanca gerçek yüzleri ortaya çıktı.[/quote:38970shg]

böyle polemiklere giren biri degilimin normalde ama sana 100% katiliyorum ;) . BJK asiri derecede sisirildi. bir de utanmadan biz olsak Badalonaya karsi sansimiz olurdu diyorlar bazilari. yahu senin bir oyun kurucun bile yok, guardlarin Allaha emanet..ben BJK'li olsam iyiki cikmamisiz derdim. cok fena düzülme tehlikesi vardi BJK'nin. zaten sut filan sokamiyorlar, rakip her kaptigi rebound ile aleey oop üclük derken baya bir sov gösterisi yapardi. kaldi ki bizim kadar savasan, yüregi ile oynayan bir takim asla degiller. gördük dün bunu.

Fırat Aydın' Alıntı:
Javtokas
Fotsis
Monya
Samoylenko
Domercant

Aman Allah'ım !

İşimiz zor ama bugünkü mücadeleden sonra galip gelebileceğimize inanıyorum. Şanslar %50 diyebilirim. Bu takımı merak edenler 24?ü açıp maçını izleyebilir.. Şu anda yayınlanıyor.

ve aaayrıca... ;

Beşiktaş'ın grubundan hiçbi takımın Final Eight te bile ortalıkta görülmemesi o grubun ne kadar hoppidik olduğunun açıkça göstergesi.

Bizim grubumuzun 1.si (yendiğimiz) Girona FİNALDE ! 2.si olan biz de 3. lük maçına çıkıyoruz. Diğer Finalist de Telekom'un grubunun 1.si, herşey ortada.

10 da 10 falan hikaye, tek ciddi rakip Galatasaray'dı ona da yenildi Beşiktaş Cola Turka..
Geçiniz yani.. Geçelim efendim =)
Bu söylediklerine katılmakla birlikte İspanyada rakibine ezilen Telekom un Ankarada son andaki galibiyeti biraz da tesadüfiydi.Bugün çok kritik anlarda,çok zor pozisyonlarda bile çok rahat attığı üçlüklerle belki de maçı kaybetmemize neden olan bugünkü maçın 27 sayıyla en skoreri Rudy fernandez ve 3-5 adamı daha yoktu o günkü maçta.Zaten gruptan çıktıktan hemen sonra Unics kazana karşı Rusyada yaşadıkları hezimet bunun bir göstergesi.Tıpki bjk nın da 10-10 yapmasının aslında suni bir başarı olduğunu niteleyen grup sonrası vasat ama grubundaki takımlara oranla biraz daha fazla uleb tecrübesi olan Hapoele karşı israilde dağıldığı gibi.Yani bu sene ulebde aslında Türk takımları arasında tek gerçek başarıyı en zorlu yollardan geçerek ve bugün geldiği noktanın da gösterdiği gibi Galatasarayımız gerçekleştirdi.Umarım yarın da Dinamo yu geçer ve bu güzel yolculuğa iyi bir son nokta koyarız.

Bende sunu iddaa ediyorum juventut olmayıpda onun yerıne baska bir takım olsaydı bu 4 finalde sampiyon olurduk ama avrupanın en iyi 5,6 takımından biri ile oynadık sans yarın dinomo moskova ile basa bas bir mücadele edicegimizi düsünüyorum ama cok fazla zorlamanın bir anlamıda yok bence 3 olmak için hüseyin eger hite durumu kritik ise hite oynatılmamalı bu seneki basarımızdan sonra zaten seneye uleb cupda yer alırız bence tbl de sampiyon olmak suan için daha büyük hedef oyüzden oyuncuları orda yıpratmaya fazla gerek yok kendi fikrim !!!

Volkan Ozger' Alıntı:
Bende sunu iddaa ediyorum juventut olmayıpda onun yerıne baska bir takım olsaydı bu 4 finalde sampiyon olurduk ama avrupanın en iyi 5,6 takımından biri ile oynadık sans yarın dinomo moskova ile basa bas bir mücadele edicegimizi düsünüyorum ama cok fazla zorlamanın bir anlamıda yok bence 3 olmak için hüseyin eger hite durumu kritik ise hite oynatılmamalı bu seneki basarımızdan sonra zaten seneye uleb cupda yer alırız bence tbl de sampiyon olmak suan için daha büyük hedef oyüzden oyuncuları orda yıpratmaya fazla gerek yok kendi fikrim !!!

Ben öyle düşünmüyorum.Avrupa Kupasını garantilemek ve Avrupa'^daki vizyon açısından çok önemli bir maç.

bence de kesinlikle tam tersi bu maçı almak için herşeyi yapmalıyız yıprancaksak yıpranalım dynamo yu yenmek başka mutlu akü yü oyak renoyu yenmek başka.İnanılmaz sükse olur şayet bütçe olarak avrupada en başta gelen takımlardan vujanic domercant hansen fotsis javtokas 5e baksana

Bence hedef kupa ise ALCAKLARA İNAT TBL SAMPİYONLUGU derim en azından kupa vede zaten uleb cup yolu acılmıs olur

Tamam çok daha iyi kadro kaliteleri bizden, ama şunu da eklemek gerekir. Bizim takımın buralara gelmesi beklenmiyordu, buraya kadar gelmek büyük başarı ve bu başarılara aç bir takımız. Ama Dynamo takımı ULEB kupasını almaya yoğunlaştı, final oynamaya yoğunlaştı ve finale kalamamak onlara çok büyük bir hayal kırıklığı olmuştur. Yani yarınki 3.lük maçına isteksiz ve çok moralsiz çıkmaları büyük bir olasılık.