Yiğit Arslan

Hem oyunu yönlendirmede hem de savunmada seviye atlamış. Sahada olduğu sürede takım 21 sayı öne geçmiş ki onun dışında +- istatistiğinde çift haneli kimse yok. Geçen sezon sakatlandığı 1.5 ayda ligde 2 önemli yenilgi almış, Eurocup'ta elenmiş ve Türkiye Kupası'nı yarı finalde kaybetmiştik. Bu sezon kaçıracağı 1 maça bile tahammülümüz yok. Kendisine çok iyi bakmalı.
1 sezonda bir oyuncu ancak bu kadar geri gidebilir, geçen sene sadece sayı değil oyunun her kısmında en önemli Türk oyuncumuzdu. Bu seneyse aşırı motivasyon ve güven problemi yaşıyor, onu yükselten Ertuğrul hocayla da kötü başladı zamanla süreleri azaldı sonra değişen 2 coach'ta onu henüz kendine getiremedi.
Şimdiyse form tutamamanın cezasını Milli takım 14'üne bile giremeyerek çekiyor, kadrodan çıkarılmış..
Coach Ekrem Memnun!a büyük iş düşüyor şu dakikadan sonra arayı iyi değerlendirr umarım. Yazık bir an önce kendini toparlaman ümidiyle sana geçen senden çok ihtiyacımız var.

Son düzenleme:
Kötü bir sezon geçiriyor ama bu kaotik ortamda sağlıklı kalabilmek çok da mümkün değil o yüzden her şekilde kendisiyle devam edilmeli. Bizim tarafımızdan sorun olacağını sanmıyorum zaten umarım devam edilir yola karşılıklı olarak.

Gitmesine üzüldüm. Şu anda yerini doldurmamız imkansıza yakın. Başka yerlere kaliteli yerli alıp yerini 2 yabancı oyuncuyla doldurmamız gerekecek.

Mustafa Cengiz giderken son dakika golünü atmayı da unutmadı. Daha önce yazdığım gibi iğreniyorum...

Gitmesine üzüldüm. Şu anda yerini doldurmamız imkansıza yakın. Başka yerlere kaliteli yerli alıp yerini 2 yabancı oyuncuyla doldurmamız gerekecek.

Mustafa Cengiz giderken son dakika golünü atmayı da unutmadı. Daha önce yazdığım gibi iğreniyorum...

Abi sen niye her şeyi kafandan yazıyorsun ki ben anlamadım. Ekrem Hoca tutmak istedi mi Yiğit'i? Dakika bile vermedi kaç maç.

Abi sen niye her şeyi kafandan yazıyorsun ki ben anlamadım. Ekrem Hoca tutmak istedi mi Yiğit'i? Dakika bile vermedi kaç maç.
Ekrem Memnun'un da takımdan ayrılması gerekiyor. Gelecek yeni koç istemezse ve yerini doldurabilirsek bu gidişin bir anlamı olur. Ama şu durumda takımımızı 1 seviye daha düşüren bir durum oldu. Günün sonunda süper yeteneksiz ve yetersiz bir yerli kadrosuyla sezona başlama durumumuz var. Yabancılarımız da 2018-2020 arası olduğu gibi bizi taşıyabilir mi, belli değil.

Ekrem Memnun'un da takımdan ayrılması gerekiyor. Gelecek yeni koç istemezse ve yerini doldurabilirsek bu gidişin bir anlamı olur. Ama şu durumda takımımızı 1 seviye daha düşüren bir durum oldu. Günün sonunda süper yeteneksiz ve yetersiz bir yerli kadrosuyla sezona başlama durumumuz var. Yabancılarımız da 2018-2020 arası olduğu gibi bizi taşıyabilir mi, belli değil.

Ama Ekrem Memnun’la sezona başlanacak

Ekrem Memnun süre vermiyordu fazla. Daha önceden performansı iyiydi. Ekrem hocayla düşüşe geçti. Eski takımında umarım başarılı olur sevdiğim bir oyuncu.

Geçen sene kim iyiydi ki desek yanlış olmaz kaliteli yerli havuzundan genç bir oyuncuyu kaybettik inşallah yerini doldurabiliriz. Yolu acik olsun Tofaş'ta başarılar diliyorum.