Yeter Artık!

Bugün (29.05.2011) Sabah gazetesinin Pazar ekinde engelsiz aslanlara bir sayfa ayrılmış..

Bazı oyuncularımızla ve Sayın Dilara Endican hanımefendi ile konuşulmuş..
Dilara Hanım; "Avrupa şampiyonu olduk geldik, salonda yuhalandım. Ben Adnan Polat'a en başta - her maça gidemeyebilirim- demiştim " demiş..
İlgili ve meraklı arkadaşlar gazeteyi edindiği takdirde daha geniş okuyabilir.

Saran maçında gayet mutluydu hanfendi, ta ki son periyotta istifa çağrıları başlayıncaya kadar.

Elbette Endican her maça gidecek diye bir beklenti yok. Her insanın işi olabilir ama geçen sezon takımın en önemli maçında salonda yoksa, ve takım orada resmen hakemlerce doğranıyorsa, maçtan sonra şube kaptanını arar gözler. Hadi geçen sezonu geçtim, bu sezon başından beri Sedat İncesu ve Galatasaray´a oynanan oyunlara ne gibi bir tepki vermiş şube kaptanı? Play off saçmalığı hakkında ne gibi bir çalışmada bulunmuş, Federasyon üzerinde nasıl bir ağırlığa sahip?

Yahu sen bu sporda değil ülkenin, Avrupa´nın en iyi takımının başındasın. Sen yumruğunu vurdun mu masaya, yer yerinden oynamalı ama...

Dilara'nın maçlarda Sedat Hoca'ya söylediği lafları da biliyoruz ya, neyse...

Konuşsun konuşsun, son çırpınışları bunlar.

O taraftar seni yuhalarken arka planda ılık timsah gözyaşlarını da dökseydin göz kaleminin arasından, usulca... Güneş gözlüklerin buğulansaydı. Kameralar seni çekseydi. Ha pardon kamera yoktu salonda! Sen kim, ilgi çekmek kim!