ULEB Kupası ve Euroleague Spormax'ta

Fatih Hısım' Alıntı:
gercekten kahveye filan da gidilmez. ancak Fener ile Galatasaray oynuyorsa hadi gene izlenir diyelim. ama genelde Basketbol kültürü hemen hemen sifira yakin.
Çok doğru kahveye gidilmiez çünkü kimse basketboldan anlamıyor o tür yerlerde.Yani diyelim ben gittim sırf benim için açmaz o kanalı takmaz bile maalesef :(

aslında madem aldılar bu bitti...o zaman kaliteli yayın yapmalarını dilerim en azınan tarafsız olursa güzel olur çünkü maşallah ntv'de ihsan bey bazen zıvanadan çıkıyordu

arkadaşlar cumhurbaşkanlığı kupası maçı naklen yayınında skyturk/spormax ortak olarak yayınlıyor belki diğer maçlarda bu şekilde olabilir diye düşünüyorum...

merak ettiğim bu sene lig ve avrupadaki maçları kim anlatacak stepsi bile zor anlayan spikerler anlatırsa çekilmez m. murathanoğlu k. kural gibi isimler gelirse spormax ı almayı düşüneceğiz nejat sayman ise tam bi efes fanatiği muhtemelen maçlara efes formasıyla gelir

Berk Boz' Alıntı:
merak ettiğim bu sene lig ve avrupadaki maçları kim anlatacak stepsi bile zor anlayan spikerler anlatırsa çekilmez m. murathanoğlu k. kural gibi isimler gelirse spormax ı almayı düşüneceğiz nejat sayman ise tam bi efes fanatiği muhtemelen maçlara efes formasıyla gelir
maçları murat murathanoğlu ve melih gümüşbıçak anlatacak.yorumcular ise merak konusu.

Melih Gümüşbıçak ın anlatmadığı tek spor dalı eskrim kaldı yakında onuda kendisinden bekliyoruz..Başka anlatacak adam kalmamış gibi show tvde..

bugün oynanan telekom-febe cumhurbaşkanlığı maçını spormax, tüm paketlerden açık verdi.. yani her digiturk abonesi, hangi pakete abone olursa olsun izledi.. normal sezon başlayınca, avrupa kupası maçları başlayınca da böyle bir uygulama olabilir mi bilmiyorum..

Emre Yuksel' Alıntı:
bugün oynanan telekom-Fenerbahçe cumhurbaşkanlığı maçını spormax, tüm paketlerden açık verdi.. yani her digiturk abonesi, hangi pakete abone olursa olsun izledi.. normal sezon başlayınca, avrupa kupası maçları başlayınca da böyle bir uygulama olabilir mi bilmiyorum..

spikerin dediginden anladıgım şu: bütün paketlerde basketbol maçı oldugunda spormax açık olcak. yani 9.90 lık paket almak gerekiyor

Spormax de yanlış anlamadıysam basketbol maçları açık verilecek yani digiturk abonesi olmak yeterli , geçen banvit turnuvasıda açık verilmişti sonra şifreye geçmişti umarım bu uygulama devam eder bizi de bsaketboldan mahrum bırakmazlar...