Yeni Grubumuz; Estudiantes, Caserta, Nymburk

• Konbuyu başlatan Dogan Erkal
  • Başlangıç tarihi
ben bu tur uzun soluklu turnuvalarda bazı seylere cok dıkkat ederım.bugun shıppın son sanıye basketı belkıde bıze bıseyler anlatıyordu.belkı bu basket bır basketın cok daha otesındedır.

uefa kupasını aldıgımız sene 85 te maglupken 5 dakıkada donen mılan macı.son dakıkadakı penaltı goluyle uefaya kalmamız.bıseylerın habercısıydı

08 sezonunda feldkampın gorevıne son 7 hafta kala son verılmısken takım zor donemdeyken 90+da lıncolnun genclerbırlıgıne attıgı gol bıseylerın habercısıydı.

06 sezonunda 33.hafta macları oynanırken sampıyonluk gıttı dıye yanarken hasan kabzenın son dakıka golu bıseylerın habercısıydı.

umarım bu kadar gerıde goturdugumuz macta shıppın son sanıye basketı.bu da bıseylerın habercısıdır.

Alpaslan Koç' Alıntı:
ben bu tur uzun soluklu turnuvalarda bazı seylere cok dıkkat ederım.bugun shıppın son sanıye basketı belkıde bıze bıseyler anlatıyordu.belkı bu basket bır basketın cok daha otesındedır.

uefa kupasını aldıgımız sene 85 te maglupken 5 dakıkada donen mılan macı.son dakıkadakı penaltı goluyle uefaya kalmamız.bıseylerın habercısıydı

08 sezonunda feldkampın gorevıne son 7 hafta kala son verılmısken takım zor donemdeyken 90+da lıncolnun genclerbırlıgıne attıgı gol bıseylerın habercısıydı.

06 sezonunda 33.hafta macları oynanırken sampıyonluk gıttı dıye yanarken hasan kabzenın son dakıka golu bıseylerın habercısıydı.

umarım bu kadar gerıde goturdugumuz macta shıppın son sanıye basketı.bu da bıseylerın habercısıdır.

Ağzından bal damlıyor kardeşim,inşaAllah dediğin gerçekleşir ne diyeyim ;)

Alpaslan Koç' Alıntı:

inşallah öyledir buna biz inanıyoruz takımda inanırsa olmayacak şey değil

Bu takım Nymburku deplasmanda daha rahat yener çok net. Casertayı da İstanbulda yeneriz. Son maç da İspanyadan liderliği garantilemiş Estudiantesle beraber gruptan çıkıp döneriz.

Çıkamazsak da canları sağolsun =)

Bence Avrupa'ya nokta koyduk. Birkaç sayfa önce dediğim hesabın olacağını düşünüyorum

3 galibiyetle eleniriz. Caserta 4 galibiyet, Estudientes de 4 yada 5 galibiyetle çıkar.

Üçlü averaj hesabı:

Nymburk galibiyeti (en az bir fark)
Caserta 10 farklı galibiyet
Estudiantes galibiyeti (en az bir fark)

ve Estudiantes, Caserta'yı İspanya'da en az 3 farkla yenmeli.

Böyle olursa -5 biz, -6 Caserta oluyor ve 2. çıkıyoruz.

Can Altay' Alıntı:
Üçlü averaj hesabı:

Nymburk galibiyeti (en az bir fark)
Caserta 10 farklı galibiyet
Estudiantes galibiyeti (en az bir fark)

ve Estudiantes, Caserta'yı İspanya'da en az 3 farkla yenmeli.

Böyle olursa -5 biz, -6 Caserta oluyor ve 2. çıkıyoruz.

Bu şekilde olursa, Estudientes içeride dışarıda Nymburk'u yenerse 3lü averajda kim safdışı kalıyor ?

Analizi zaten sürpriz olmayacak şekilde yaptım. Yani analiz sonucunda 3 takım 4-2, Nymburk da 0-6 oluyor. Caserta dışarıda kalıyor.

Ha olur da Nymburk Caserta'yı yenerse zaten hesap yapmaya gerek kalmaz, direk çıkarız.

Estudientes liderliği garantileyecek biçimde çıkarsa son maça ciddi şekilde şansımız olur bence de.. Ancak en başta düşünmemiz gereken, evimizde son topta yendiğimiz bir takımı deplasmanda devirebilecek miyiz.. İlk soru bu olsa gerek...

benim takımdan pek umudum yok.bu oynadığımız takımlar aman aman cok ii takım değil.rancik,andric,taylor gibi yabancılarla bence hayal kurmayalım.verdikleri ortada şuana kadar

Fenerbahçe'yi bu oyuncular sahadan silmedi değil mi? Liderliğe kadar yükselen de bu oyuncular değildi. Her takım form düşüklüğü yaşayabilir. Biz bunu yaşadık ve bunun yanında da sakatlıkların üst üste gelmesi bu süreci biraz uzattı. Bu takım hepimizin yüzünü güldürecek. Güvenim tam. İnşallah hem bu gruptan çıkacak hem de ligde final göreceğiz.

Harun Taşkapılı' Alıntı:
benim takımdan pek umudum yok.bu oynadığımız takımlar aman aman cok ii takım değil.rancik,andric,taylor gibi yabancılarla bence hayal kurmayalım.verdikleri ortada şuana kadar

Anladık tamam her yerde vurguya lüzum yok. Bu adamlarla sezona fırtına gibi girdik. Fırtına dindi diye sövmeye lüzum yok. Şiddetli bir kasırga şeklinde geri döneriz merak etmeyin ;)

Nymburk bu grubu kesinlikle 1 galibiyet ile tamamlar. Haftaya onları yenip bu sürprizi başkasına yapmasını sağlamalıyız.

Pepsi Caserta'yı ilk maçta yenebilsek gruptan çıktık diyebilirdik.

Şu durumda da Nymburk'u dışarıda, Pepsi Caserta'yı içeride yenersek çıkarız gibime geliyor.