Yine A.Dedehayır

hukukta "devlet baskanlari sorumsuzdur" diye bir kural vardir. dedehayir'i sorgulamak da bu acidan mantiksiz kaliyor, cunku koskoca bir subeyi onun sirtina yuklemisler. bence hata budur, galatasaray gibi bir kulubun basketbol subesi kendi ozerk yonetim kurulunu olusturmalidir. bu kurula baskanlik edecek kisi de ana yonetim kurulunun bir uyesi olmalidir. artik sponsorlar basketbolu farketmis durumda. takimimiz bu sene ulebcup'ta final eight'e kalarak bir rating kazanmis durumda. ileride de salonumuz yapilinca ekonomik acidan kendi ayaklari uzerinde durabilecek bir konuma gelir. bu ozerkligi kuvvetli bir altyapi organizasyonu ile tamamlayinca da sorunumuz kalmaz.
bence dedehayir'dan once bunlari sorgulamaliyiz.
dedehayir iyi mi oldu sorusuna verecek cevabim, bence olumlu, ozellikle buradaki gran canaria maci sabahinda gsudeki aksamki mac organizasyonunla alakali bir yardim talebimiz konusunda aradigimda bana kurdugu su cumle ile benden arti puani almistir : " ...dert etmeyi bunu canim, aksam salona gel, beni caldir, ben sizi gelir alirim ya da aldiririm..." ogrenci adamiz ya, herhalde ondan ara demedi de caldir dedi??