yenı sorumlu kım?

arkadaslar bişey sorucam yenı yonetım kımı atadı basketbol subusıne haberi olan var mı acaba?ben futboldan baska bi haber duyamadıgım için

Yönetim Kurulu'nda Görev Dağılımı Yapıldı

Galatasaray Spor Kulübü'nün yeni Yönetim Kurulu'nda görev dağılımı yapıldı.

4 Nisan Salı günü, Mecidiyeköy'deki Kulüp Binası'nda yapılan Yönetim Kurulu toplantısında belirlenen görev dağılımı, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın tarafından açıklandı. 2. Başkanlığa Semih Haznedaroğlu'nun getirildiğini söyleyen Başkan Canaydın, Mali ve Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı, Futbol Şubesi ve Basın Sözcülüğü görevlerine de Adnan Polat'ın seçildiğini belirtti. Özhan Canaydın, Futbol Şubesi'nde yardımcılıklarını yapacak isimleri ise Adnan Polat'ın belirleyeceğini, Yönetim Kurulu'nun da buna onay vereceğini sözlerine ekledi. Özhan Canaydın ayrıca, Yönetim Kurulu Genel Sekreterlik görevini Cengiz Özyalçın'ın yapacağını; Muhasip üyeliğe Şükrü Ergün'ün, Veznedar üyeliğe de Atilla Kınay'ın getirildiğini söyledi.

Başkan Canaydın son olarak, eski Yönetim Kurulu üyesi Refik Arkan'ın da Başkan Danışmanlığı görevini üstlendiğini belirtti.
Kaynak: http://www.galatasaray.org

Kulübümüz tarafından basketbol şubesine verilen değer ! her şeyi gözler önüne seriyor zaten. Bu şartlarda şubedeki görevliler ve oyuncular başarı bekleyen yönetime "Ne ektiniz ki ne biçmeyi umuyorsunuz" deseler ...

semih haznedaroğlu ve adnan polat ne iyi işte......... :atki