Yeni Yabancımız Hakkında

Arkadaşlar Merhaba,

Dün TRT 3'te pota programını izlerken rastladım. Halil Üner ile ülker maçından sonra yapılan röprtajda yeni yabancı oyuncumuzun(pivot) 15-16 Kasım gibi kontratının bittiğini ve o tarihten sonra geleceğini söyledi.

Bu transfer hakkında bilgisi olan varmı??

Admin Not: Başlık isimleri lütfen kısaltma yazılarak olmasın.

Tek söyleyebileceğim şey şuanda uçakta olduğu ve İstanbula doğru geldiği...Çok büyük popüler bir oyuncu değil ama göreceksiniz takımımızın bence tam aradığı adam...

Kerem Ersuna' Alıntı:
Tek söyleyebileceğim şey şuanda uçakta olduğu ve İstanbula doğru geldiği...Çok büyük popüler bir oyuncu değil ama göreceksiniz takımımızın bence tam aradığı adam...

Kimmiş bu eleman? İsmi sır mı?

fatih solak ilaç değil,hele hüseyin çıldırttı,adam pota altında aldığı topları panyaya bile çarptıramıyor,umutu bjk neden göndermiş belli oldu,tam bir yeteneksiz..uzun lazım..bu halil bunları göremeyip uzun bi yabancı alamayacakj kadar dar görüşlü işte.ligde her takımın pota altında bi yabancı var,bi akıllı biziz almadık.. :atki

gurkanelbir' Alıntı:
fatih solak ilaç değil,hele hüseyin çıldırttı,adam pota altında aldığı topları panyaya bile çarptıramıyor,umutu bjk neden göndermiş belli oldu,tam bir yeteneksiz..uzun lazım..bu halil bunları göremeyip uzun bi yabancı alamayacakj kadar dar görüşlü işte.ligde her takımın pota altında bi yabancı var,bi akıllı biziz almadık.. :atki
abi bu elestiri de ağır değil mi biraz insaf adam sene basından beri 4 5 yabancı pivot denedi ama hersey o kadar ciddiyetsizki iste bir taneis iyi cıkarsa oynayacak simdi glen de bakarsın yılbasında gider sasırmamamk lazım gecen sene bütün snee aradık bir tek keep idare ederdi o da vasattı dikkatinizi cekerim onu da mart ayında getirttik insallah iiy cıkar bu adam yksa isimiz cok zor iyi dediğimiz bu kadro ne yazıkki pivot bolgesinde cok sırıtıyor

kim bu adı ne iyi bir oyuncumu şutu var mı boyu kaç hatta adı ne niye söylemiyorsunuz transfer kesinleştimi

Herkese slm. Ben bu siteye yeni kayıt oldum. Canımdan çok sevdiğim takımımı destekliyim ama dimi? Her neyse bugünkü konuya gelince bende yeni yabancının kim olduğunu bilmiyorum ama umarım kaliteli bi pivottur. Çünkü geçen seneki gibi 3-4 tane yabancı pivot değiştirirsek kesin dibi boylarız...