Yakın Deplasman Maçlarına Beraber Gitme Önerisi

bu çok iyi niyetli bi düşünce ama malesef biz daha kendi salonumuzu dolduramıyoruz o yüzdn düşünce aşamasında ileriye geçemez ama ben salonumuzun ikinci yarıda daha fazla dolucağına inanıyorum yeterki biraz daha fedakar olalım

ya maça gitme gitmeme konusunda kimse forumdakilere bişe diyemez çünkü yüzde 70 i gidiyor istanbulda yaşıyanların maça yani maç topiçlernde öle yazılıyor diğer arkadaşlarda kendi şehirlerine gelrse takımı izlmemeye detek vermye gidiyor diycmde kaç tane deplasman varki 5-6 tane istanbul takımı var zaten
ben kendi adıma konuşmam gerekrse geçen sene adanadaki türkiye kupasında yalnız bıakmadım okul arkadşlarımla gittim
mersin maçınada 15 kişilk bi grupla gittik yani forumdaki herkes olayın farkında ama sadece burdakilerin olayın farkına varmasyla sorun çözülmüyor çünkü forumdaki herkes gitse bir tribün dolmaz daha kapsamlı bi olay olmalı
mesela futbol maçının bileti 20 milyonsa 23 e verirsin yanında birde basket maçı bileti verirsin o zaman samiyene giden insanların GALATASARAYIN futbol kulübü diğil spor klübü olduğunu hatırlatırsın :?

Zaten Anadolu'da oynanan maçlar da o şehirdeki Galatasaray'lı taraftarların büyük ilgisi oluyor ama tabi İstanbul'dan da taraftar gelse tribün olarak daha organize olunabilir.

Cem Sümer' Alıntı:
Amatör bran$ maçlarımızın hepsinde yer almaya çalışıyoruz..

Böyle bir organizasyon olursa da güzel olur..

Bu arada Cuma günü Alpella maçında da gsbasket.org polarlı birine rastladım..

anam sen kimsin yahu :)

cem

Cem Sümer' Alıntı:
Amatör bran$ maçlarımızın hepsinde yer almaya çalışıyoruz..

Böyle bir organizasyon olursa da güzel olur..

Bu arada Cuma günü Alpella maçında da gsbasket.org polarlı birine rastladım..

cemgemini' Alıntı:
anam sen kimsin yahu :)

cem

hahahah ne var kardes parselledin mi adını soyadını kalas seni. Zamanında ad-soyad degisimi yapmazsan böyle olur işte.

Otur yerine fazla konusma.

valla geçen sene beykoz maçına gitmiştik ve bizden çok az kişi vardı
yani ilk önce ist deki deplasmanlara sağlam gidelim ki bir deplasman profili çıksın basket tribünü olarak

mesela bu hafta bjk ile oynuyor tekerlekli basketbol takımımız
ve de yasak değil büyük ihtimal akatlara gitmemiz...

Arda EZER' Alıntı:
hahahah ne var kardes parselledin mi adını soyadını kalas seni. Zamanında ad-soyad degisimi yapmazsan böyle olur işte.

Otur yerine fazla konusma.

sus lan kalas... :kop

noldu benim minik versiyona yahoo :muhaha

en büyük fener oleyyyyy :atki

bence ilk once kendi sahamizdaki maclara toplanip gidelim hem birbirimizi daha iyi tanimis oluruz

kesinlikle gitmeliyiz forumda ayrı bi yer acılması lazım..sadece üyelerin girebilicegi bi yer herkes oraya cep telini yazarak buluşabilir...