Ülker ve Cafe Crown!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar...

Oncelikle bu forumdakiler GS'ı ve sporu seviyor diye düşünüyorum. Ancak sponsorluk anlaşmasında taraf tutar gibi davranıyoruz. Ülker grubu dünyada örnekleri olduğu gibi sponsorluk anlaşması yapmıştır. Takımın kuruluşunda, oyuncuların seçiminde herhangi bir karışma olmamıştır. Nasıl AVEA 4 büyüklere futbolda sponsor olmasına rağmen FB'ye yenildiğimizde Avea'yı suçlamıyorsak burada da sponsor olan bir firmayı suçlamak komikliktir. Man. Utd. sampiyonlar liginde elenirse AIG firması mı suçlu olacak? veya şampiyon olursa AIG sayesinde mi olmuş olacak?
Sonuç olarak firma ile GS arasında her 2 tarafında onayıyla sponsorluk anlaşması yapılmıştır. gerisi hikayedir... yok FB'e ne verildi yok BJK'ye ne verildi demek bu foruma yakışmaz. Alpella hepsinden daha az bütçeyle süper başarı elde etmiştir. Ülker sadece basketbol takımlarına destek vererek hem basketbolu hem de kulüpleri desteklemektedir. Bu şekilde de kendi markalarının reklamını yapmış da olmaktadır. (Ticari bir ilişki!)

Tugrul Demir olayına gelince... size sadece sunu soyleyebilirim. T.D.'in hakikaten ne başarısı var merak ediyorum. "1milyon USD ile takım yönettim" diyor ama sezon sonunda 1milyon dolar da borç bırakarak yönetimden ayrılmıştır. oyuncuların parası sponsorluk anlaşmaları ile ödenmeseydi acaba GS takımı olur muydu?

Herkes forumda yazıyor ancak kimse takıma maddi destek sağlamıyor. Örneğin bilet fiyatları 3ytl'de 10ytl'ye çıksa bir kısım taraftar ayaklanıyor. Her maç kaç seyirci kapıdan nasıl giriyor? ayrıca bu forumdakiler olsun forumdakilerin arkadaşları olsun GS basketbol takımına reklam verseler. ya. Kenarda rulopanlar var ama hiçbir GS sevdalısı yönetici reklam vermiyor... reklam verebilcek tanıdıklarınıza haber verseniz de GS kulübüne para girse...

Herkes konuşuyor ama iş paraya gelince herkes arazi... ondan sonra ülker'e yok cafe crowna suçlama yapalım... ciddiyseniz GS basketbol takımına reklam vererek destekleyin... maç biletlerini 5ytl yapsa yönetim istifa diye bağıranlara bu söylediklerim çok uzaktır.

Yıllar önce Altay-TS maçındaki olay aklıma geliyor. maç bitmiş millet diyor böyle kötü futbol görmedik falan diye. ordan birisi çıktı "ulen 3ytl bilete chelsea - milan mı bekliyordunuz?" demişti... durum budur...

Tuğrul Demri kulübe 1 milyon dolar borç bırakmamıştır, o zamanda kulübümüzün sponsoru c.crown du 3 milyuon dolarda basketbola vermişti. Fakat başkanımız 2 sini futbola harcadı. Bunda Tuğrul Demir mi suçlu.. Tuğrul DEMİR'in başarısı da şudur kalan 1 Milyon dolarla erkek takımını play-off a sokmuştur hemde efes i feneri yenerek... Tüm olumsuzluklara rağmen.....

Ertuğ Silay'a,

Klüp hakkındaki tüm kararları alan, klübü oyuncağı hale getiren bir lise aristokrasisi dururken; takımının ardından her maçına giden, kısıtlı imkanlarıyla takımına destek vermeye çalışan taraftarın cebine mi göz dikiliyor?

