Yanlışlar doğruları götürünce...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maçın ilk yarısında oynadığımız akıl almaz kötü oyun ki buna birinci periodda dahildir,ilk periyotta sanırım 10,ilk yarıda da yaklaşık 20-25 civarı 3lük denedik, potamıza fast break ve dengesiz savunmada yakalanmamıza sebep oldu ancak maçın 2. yarısında Murat Özyer doğruları gördü ve topu mutlaka Fatihle buluşturdu ve içeriden sayılar bulmaya başladık ve 16 dakika boyunca iyi hücum,iyi savunma aksiyonlarıyla sayı farkını 3'e kadar düşürdük, burada Efes Fatihi durdurabilmek için içeriye gömülmesiyle dışarıdan attığımız rahat şutlarında etkisi oldu ancak ne olduysa oldu ve bir anda Fitch abuk sabuk şutlarla sistemin dışına çıktı ve o güzel oynana 16 dakikayı bir anda bitirdi.Sonuçta maçıda 12 sayı ile kaybettik.Bu maçta şu görüldüki, özellikle hücum aksiyonları olarak bize rakip olabilecek takımlara karşı zayıf düzeydeyiz,istediğimiz zaman etkili savunma yapabiliyoruz. Daha öncede yazdığım gibi 4 yabancımızdanda katkı almıyouz ya da istenilen katkıyı alamıyoruz. Fitch bildiğini okuyor, görülen o ki bu takımda kendisi uzun soluklu olmayacak, Mitchell kapasitesi ölçüsünde elinden geleni yapan belkide tek yabancımız, diğer 2 yabancıyı saymıyorum zaten. Gerçekten yazık, şu takım yabancılarından karkı alsa çok işler yapacak çünkü yerlilerin kapasitesi gerçekten çok iyi...Bu maçta özellikle Fatihi ve Tufanı çok beğendim, Fener maçına göre takım biraz daha iyi gözüktü fakat Efesin formsuzluğuda bizi şaşırtmasın...Bundan sonra maçlarımız zayıf takımlarla olacak umarım bu takımlara karşı seri galibiyetler alır ve takım havaya girer ancak bu dönem zarfında mutlaka yabancı oyuncularımızı değiştirilmesi gerekiyor ve önümüzde ligin 2. yarısının başlaması için takriben 2 ay var, bu iyi bir süre,umarım bu konuda yönetim ve teknik heyet hızlı davranır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...