ultrAslan Radyo ( ARdaQue may be on air )

evet winrar ile açmalisin. sifresi var sanirim onu pmden yolluyorum.
valla ben indirmedim daha :)

Tamamdır sifreyi aldım ama şifre yanlıs diyor :roll:

Aglamak istiyorum eheh DJ koparamayacak sizleri :p

disco.gif

Tamamdır teşekkür ederim. Şu anda dinliyorum parçayı :)

Toplam 121 dakika :roll:

Fena başlamadı, tamamen dinleyeyim de yorum yaparım ;)

Tamamen dinledim . Acıkcası beni cok da fazla tatmin etmedi.
Genelde hep aynı frekansta ilerliyor. Iniş-çıkış yok, uyutmasa da insanın kulagını vermesine gerek kalmıyor.

Bu topicde bir önceki sayfada tiesto link i vermistim, onu cek dinle mesela. Bununla beraber simdi bir tane daha link vereyim sana da tarzımı anla ...

Önder' in de hosuna gidecek , simdi server a upload ediyorum birazdan biter. Cektiginiz de uyarın da sileyim server dan.
Birkac gündür devamlı dinlediğim ve radio da çaldığım bir mp3, adam hic fena degil ...
Aşağıya her iki mp3 ün linkini de vereyim ....

DJ Tiesto - Adagio For Strings mp3 için tıklayınız :)

Benny Benassi - Love Is Gonna Save Us mp3 için tıklayınız :)

ultraaslan foruma üye olamıyordum uzun zamandır :( radyo yayınınızı 4 gün önce keşfettim, sabah 9 akşam 6 radio ultraaslan'ı dinliyorum.. tebrikler, çok kalitelisiniz..

tubis83' Alıntı:
ultraaslan foruma üye olamıyordum uzun zamandır :( radyo yayınınızı 4 gün önce keşfettim, sabah 9 akşam 6 radio ultraaslan'ı dinliyorum.. tebrikler, çok kalitelisiniz..

ultraaslan degil ultrAslan ...

ARdaQue' Alıntı:
arsameia' Alıntı:
tubis83' Alıntı:

ultraaslan degil ultrAslan ...

Ne bağırıyorsun parmak kadar kıza ? Ayıp değil mi?

Ukalalık ettigimden degil, ögrenmesi icin söyledim..

alla alla yaa sen söylemesen ben bilmiyodum sanki.. 10 parmak kullanıyorum klavye de çift "a" tıklamışım, olamaz mı yani??
neyse kendin de belirtmişsin ukalalığın lüzumu yok...