Yeri gelince taraftarın hiçbir söylediğini dikkate almayanlar, taraftarına yalan üstüne yalanlar atan, klübü bu kadar borca sürükleyenler, şimdide klübü Ülker'in malı haline getiriyor. Taraftar, parasını Özhan Canaydın vb. ne emanet edecek kadar enayi değildir! Ülkerli bir Galatasaray'ın özel bir yapısı olduğunu düşünmüyorum ki klüp içerisindeki etkinliğine bakarsanız yakında yonetimi dahi ele geçirecek tekliflerde bulunurlar. Tıpkı Fb gibi.

bıze yapılan en buuyuk haksızlık zorla bı coach kakalamaları murat özyer'i begenmedıgımden dııl sadece gelıs seklını begenmedım nedemek "almazsanız destegımızı cekerız" bole sey olurmu kardesım galatasaray bukadar mı acız kalır

Serhat Akçen' Alıntı:
bıze yapılan en buuyuk haksızlık zorla bı coach kakalamaları murat özyer'i begenmedıgımden dııl sadece gelıs seklını begenmedım nedemek "almazsanız destegımızı cekerız" bole sey olurmu kardesım galatasaray bukadar mı acız kalır
gerçekten bu kadar acizlik olmaz gerçekten çok yazık

Re: Ülker ve Cafe crown!!

Herkes F.Bahçeli
Başkan bey bir yönetim kurulu toplantısında; ?Herkes F.Bahçeli olacak? demiş. Oluyor da. Ne demeli. Helal olsun... Buna, ne Canaydın, ne Demirören ne de Tuncay Özilhan cüret edebilir. Şu basketbolumuzun geldiği noktaya bakın.

Neler duyuyoruz ve neler öğreniyoruz. Şaşırmamak mümkün değil. Şimdi köşelerde Aydın Örs?e övgüler dizelemek, şaklabanlık yapmak önemli değil. Gerçekleri yazabiliyor musunuz? Kıvırtmadan, 2007 Avrupa Şampiyonası?na davet edilmeyi düşünmeden, sadece gerçekleri?

Antrenör Aydın Örs?ün kendi haberi olmadan 30 yıllık teknik kariyerinin nasıl yöneticiliğe dönüştürüldüğünü yazabiliyor musunuz? Ona bakalım..

Efendiler efendisi garibim 16 yıl aradan sonra F.Bahçe?yi Efes?e karşı 4-0 yapmaya uğraşırken, meğer A Milli Takımımızın yazlık antrenörü Tanjevic?in TBF işbirliğinde Slovenya?dan sessiz sedasız Ümit Milli oyuncu Emir Preldziç?i bile üç ay önceden F.Bahçe?de başlattığı ortaya çıktı.

TBF?nin bu gelişmelerden haberi olmadığına kargalar güler. Aksi takdirde Tanjevici Milli takımdan uzaklaştırması gerekir. Nerede, koçum çift maaş alacak.

Ne oldu TBF?nin; ?Milli takım hocasının kulüp takımlarında görev almama politikası?? Bu arada Milli Takım yardımcı antrenörü Nihat İziç 1. Lige çıkan Antalya Kepez?e, Yıldız Milli Takım antrenörü Orhun Ene, Doğan?lı Antalya Belediyesine angaje edildi.

Bilin bakalım. Bu TBF bazı takımlara taraf mı, değil mi? Ergin Ataman?ın Ülker?de iken ?Milli Takım antrenörlüğünü ücretsiz yapma? teklifini elinin tersi ile iten TBF?de şimdi değişen nedir?

Bunların hepsi 2008 seçimine yatırımıdır beyler. Bu federasyon Tanjevic?li FB?nin isteği üzerine 3 1 yabancılı sistemi 6 1?e de çıkartır. Bekleyin. Kulüpler birliği yerine, bu neyin birliği ? F.Bahçe?li Aydın Örs?e ve Türk basketboluna çok, ama çok büyük ayıp yapılmıştır. Herkes F.Bahçeli olabilir, özel (!) TBF?de, Milli takım antrenörlerinin tamamı da F.Bahçe?li yapılabilir.. Fakat TBF?ye mesafeyi kaybeden o ezilenler, isterlerse yakın zamanda haklı çıkabilirler. Yeter ki istesinler..
yenişafak:mahmut kulein
-----------------------------------------------------------
arkadaşlar ülker ve Fenerbahçe resmen federasyonu eline geçiriyorlar.
buna karşılk bizim aciz ve zavllı yönetimimiz hiç bir şey yapmıyorlar.
bundan sonra füguranız bu ligde yazıklar olsun!!!

