ultrAslan Radyo ( ARdaQue may be on air )

tubis83' Alıntı:

Fazla gülme, ağzına sinek kaçar. Foruma daha yeni gedin, yazdıklarına ve tavırlarına biraz dikkat et. Bayan olman sana toleranslı davranılacağı anlamına gelmez. Insanları rencide edici yazılar yazma, sen de sana bu tarz yazmalarına müsade edici tavırlar sergileme.

Burası başka forumlara ya da platformlara benzemez; seviyesizlik istemiyoruz !

önce sen sataştın eğer balık hafızasına sahipsen oku msjlarını bu bir.. ikincisi; bayan olduğum için tolerans bekleseydim tutar arkadaşlık forumlarına üye olurdum!!!! üçüncüsü; kötü söz sahibine aittir bunu da öğren..foruma yeni gelmiş olabilirim, sen de doğduğundan beri bu forumda değildin ya.. Ayrıca bana çömez muamelesi yapma.. Madem rahatsız oluyosun benden, o zaman başkalarıyla olan ikili diyologlarıma girmezsin olur biter.. Ayrıca benle sorunun varsa bak aşağıda özel mesaj ikonu var tıklayıp oraya yazarsın, topici istila etmenin bi anlamı yok...

tubis83' Alıntı:
önce sen sataştın eğer balık hafızasına sahipsen oku msjlarını bu bir.. ikincisi; bayan olduğum için tolerans bekleseydim tutar arkadaşlık forumlarına üye olurdum!!!! üçüncüsü; kötü söz sahibine aittir bunu da öğren..foruma yeni gelmiş olabilirim, sen de doğduğundan beri bu forumda değildin ya.. Ayrıca bana çömez muamelesi yapma.. Madem rahatsız oluyosun benden, o zaman başkalarıyla olan ikili diyologlarıma girmezsin olur biter.. Ayrıca benle sorunun varsa bak aşağıda özel mesaj ikonu var tıklayıp oraya yazarsın, topici istila etmenin bi anlamı yok...

Kim olduğumu anlayamadın sanırım. Bu forum varolduğundan beridir ben bu forumdayım doğru.

Tubish 1 hafta no post cezası sana iyi gelecektir.

Arkadaşlar iyimisiniz?

Timeoutta bir hafta ban cezası nasıl çıktı?

Okudumda yazılanları ilkokul çocuğu yapmaz.

Biran önce aranızdaki sorunu halledin.

Bu topicte Ardadan istekte bulunun.

Arda adın Cellat DJ'e çıkacak. Kızdığın şeyi yapma ;)

DJ dedikte ben klasik müzik remixleri istiyorum.

haklısın Onursal..
ben kendi adıma topici gereksiz yere işgal ettiğim için forum üyelerinden özür dilerim..

:ga

Gereksiz yere uzamasın konu diye cevap yazmamıstım ancak olay benim yüzümden benim dısımda gelismeye basladı. Madem diyalog 2mizin arasındaymıs ben de yazayım bir seyler ..
Öncelikle insan 1 kez hata yapar, 1 den fazla olursa ya bilgisizliktendir ya da kasıt vardır. (Bir cümle icinde 2 kez ultraaslan yazılmıs.)
Bayan oldugum icin tolerans beklesem arkadaslık forumlarına üye olurdum yazmıssın, "bi hosgeldin yok mu" diye topic acan birinden "slm,nbr,asl,pls" gibi postlar da beklemedim degil!!
Kimseyi tanımıyorsun ve haddini asan konusmalar yapıyorsun..
Ne düsündügün, ne yazdıgın kadar kullandıgın üslup da önemli biliyorsundur herhalde ..

That's all..