Ulep Cup'ta en çok hangi oyuncumuz katkı yaptı?

Ulep Cup'ta Buralara Gelirken En Çok Hangi Oyuncudan Verim Aldık ?

• Kullanılan toplam oy
    44
Çeyrek Finale Gelene kadar sizce en çok hangi oyuncudan verim aldık bir başka değişle Bu Sezon Avrupa'da en faydalı olan oyuncumuz hangisi size göre ... Ben Oyumu Robert Hite'a veriyorum Ulep Cup'ta çok faydalı oldu teşekkürler hite...

HİTE : Gerçekten komple bir oyuncu takıma çok fayda sağladı Üçlük desen var o boyuyla ribauntlarda çok etkili smaç yapıyor önümüzdeki sene mutlaka takımda olmalı.

Bence Robert Hite. Çünkü kupada hem savunması ve ribaundları ile hem de skor potansiyeli ile bize çok şey kattı. Canaria maçında english boy dezanavtajına rağmen ikinci maçta sonradan aldı ve o tutarken english sayı atamadı. Şutörlüğü ile yine çok şey kazandırdı. Ribaundlarda onla birlikte üstünlük kurup rakibin dengesini bozabildik...

Tüm oyuncularımız büyük katkı yaptı fakat Hite gerek smaçlarıyla gerek kaptığı toplarla başlattığı hızlı hücumlarla gerek attığı üçlüklerle bir adım daha öne çıktı.

Cüneyt Erden..

Kaptan çok büyük işler başardı.. Canaria serisi, Asvel serisi, grup maçları.. Her maç takımı ateşlendirdi attığı üçlüklerle rakibin direncini kırdı.

Canaria maçında 4/4 atarak rakibin direncini kırdı rövanşta..
İlk maçta 3/3 falan attı sanırım.. Yine rakibi etkisiz hale getirdi. Attığı paslar, şutlar rakibi bitirdi.
Charleroui maçında Gaines'e çıkarttığı smaç pasını Jason Kidd'de görmüştüm birde Cüneyt'te..
Yine Charleroui maçında attığı üçlükler..

Kaptan takımı gerektiği yerde sırtladı..
O yüzden Kaptan..
Tecrübesiyle çok şey kazandırdı ;)

Uleb'de en çok katkı yapan: Robert Hite. Oyumu Chris Owens'tan yana kullandım çünkü;Chris Owens'in performansı Uleb'de başarımız açısında önemli onun şutlarına pozitif enerjisine ihtiyacımız var.Zaten son 3 maçımızda önemli şeyler yaptı hakkını yememek lazım.

...Bence de Hite...Gerçekten güzel maçlar çıkardı Uleb Cup'ta...Diğer rakiplere uyguladığı muameleyi Beşiktaş Cola Turka'ya da uygulamasını bekliyoruz:D...Tabii sadece Hite'den değil hepsinden:)...