3 artı 1 kuralı 4 artı 1 oluyormuş sanırım..Seneye daha da fazlası olur..Neymiş Avrupa'da başarı içinmiş..Ne diyelim :)

İlk beşindeki 5 oyuncudan 4ü yabancı olabiliyorsa çok vahim bi durum..

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
3 artı 1 kuralı 4 artı 1 oluyormuş sanırım..Seneye daha da fazlası olur..Neymiş Avrupa'da başarı içinmiş..Ne diyelim :)

İlk beşindeki 5 oyuncudan 4ü yabancı olabiliyorsa çok vahim bi durum..
Futbolda yabancı sınırının kalkması gündemde zaten. Şimdi de basketbolda çıktı aynı şey. Oldu olacak ilk 5'e Türk oyuncu koymayalım. Avrupa'da başarı içinmiş ha? Pehhhhh... Ayıp ya ayıp. Herkes uğraşıyor yetenekli gençler yetişsin, ileride Türk milli takımına faydalı olsunlar diye, şimdi bu yapılan kural değişikliğine bak. Ama birkaç sene sonra görürüz cezamızı. Sonra hiç boşuna demesinler Türk milli takımı neden başarısız oluyor diye.

FAZLA YABANCIYA HAYIR!!!

Yeni formalar - 2007/2008

selamlar herkese;

daha önce kız basketbol forumuna yaptığım öneriyi burada tekrarlamak istiyorum. aslında ayrı bir konu başlığı haline getirmek lazım ama teknik olarak bu konuda yetkililerden yardım rica ederim.

konu, erkek ve kız takımlarımızın 2007 / 2008 formaları...

çoğu taraftarımız, futbol formalarını eleştiriyor. aynı şeyin basketbolda da başımıza gelmemesi için konuyu şimdiden (sezona zaman varken) gündeme getirmeli, gerekli yerlerin dikkatini çekmeliyiz.

bu konuda en tutarlı olan beşiktaş CT, dün basket formalarını bile tanıttı. gayet klasik bir model seçmişler gene...

biz de bu sene GALATASARAY'a yakışır formalarla oynamalıyız, bu 1.

basketbol ürünlerini GS STORE'larda bulabilmeliyiz, bu da 2.

bu konuda galatasaray'ın menfaatine olacak başka öneriler için ayrı bir başlık açılması ricasıyla...

Re: Ülker ve Cafe crown!!

faruk bey bu konuyla ilgili başlık açabilirsiniz.
hatta iyi olur açılması.

Re: Yeni formalar - 2007/2008

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
selamlar herkese;

daha önce kız basketbol forumuna yaptığım öneriyi burada tekrarlamak istiyorum. aslında ayrı bir konu başlığı haline getirmek lazım ama teknik olarak bu konuda yetkililerden yardım rica ederim.

konu, erkek ve kız takımlarımızın 2007 / 2008 formaları...

çoğu taraftarımız, futbol formalarını eleştiriyor. aynı şeyin basketbolda da başımıza gelmemesi için konuyu şimdiden (sezona zaman varken) gündeme getirmeli, gerekli yerlerin dikkatini çekmeliyiz.

bu konuda en tutarlı olan beşiktaş CT, dün basket formalarını bile tanıttı. gayet klasik bir model seçmişler gene...

biz de bu sene GALATASARAY'a yakışır formalarla oynamalıyız, bu 1.

basketbol ürünlerini GS STORE'larda bulabilmeliyiz, bu da 2.

bu konuda galatasaray'ın menfaatine olacak başka öneriler için ayrı bir başlık açılması ricasıyla...

Son derece önemli bir konu geçen sene formalarından almaya niyetlendim ve cevahirdeki kappa mağzasına gittim. Takımımızın formaları, şortları yarı fiyatınaydı, uzun boylu olmam nedeniyle ilgimi daha çok çeken şortlardı son derece kalitesiz görünüyorlardı ama beğendiğim bir kırmızı şortu aldım severekte giyiyorum ancak formalara gelince ne beden var ne de kalite. Zaten mağaza atıl, bizim formaların olduğu yer ise mağazanın en atıl yeri.