Uleb Cup | Galatasaray: 67 - Dynamo Moskova: 84

Re: Uleb Cup | Galatasaray - Dynamo Moskova

38-21 ya varmı böyle birşey? takım TBL de ne yapıcak merak ediyorum bu şekilde...adamlar kaçırıyo rebaund alıyolar kacıyolar tekrar alıyolar...

Dee gitsin ya valla hiç aramam şahsen...asist yapıyım diyo yok sayı atamıyo..ne kaldiki?

AYIP kocaman bir ayıp macı oynamak istyen hüseyin charles jonhsen vede murat hoca gerisi bitsinde gitsek havasında heleki murat kaya o nasıl serbest atıs karpuz sallar gibi ayıp vallahi ayıp

Yazık vallaha şu oyunun skoru değil bu.Adamlar ciddiye alsa anlayacağım ama onlar da birşey oynamıyor.Tek fark biz turnikeyle serbest atış sokamıyoruz,onlar ise tam yakaladığımız anda el üstü üçlük sokuyorlar.Gaines'in 40-31'de aldığı ribaund çok kritikti.Orada bitirebilse devre sonunda yakalardık o gazla.
İki takımın da konsantre olmadığı ve fakın açıldığı maçlarda Gaines ve Dee'nin turnikeleri,Murat'ın bile 2'de 0 atması ayrı koyuyor insana.
Son olarak hakemler ve İspanyol lobisinin Allah belasını versin...

Murat Kaya'nın o serbest atışında o kadar sinir oldum ki anlatamam. Ya bu adama dayanma nedenimiz tek şutör olmasıydı onu bile yapamıyor yahu şut denemiyorsun bari faulü at :?

abi benim anlamadığım bu karpuz gibi şut atan sürekli top kaybı yapan murat kaya,brown,koca turnuva boyunca tek üçlük atan cüneyt erden oynarken cenk akyol gibi bi adam 3 dakka oyuna girip sonra çıkıyor çok ilginç

sddassj4.jpg

Bariz tecrübe eksikliğimiz var, hiç bir oyuncumuz maça kendini vermiyor artık yapılması gereken gelecek sezonlarda çıtayı yukarıya çekmek!