ULEB CUP

Uleb Cupta ki ilk maçımız 6 Kasım Salı günü saat 20.00 da.

Dolmaz salon filan.Hiç beklemeyn şu süreçte haftaiçi o salonun dolmasını.He casayı yenseydik sonrasında Karşıyakayıda müthiş bir şekilde yensek belki kalabalık olurdu ama şu an beklemeyin lütfen.

eee bu macta dolmayacaksa lütfen bir daha dolmasin. acik ara bu sezon oynyacagimiz en önemli maclardan biri. bu gruptaki en mühim mac. salon dolmasza kötü fark yeriz. moraller alt üst olabilir.

Valla Perşembe günü yapılacak olan Denizlispor maçında devre arası ve maç başlamadan önce hafta sonu Karşıyaka maçımız olduğunu belirtmeleri ve herkesi maça davet etmeleri uygun görüyorum.

Arkadaşlar normalde biz o salonu doldururuz. Rahat olun. Milyonlarca Galatasaray taraftarı 3500 kişilik bir salonu mu dolduramayacak ? Yapmayın lütfen.

Ancak bu maçta dolmayabilir. Çünkü maç haftaiçi oynanacak. Çok zor dolması.

Lig maçlarında bundan sonra salon dolabilir ama. Haftasonu uygun oluyor herkese.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Valla Perşembe günü yapılacak olan Denizlispor maçında devre arası ve maç başlamadan önce hafta sonu Karşıyaka maçımız olduğunu belirtmeleri ve herkesi maça davet etmeleri uygun görüyorum.

stad' da anons yapilsin. isteyen gider istemeyen gitmez. ama en azindan 3000 fanatik cikacaktir.

:) Fanatizmle alakası yok bunun.Hemde hiç alakası yok.

Staddaki anonsu bir şekilde ayarlıyorduk eskiden ama şu anda sanırım kimsenin bağlantısı yok.Zaten yapanıda bilmiyoruz.

Re: Re:

ender özçatı' Alıntı:
Emine Hanım Yurt dışında nerde kalıyorsunuz ?
Biletleri Hanzevast tan mı alacaksınız ?
NL de kaliyorum, hatta bu maçta evsahibiyim =)
Biletleri Hanzevast tan alicam. Irtibata gectim, mac gunu salonda alabiliyorsunuz biletleri.
4300 kisilik salon, kac kisi gelir maca bilemicem ama ULEB Cup ta ilk kendi evlerinde oynadiklari mac oldugu icin baya gelen olur heralde.

Bir de $oyle bisey var. Eger isterseniz ben biletleri onceden alabilirim. Kac bilet isteniyorsa.
Voorverkoop var ama siz nerde kaliyorsunuz bilmiyorum.
Biletlerin fiyati ?15,-

Efe Güler' Alıntı:
selam,

ben leiden dayim ve maca gidicem bi aksilik cikmazsa. bilet icin kulubun sitesine baktim ama ingilizce kismi olmadigi icin nasil alinir, salonlari nerdedir falan pek bi bilgiye ulasamadim.. acikcasi yardimci olursaniz cok sevinirim, gorusmek uzre..
Selam
Kusura bakmayin biraz gec gordum. Biletler mac gunu salondan alinabiliyor, yani mac oncesi zamanli gelirseniz alabilirsiniz.

Salon hakkinda bilgi vereyim.
Salonun adi Martiniplaza. Arabayla mi geleceksiniz yoksa trenle mi?
Trenle gelirseniz, istasyonun hemen yanindan otobusler kalkiyor. Ordan suan kac numarali otobus salonun ordan geciyor bilmiyorum ama ogrenebilirim.

Arabayla gelirseniz aslinda cok basit. Zaten geldiginiz otoban sizi hemen salonun oraya getiriyor. Groningen'a gelince zaten levhalar otobandan nerden cikmaniz gerektigini gosterir. Ama isterseniz siz http://www.routenet.nl den Leiden-Groningen arasi yol haritasi cikartin.

Salonun adresi: Leonard Springerlaan 2 Groningen

800px-Hanzevast_Capitals_in_Martiniplaza.jpg

Bu da salondan bir görüntü.

Vay be 15euro bilet filatı...

Kesin 200 kişi gelir. :)

Pardon,pardon orası Türkiye değildi doğru. :)

Emine Sahin' Alıntı:
[quote="ender özçatı":add9a]Emine Hanım Yurt dışında nerde kalıyorsunuz ?
Biletleri Hanzevast tan mı alacaksınız ?
NL de kaliyorum, hatta bu maçta evsahibiyim =)
Biletleri Hanzevast tan alicam. Irtibata gectim, mac gunu salonda alabiliyorsunuz biletleri.
4300 kisilik salon, kac kisi gelir maca bilemicem ama ULEB Cup ta ilk kendi evlerinde oynadiklari mac oldugu icin baya gelen olur heralde.

Bir de $oyle bisey var. Eger isterseniz ben biletleri onceden alabilirim. Kac bilet isteniyorsa.
Voorverkoop var ama siz nerde kaliyorsunuz bilmiyorum.
Biletlerin fiyati ?15,-[/quote:add9a]

Biletlerim hazir Emine hanim :)

Turk taraftarlari icinde 500 bilet ayrildi diye not geceseymisiniz iyi olurdu :)