Yanlış Yapıyoruz.....

Bence suç ne hocada ne oyuncularda suç yöneticilerde . Lig başlamasına 1 ay kala koçumuzu buluyoruz . Yanlış kadro seçimleriyle lige başlıyoruz . Sonucunda 2. yarı kadromuzu büyük ölçüde değiştiriyoruz . Takım kimyasını oturamadığımızdan sonuçlarına katlanıyoruz .

Alperen Kaplan' Alıntı:
Hosley'i sevip de Graves'i sevmemek?!?!

Kusura bakmayın ama:

:ehue
burda gülecek bişey yokki ben iyi veya kötü oynuyo demedim hosley için hala yerinde oynayamıyo ama ben onu ksk daykende seviyodum şuan bekleneni veremiyo ama yerine bi geçsin guardlar onu bi oynatmayı düşünsün gerisi gelir gravesi pek sevmiyorum doğal bişey

bence yanlışı yönetim yapıyor,her sene yaptığı gibi.bu sene de bişey olmayacağı aşikar.seneye 5 yabancı gider 5 yabancı gelir.hep aynı senaryo.benim merak ettiğim bunca yıldır 1 yabancı oyuncu bile takımda nasıl kalamamıştır ?hepsimi çok kötü çıkmıştır ?bizi yönetenler mi çok kötü idarecidir ?

geçen seneden dee,hite,owens bu seneden hosley,guroviç li bir yabancı kadrosu çok iyi olurdu türkler belirliyo ama sezonu bizdede olmadığı için her sene hayal kırıklığı..

Özür dilerim Emre Evren sevip sevmemek yazmayı amaçlamamıştım, demek istediğim beğenim beğenmemekti ki sen de açıklamışsın olayı.

2007-2008 Normal Sezon
Oynadığı maç 23
Maç başına sayı 9,96
Toplam sayı 229 ROBERT HİTE istatistikleri....

2008-2009 Normal Sezon
Oynadığı maç 25
Maç başına sayı 16,32
Toplam sayı 408 ANTONİO GRAVES istatistikleri...
İŞTE hite graves den iyi diyenlere en iyi cevap nerdeyse iki katıı artı graves bizim en zor zamanlarımızda bize çok maç kazandırdı...

yusuf usta' Alıntı:
2007-2008 Normal Sezon
Oynadığı maç 23
Maç başına sayı 9,96

2008-2009 Normal Sezon
Oynadığı maç 25
Maç başına sayı 16,32
İŞTE hite graves den iyi diyenlere en iyi cevap nerdeyse iki katıı artı graves bizim en zor zamanlarımızda bize çok maç kazandırdı...

yanlış düşünce çok farklılıklar var...ogünle bugün arası

yusuf usta' Alıntı:
2007-2008 Normal Sezon
Oynadığı maç 23
Maç başına sayı 9,96

2008-2009 Normal Sezon
Oynadığı maç 25
Maç başına sayı 16,32
hite ın hakettiği süreyi aldığı tek yer final 8 desem o sakatlandı kupa gitti desem iyi bir türk oyun kurucu olsa takımı öyle bir yüklenirdiki desem sahada yada 1 tane daha türk uzun olsaydıda 2 kısa oynatılabilseydi desem graves avrupada ne yaptı desem desem oğlu desem bitmez bunlar...

hite ın hakettiği süreyi aldığı tek yer final 8 desem o sakatlandı kupa gitti desem iyi bir türk oyun kurucu olsa takımı öyle bir yüklenirdiki desem sahada yada 1 tane daha türk uzun olsaydıda 2 kısa oynatılabilseydi desem graves avrupada ne yaptı desem desem oğlu desem bitmez bunlar.

BENDE GRAves olmasa desem şimdi nerde olurduk desem ne dersinn?

yusuf usta' Alıntı:
hite ın hakettiği süreyi aldığı tek yer final 8 desem o sakatlandı kupa gitti desem iyi bir türk oyun kurucu olsa takımı öyle bir yüklenirdiki desem sahada yada 1 tane daha türk uzun olsaydıda 2 kısa oynatılabilseydi desem graves avrupada ne yaptı desem desem oğlu desem bitmez bunlar.

BENDE GRAves olmasa desem şimdi nerde olurduk desem ne dersinn?
onun yerinde hite olurdu ve büyük ihtimalle onun aldığı süreyi alıp daha fazla katkı verirdi eminim

YApmayın beyler graves ile hite ı karşılaştırmaya bile gerek yok.Graves hem hücumda hemde savunda çok büyük işler yaptı bu zamana kadar.Hite ise sadece gününde olduğu zaman lar skor üretiyordu savunma kısmında yoktu.Geçen sene 8 li finallerde günüdeydi de öyle oluyordu..AMa graves hiç sayı üretmediği maçlarda bile savunmasını bırakmıyordu..

Graves ile Hıte'ı karşılartırmak değil amacım ama Hıte'ada haksızlık yapılmasın lütfen. Bana göre kendisi 10 numara bir basketbolcudur. Bizdeyken tek sorunu biraz istikrarsız olmasıydı. Şahsen ben çok özledim Hıte'ı.

BEnde hite ı geçen sene beğeniyordum.Ama graves ile hite kıyasladıkları için bende fikrimi söyledim.

Sorun oyuncularda değil...Taraftarda bu hala anlaşılamadı malesef...
Sorun Graves'den Kobe Byrant yaratmaya çalışan sistem...
Tıpkı Hosley'den Garnett gibi...
Bizim bir hücum düzenimiz yokki...Graves sadece sorumluluk almaya çalışıyor, tek kişi olarak Mersin'i yenebilir ama büyük maçlarda tek başında gerçekten yerinde Kobe olsa alabilir mi acaba ??