Uleb Cupda 53.sıradayız

çok bile

Evet arkadaşlar akşamki uygulamaya yalnızca bunu söyleyebilirim. Salonda seyirci yok deniyor uleb de 53.yüz diyoruz bence bu taraftar bile fazla. Ben kız arkadaşımla beraber ta Üsküdar dan salonun kapısına kadar gelen ama maça girmeyen biriyim. Neden mi çünkü birileri bizle adeta dalga geçti. Maça gittiğim de gişede bu maçın tek biletinin satılmadığını 4 maçlık kombine olduğunu söylediler. Ve bu maçtan başka diğer 3 maçın üçü de bayan maçları. Ben şahsen bayan basketbolundan zevk alan bir insan değilim ama mesele bu değil burada mesele bir insana gelmeyeceği maçın biletini zorla satmak. Mesele para da değil ben o köprü trafiğinde gelip giderken bilet parasından daha çok benzin parası harcadım. Ama bu uygulama tam bi saçmalıktı.

Re: çok bile

Emre bey öncelikle gerçekten üzüldüm bu duruma.Ama ne yazıkki bu durum daha öncede yaşandı farklı şekildede olsa.Anlamıyorum bu insanları ben.Sonra seyirci yok taraftar yok.Cidden sabırlar taşıyor.

K. Emre Gelgör' Alıntı:
Evet arkadaşlar akşamki uygulamaya yalnızca bunu söyleyebilirim. Salonda seyirci yok deniyor uleb de 53.yüz diyoruz bence bu taraftar bile fazla. Ben kız arkadaşımla beraber ta Üsküdar dan salonun kapısına kadar gelen ama maça girmeyen biriyim. Neden mi çünkü birileri bizle adeta dalga geçti. Maça gittiğim de gişede bu maçın tek biletinin satılmadığını 4 maçlık kombine olduğunu söylediler. Ve bu maçtan başka diğer 3 maçın üçü de bayan maçları. Ben şahsen bayan basketbolundan zevk alan bir insan değilim ama mesele bu değil burada mesele bir insana gelmeyeceği maçın biletini zorla satmak. Mesele para da değil ben o köprü trafiğinde gelip giderken bilet parasından daha çok benzin parası harcadım. Ama bu uygulama tam bi saçmalıktı.

ikamet ettiğim bölge itibariyle, Ayhan Şahenk de, Abdi İpekçi de bana ters kalıyor aslında ;)

ama mümkün olduğunca maçlara gitmeye çalışıyorum :atki

seyirci sayısı olarak, 54 takım arasından 53. olmamız üzücü gerçekten ama seyirciyi salonlardan soğutanların hiç mi kabahati yok. misal Emre beyin başına gelenler. hiç hoş değil doğrusu...

yönetimin yaptığına tam anlamıyla kaş yaparken göz çıkarmak denir.daha çok taraftar gelsin diye kombine paketi hazırladılar ama bu seferde tek maçlık bilet çıkarmadılar...yani sen bileti al gelmesende olur

evet doldurmamız lazım bence su an avrupa macları daha onemli ...
ligin acıkcası playofflara kadar o kadar da onemi olmuyor...
idmanlardan bos sure kaldıkca maclara gidiyorum...