Yeni Grubumuz; Estudiantes, Caserta, Nymburk

• Konbuyu başlatan Dogan Erkal
  • Başlangıç tarihi
Re: 2010-2011 Eurocup Maçlarımız

2. torbadayız

http://www.euroleague.net/ulebcup/home/ ... /3735/item
SEEDS

1 SEEDS: UNICS, ALBA BERLIN, ARIS B.S.A. 2003, BENETTON BASKET BWIN, GRAN CANARIA 2014, PANELLINIOS B.C., KK HEMOFARM STADA, CAJASOL SEVILLA.
2 SEEDS: ASEFA ESTUDIANTES, KRASNYE KRYLIA, CEZ BASKETBALL NYMBURK, GALATASARAY CAFE CROWN, BC AZOVMASH MARIUPOL, BUDIVELNIK, BESIKTAS COLA TURKA, LE MANS SARTHE
3 SEEDS: HAPOEL MIGDAL JERUSALEM, HAPOEL GALIL GILBOA, PAOK,ASVEL BASKET LYON VILLEURBANNE, BANVIT BK, SIAULIAI, PEPSI CASERTA, NGC CANTU.
4 SEEDS: ANWIL WLOCLAWEK, KK BUDUCNOST m:tel, CHORALE ROANNE BASKET, CEDEVITA ZAGREB, VEF RIGA, EWE BASKETS OLDENBURG, BG GOTTINGEN, GASTERRA FLAMES.
Maç Programı
1st competition date
1-3
2-4
2nd competition date
4-1
3-2
3rd competition date
3-4
1-2
4th competition date
4-3
2-1
5th competition date
3-1
4-2
6th competition date
1-4
2-3

Gönlümün geçen grup:

1- PANELLINIOS B.C
2- GALATASARAY
3 - HAPOEL GALIL GILBOA
4- KK BUDUCNOST m:tel (hesap kapatmak için)

yalnız torbaları bi de boyle gorunce fena takımlar yokmuş diyorum. Hepsi liglerinde ilk 4e oynayan takımlar ne de olsa. Asvel 3 .torbada mesela.

Can Akogul' Alıntı:
Gönlümün geçen grup:

1- PANELLINIOS B.C
2- GALATASARAY
3 - HAPOEL GALIL GILBOA
4- KK BUDUCNOST m:tel (hesap kapatmak için)

yalnız torbaları bi de boyle gorunce fena takımlar yokmuş diyorum. Hepsi liglerinde ilk 4e oynayan takımlar ne de olsa. Asvel 3 .torbada mesela.
grup güzel.
1-unicks kazan
2-galatasaray
3-hapoel
4-buducnost.
bu 4 takımlada hesap var. ;)

Sanırım şu torba şekli takım oluşumları Euro Cup organizasyonunun son 3-4 sene de atladığı gelişimi ince detaylarla veriyor bizlere.

Eurocup grup maçları kesin olmamakla beraber 16 kasım salı gunu başlayacakmış. Bayrama denk geliyor galiba. Hesap görme işini ileriki turlara bırakıp, şanslı bir kura çekmeyi yeğlerim şimdilik.

Alba Berlin
Cantu
Gasterra benim istediklerim. Bakalım gelen olacak mı?

3.torbadan Asvel ve İsrail takımları gelmesin, Hollanda takımıymış galiba 4.torbadaki takımı tanımıyorum ama o ya da Alman takımlardan biri gelsin 4'ten.

Herhangi bir İsrail veya Rus takımını cok tercih etmemek lazım bence. İdeal grubum şöyle olurdu;

1) Panellinios
2) Galatasaray
3) Sıaulaui
4) Gas terra flames

Bence bu gruptan lider cıkarız. 1'den alba gelirse 4'uncu torbadaki almaların gelme ihtimali kalmıyo buda önemli bir ayrıntı. Panellinios bu sene cok güçlü deil. Bu gruptan lider cıkarız, tabi bu kadar düşeş atarmıyız ayrı konu ;)

Bu arada 4uncu torbadaki Cedevita Zagreb dikkat edilmesi gereken bir takım ve inşallah 4 ten onlar cıkmaz. Hadi hayırlısı, burda olabilmek bile cok önemli bir olay bu genç kadro için.

İlk torbadan yunan takımlarından biri gelsin cajasol,kazan gelmesin.

3 torbadan SIAULIAI gelsin Asvel gelmesin

4'den GASTERRA FLAMES iyi olur

Gran Canaria'yı çok istiyorum. Owens'li Gaines'li kadroda elemiştik onları zaten adları kanarya renkleri sarı lacivert yenmek büyük zevk olacaktır.

ALBA BERLIN
GALATASARAY
SIAULIAI
WLOCLAWEK

Bence güzel grup olur :D Ayrıca bazı arkadaşlar Asvelden çekinmiş ama Asvel şuan ki performansıyla hiç bir şey yapamaz . Geçen hafta fransa liginde paris deplasmanında bile fark yiyip döndüler evlerine . Zizic ve Gelebale de döküldü .

1-den unics, cajasol ve benetton 3-ten asvel ve ceserta gelmesin 1.çıkarız gruplardan. ayrıca gasterra flames hiteli owenslı gainesli kadromuzla yendiğimiz hanzevast capitals'mıs isim değiştirmiş

panellinios
galatasaray
cantu
oldenburg şeklinde oluşan bir grup fena olmaz

acb nin kalitesinden dolayı ispanyol takımları ve israil şampiyonu eşleşmemizi istemediğim takımlar.

İsrail ve Rusya deplasmanları her zaman zor geçecektir. İstemiyorum onları. Almanlar iyidir bana göre, taraftarımız da gelir. İtalyanlar da çok sert değil.

istediğimiz seri başı geldi

Beşiktaşda nispeten iyi çekmiş hemofarm bizim çocuğu görürüz