Var mısın? Yok musun?

Bir arma var, basketbolu TÜRKİYE'YE getiren!
Bir gelenek var, adı YENİLMEZ ARMADA OLAN!
Bir basketbol takımı var, aylardır onur mücadelesi veren!
Bir koç var, zor günde Galatasaray ruhuyla takımını ayağa kaldıran!
Bir yürek var, yense de yenilse de, pes etmeyen!
ONLAR, SEN VARSAN HER ŞEYİ BAŞARABİLİR!
PEKİ SEN, VAR MISIN? YOK MUSUN?

BÜTÜN GALATASARAY'LILARI!
BÜTÜN ARMA SEVDALILARI'NI!
PAZAR GÜNÜ OYNAYACAGIMIZ "YA HEP YA HİÇ" MAÇINA ABDİ İPEKÇİ'YE BEKLİYORUZ!

Maç: Galatasaray Cafe Crown ? Efes Pilsen
Tarih: 07 Mart Pazar / 13.00
Salon: İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu

http://www.facebook.com/group.php?v=pho ... 8969292235

Re: Varmısın? Yokmusun?

Puan durumuna baktımda durumumuz çok kritik :( Mutlaka almalıyız bu maçı !

Bu forumdan İstanbullu herkes maça lütfen ! Gün,saat,bilet herşey uygun.

Herkes İpekçi'ye lütfen.

Kağıt üstünde favori Efes Pilsen ve basketbol genelde süprizlere çok açık bir oyun değil ama...

Kaybedersek hedef maçımız değil der geçeriz, ya kazanırsak? Düşünmesi bile hoş geliyor kulağa.

Fenerbahçe, daha güçlü takımlar kurduğu halde, yıllardır deplasmanda mağlup oluyor.
Biraz inanalım şu galibiyete!

Nasıl herkes Fener maçına iyi konsantre oluyorsa , bu maçada olsunlar. !

Eğer biz ne kadar bu maça konsantre olursak taraftar olarak,basketbolcularımızda o kadar konsantre olup bu maçı kazanabilir Fener maçlarında olduğu gibi !

Herkes salona !

Salona gitmekte yetmez,ses kısılana kadar desteklemek lazım.İşte o zaman oyuncularda maçı alacağına inanır...

Bu maç kümede kalma maçı değilde play-off'a gözdağı maçı olmalıydı ama neyse... :(

Hep birlikte varız!

Geçen hafta basket maçına gidememiştim bir anlaşmazlıktan dolayı. Ama bu hafta orada olacağım tabii ki. Saat 1 de olduğu için maç gitmek biraz zor olacak ama gidecez:)

Ben de orada olacağım.Efes tribünlerinde sosisli mi yiyerek güzel bir maç seyretmek istiyorum.
Uzun zamandır yememiştim.Özlemişim.
Özlem gidereceğim.

Yarın salon dolacak arkadaşlar,Facebook'ta bir arkadaşımın 40.000 Kişilik sayfasından duyuru yaptırdım,Fan Page sayfamızda duyuru yapmış salonun dolacağını düşünüyorum.

arkadaşlar maç saati çok erken onun için 2000binden fazla seyirci gelecegini sanmıyorum keşke maç saati 15.00 veya 17 19 olsaydı inanınki fuul oynaldık bu maçı. maç saati çok erken 100 yüz seyirciyi etkileyecek : malesef yöneticelerimiz hiç ilgilkenmedigi için maçın saatinide degiştişrmediler bide seyirci istiyorlar :roll:

Mesut!
Saat eleştrinde haklısın, takımımız sahipsiz sanki :(

Ama yarın o salonda 100 kişi olsun kellemi keserim!

Saat 13 te oynanan Kepez maçına bile 2000 civarı taraftar geldi.

Yarınki maçın loca biletleri tükendi, normal tribünlerden de 3500 bilet satıldı.

Yarın salon full olmasa bile, en az 5-6 bin kişi olacak!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mesut!
Saat eleştrinde haklısın, takımımız sahipsiz sanki :(

Ama yarın o salonda 100 kişi olsun kellemi keserim!

Saat 13 te oynanan Kepez maçına bile 2000 civarı taraftar geldi.

Yarınki maçın loca biletleri tükendi, normal tribünlerden de 3500 bilet satıldı.

Yarın salon full olmasa bile, en az 5-6 bin kişi olacak!
eyüp abi eğer ligde kalırsak seneyeki beklentilerin neler?
beklentiden kastım=kalmasını istediğin oyuncular,gitmesini istediğin oyuncular,koç,yönetici,salon,kombine hakkındaki fikirlerini 3-5 satırda anlatabilir misin?

İzmir den maça gidecek olanlara başarılar dilerim
gidin yenin gelin
Allah sesinize elinize kuvvet versin
Takımlarımıza da başarılar
elbet bu günlerde geçeecek

bence playoff imkansız değil aradaki puan farkı 5 ve biz bütün maçlarımızı kazanırsak ve 8. sıradaki de kalan 9 maçtan 4 veya daha az galibiyet alırsa kalırız playoff'a...