X' e veda yemeği / Çiçek Pasajı - Beyoğlu

ARdaQue' Alıntı:
SAYGIN AKEL' Alıntı:
Stan' Alıntı:
Niye herkes beni dışlıyo ya ne kadar ayıp!
Abi sende biraz anlayışlı olda önce o yunanca yazıları sil bir şeyde anlamıyorum ki hem o yazılar seni antipatik gösterir burası TÜRKİYE sen iyisi mi önce TÜRKÇE yazıları gir sonra herşey daha olumlu olur!!!! ;)

Saygın yanlıs anlamıssın; kimsenin kimsenin dısladıgı yok. Stan bizim arkadasımız, espri yapıyoruz :eek:key
:D ya saygın-stan elele hepberaber tribüne

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Stan' Alıntı:
Niye herkes beni dışlıyo ya ne kadar ayıp!
Abi sende biraz anlayışlı olda önce o yunanca yazıları sil bir şeyde anlamıyorum ki hem o yazılar seni antipatik gösterir burası TÜRKİYE sen iyisi mi önce TÜRKÇE yazıları gir sonra herşey daha olumlu olur!!!! ;)

Ne bakımdan anlayışlı olayım? İmzamda ne yazdığına göre mi statü kazanıyoruz? Anlamadığın varsa sor seni terslemem. mesela Protathlitis Şampiyon demek ;)
Burası Türkiye madem ardaque, absolut, lionsun vs nicklerine niye ses etmiyorsun???
ps. bu yazdığım nicklere garezim yok. Sadece bu sayfada postları olduğu için ve tanıdık olduğu için yazılmıştır :)

Stan' Alıntı:
Burası Türkiye madem ardaque, absolut, lionsun vs nicklerine niye ses etmiyorsun???

işte en güzel cevap bu aslında :D

aman ne olacak yaa.Normalde zaten Türkçemize sahip çıkılmıyor.2-3 yabancı nick yüzünden mi bozulacak Türkçe :kop

Neyse topic amacından saptı en iyisi konuyu kapatalım :p