Yol Verin Gitsin

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":3nmx8n4y]Tugay,

Murat hocanın gitmesini isteyenlerin başında geliyordum.

ama gördüm ki,

Murat hoca, Koray hocanın yanında basketbol ilahı imiş...

Murat hoca bu sene hangi büyük takımı çalıştıracak çok merek ediyorum,sanırım tau veya malaga belkide yorumcu olur hani Koray abi zaten koçluk yapmıyordu zorla getirildi kendisi istemedi bu görevi,şimdi bomba patladı suçlu Koray abi oldu ne kadar basit değilmi? 3 sezon başı harcanan 25 mil.dolar ortada koca bir sıfır suçlu koray hoca,komik gerçekten komik.[/quote:3nmx8n4y]

Başarılı olacağı8na inanmıyorsa gelmeseydei kimse yoluna kırmızı halılar sermedi.

Serdar bey öncelikle sizin sorunuza cevap vermek istedim,tabiri caizse Koray hocaya o kadar çok manevi baskı yapıldı ki !!! adam çaresiz kaldı koçluğa dönmeye,çünkü yönetime bir kurban lazımdı bu kişi Koray hoca oldu.

Onur Yavuz' Alıntı:
Ağabeylerin şubeye karışmak için, herhangi bir sıfata sahip olmaları gerektiği yönünde bir şart olduğunu bilmiyordum.

Mithat Bey, meşhur 1 Haziran hareketini kim yürütüyordu, bu isimler yönetimde miydi?

Şimdi öğrendiniz Onur bey burası dingonun ahırı değil,burası Galatasaray öyle her kafanıza estiğinde gelip müdahele edemezsiniz.

Buna ne kulüp yönetimi,nede Galatasarayın örf ve ananeleri birde üzerine basarak yazıyorum kültürü izin vermez!!!

Gelelim meşhur bir haziran operasyonuna bu harekti kimler yönetiyor demişsiniz ama ortada bir eylem yok yalnızca seçimde verilen sözler karşısında yeni bir yapılanma isteyen bunun için hazırlık yapan Galatasaraylı basketbol severler var.Bu oluşumun içinde abiside var kardeşide var.

Ama görüyorum ki o tarihin ne anlama geldiğini hala anlamamanız sizin gibi birine yakışmadı.

HAYAT KIRIK BARDAKTAKİ SUYA BENZER İÇSENDE BİTECEK İÇMESENDE
biz içerek bitirmek istedik boşa geçmesin istedik.

Mithat Duran' Alıntı:
Serdar bey öncelikle sizin sorunuza cevap vermek istedim,tabiri caizse Koray hocaya o kadar çok manevi baskı yapıldı ki !!! adam çaresiz kaldı koçluğa dönmeye,çünkü yönetime bir kurban lazımdı bu kişi Koray hoca oldu.

Bir şeye inanmadan sırf baskı yüzünden geldiyse zaten kurbanlığı çoktan haketmiştir.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":1kdfzerx]Ağabeylerin şubeye karışmak için, herhangi bir sıfata sahip olmaları gerektiği yönünde bir şart olduğunu bilmiyordum.

Mithat Bey, meşhur 1 Haziran hareketini kim yürütüyordu, bu isimler yönetimde miydi?

Şimdi öğrendiniz Onur bey burası dingonun ahırı değil,burası Galatasaray öyle her kafanıza estiğinde gelip müdahele edemezsiniz.

Buna ne kulüp yönetimi,nede Galatasarayın örf ve ananeleri birde üzerine basarak yazıyorum kültürü izin vermez!!!

Gelelim meşhur bir haziran operasyonuna bu harekti kimler yönetiyor demişsiniz ama ortada bir eylem yok yalnızca seçimde verilen sözler karşısında yeni bir yapılanma isteyen bunun için hazırlık yapan Galatasaraylı basketbol severler var.Bu oluşumun içinde abiside var kardeşide var.

Ama görüyorum ki o tarihin ne anlama geldiğini hala anlamamanız sizin gibi birine yakışmadı.

HAYAT KIRIK BARDAKTAKİ SUYA BENZER İÇSENDE BİTECEK İÇMESENDE
biz içerek bitirmek istedik boşa geçmesin istedik.[/quote:1kdfzerx]

Sonunda örf ve ananelere de geldik. Peki bu GALATASARAY kültürü salonun ortasında taraftara küfür etmeye izin veriyormu, hakeme saldırmaya izin veriyormu. Galiba takke düştü kel göründü.

Mithat Bey, her ne kadar iletinizde kendinizle ters düşseniz de ben alacağım yanıtı aldım. Ayrıca hangi tarihin ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorum, ama bildiklerim sizin işinize gelmiyor.

Neyse tartışmayı daha fazla devam ettirip üzerinizden prim yapmaya devam etmeyim.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey, her ne kadar iletinizde kendinizle ters düşseniz de ben alacağım yanıtı aldım. Ayrıca hangi tarihin ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorum, ama bildiklerim sizin işinize gelmiyor.

Neyse tartışmayı daha fazla devam ettirip üzerinizden prim yapmaya devam etmeyim.

Etme zaten yalnız,uzakta olduğunuz için konulara yanlış bakış,açısından bakıyorsunuz.

Gerçek size aksetirilenden çok farklı.