Yiğit Arslan

Hem oyunu yönlendirmede hem de savunmada seviye atlamış. Sahada olduğu sürede takım 21 sayı öne geçmiş ki onun dışında +- istatistiğinde çift haneli kimse yok. Geçen sezon sakatlandığı 1.5 ayda ligde 2 önemli yenilgi almış, Eurocup'ta elenmiş ve Türkiye Kupası'nı yarı finalde kaybetmiştik. Bu sezon kaçıracağı 1 maça bile tahammülümüz yok. Kendisine çok iyi bakmalı.
1 sezonda bir oyuncu ancak bu kadar geri gidebilir, geçen sene sadece sayı değil oyunun her kısmında en önemli Türk oyuncumuzdu. Bu seneyse aşırı motivasyon ve güven problemi yaşıyor, onu yükselten Ertuğrul hocayla da kötü başladı zamanla süreleri azaldı sonra değişen 2 coach'ta onu henüz kendine getiremedi.
Şimdiyse form tutamamanın cezasını Milli takım 14'üne bile giremeyerek çekiyor, kadrodan çıkarılmış..
Coach Ekrem Memnun!a büyük iş düşüyor şu dakikadan sonra arayı iyi değerlendirr umarım. Yazık bir an önce kendini toparlaman ümidiyle sana geçen senden çok ihtiyacımız var.
 
Son düzenleme:
Kötü bir sezon geçiriyor ama bu kaotik ortamda sağlıklı kalabilmek çok da mümkün değil o yüzden her şekilde kendisiyle devam edilmeli. Bizim tarafımızdan sorun olacağını sanmıyorum zaten umarım devam edilir yola karşılıklı olarak.
 

Üst