Zamanı geldi! Var mısınız?

• Konbuyu başlatan Eyüp Yıldız
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Yıldız

Misafir
Arkadaşlar, Erkek basketbol takımımız, haftalardır inanılmaz bir mücadele veriyor, 30 sayı öne geçtiklerinde bile, oyun disiplininden kopmuyorlar...

Sahada, tek vücut olup, yardımlaşarak ve terinin son damlasına kadar mücadele ederek, bizlerin gururu oluyorlar...

Takımımız 4-5 bin arası bir taraftar desteği ile oynuyor, onları asla yanlız bırakmıyoruz, amma ve lakin salonu doldurmanın zamanı gelmedi mi???

Bu takım dolu salonu hakediyor, geçmişte nasıl tek vücut olup o salonu doldurduysak, bunu yine başarabiliriz, 4-5 bin taraftarın çok ötesine geçebiliriz!!!

Arkadaşlar, salona giden bizler bugünden başlarsak Bornova maçını oyuncularımızı onurlandırma maçına çevirebiliriz....

Efes maçında perdeleri kaldırdık, Ankara?ya aktık, Cum Baba kupasında İpekçi?yi ezeli rakibimize deplasman yaptık, Taranto, Asvel, Canaria maçlarında salonu fulledik, yani ne zaman el ele verdik, herkesi salona çağırdık, o zaman salonu doldurduk...

Şimdi bu topicle beraber başlayalım, Cumartesi günü saat 13.00 te, A.İpekçi?ye akalım!!!

Heryerde, ama heryerde bu maçın duyurusunu yapıp, insanları salona taşıyalım, sıradan bir lig maçında o salonun dolabileceğini gösterelim...

KISACA YÜRÜYELİM ARKADAŞLAR!

BORNOVA MAÇI SADECE 1 MAÇ DEĞİL!
BORNOVA MAÇINI ARMA?NIN HAKKINI VERENLERİ ONURLANDIRMA MAÇI YAPALIM!!

ZAMANI GELDİ!
VARMISINIZ?

Re: Zamanı geldi! Varmısınız?

İşte ruh..

Eline yüreğine sağlık.

Zamanı geldi!

Potanın Aslanları fark etmesekte bu yürüyüşlerini kupayla taçlandrarak özlemleri hasretleri sona erdireceklerine inancımız sonsuz!

Cumartesi İpekçide kıpkırmızı salonda sapsarı güneş gibi doğarak oyuncularımızın yüreklerini ısıtacağız!

"kardes, su Papadopulos'a karsi oynamak istemeyen pivot "ölsün":)"

Ermal öyle demiş Twitter'da Çağlar Torun'a. Bir üst turda rakibimiz PAOK olsunmu konuşmaları esnası.

Böyle oyunculara, onları koordine eden şef Oktay Mahmuti'ye ve maç boyu susmayan taraftara katılmak istemezmisiniz? Canınız sıkkınsa moraliniz bozuksa atlayın gelin hafta sonu maça. Bu takımı da Kızlarımızı da coşku ile bağrımıza basalım. Kupalar için yürüyüşümüzü başlatalım.

Bu konuyu dolarmı, dolmazmı diye açmadım arkadaşlar...

Ben diyorumki, hep beraber daha önce yaptığımız gibi, cumartesiye kadar çalışalım, kısaca örgütlenip salonu dolduralım...

Bu çalışmaya, bu çabaya varmısınız?

Çünkü geçmişte test ettik, ve başardık... sizler varsanız, o zaman salon dolacaktır!

Uzun bir aradan sonra Polonya dan geri geldim kisa bir sureligine de olsa ve bende gelecegim bu maca !!

Bu başlığı Elimizin ulaştığı tüm forumlara yaymakta fayda var bende bi aksilik çıkmazsa kardeşle beraber salondayım

2 yıl aradan sonra Cantu maçına gidebilmiştim. Salona girip koridordan ilk tribüne çıktığım an burnumun direğinin sızladığını hissettim. Takım herşeyi hakediyor. 18 ruhsuzu desteklemek için tribünleri doldurabilen taraftarın bu 12 savaşçıyı desteklemek için ancak 3000-4000 kişi olabilmesini anlayamıyorum.

Özellike futbolun böyle rezil olduğu bir dönemde insanların bu savaşan takıma gerekli desteği vereceğine inanıyorum. Cumartesi salonda görüşmek üzere..

seyrettiğim takımla gurur duyuyorum.seyrettiğim takımın oyunundan keyif alıyorum.o zaman bu takımı neden desteklemeyeyim salonda.ben antalyada oturuyorum.sırf maç için istanbula gelecektim.ne yazıkki nöbetim var cumartesi :( çok üzgünüm. orada olup da takımımı onurlandırmak isterdim.

Arkadaşlar, bu konuyla ilgili bir etkinlik oluşturulmuş, herkes o etkinliğe katılıp ayrıca arkadaşlarınıda davet ederse iyi olur.

Basketbol şubemiz ve desteğimiz, Hüseyin?in de dediği gib gerçekten iyi,3000-4000 ortalama dediğimizde A.Şahenk?i her maç dolduruyoruz demek oluyor, hatta salonlarada sığmıyoruz, yani bazılarının hayal bile edemiyeceği bir ortalama, ama biz Galatasaray?ız, biz hedeflerimizi kendi gücümüze göre koyarız...

Bornova, maçı için hep beraber çabalarsak, o salonu doldurabiliriz, o salon dolarsa, bu oyuncular mücadelelerini ikiye katlayacaklardır, ve ne kadar güçlü olduklarını hissedecekler.

Bizler salona hep gidiyoruz, hatta gitmediğimizde sevgiliyi özler gibi özlüyoruz, şimdi sıra hiç gitmemiş birilerini götürmekte..

Bu maç için sanal, reel, okul, iş heryerde çalışalım, insanları davet edelim, eğer biz inanırsak ve çalışırsak o salon dolar...

VARMISINIZ?

Bu takım her şeyi hakediyor arkadaşlar, biliyorum dün verilen desteği belki de başka hiç bir takım alamıyor ama bu takım için yeterli değil. Dün İpekçi'ye gelen taraftar Şahenk'e sığmazdı kabul ediyorum ama artık bizim İpekçi'ye sığmamamız lazım zira sahadaki Aslan Yürekliler bunu hakediyorlar.

Gelin ve Arma için mücadele nasıl oluyormuş hep beraber görelim.

Yeter arkadaşlar yahu! Bu hafta sonunu Ankara´da geçirmeyi planlıyordum ama ince ince işliyorsunuz. : )

Fener Ülker maçına geleceğim diye yaptım tüm planlarımı. O maça herkes gelir, önemli olan Bornova maçına gelmek diyenler olabilir ama yaptık bir kere planları ona göre.

Oyuncular ve teknik kadro armanın hakkını veriyor ama taraftar vermiyor, veremiyor!

Gelen taraftara haksızlık etmeyelim Onur. Onlar hakkını veriyor bence. Açıkcası tabii salon kalabalık olsun istiyorum. Ama Sinan Erdem'i dolduran Efes-FBÜ taraftarları gibi taraftarlar gelecekse, yani takım öndeyken desteğini verecek kişiler gelecekse takım geri düştüğünde negatif enerjilerini oyunculara aşılayacaklar gelecekse, çıkmasınlar sıcak evlerinden. Dün geceki seyirci arkadaşların da dediği gibi Ayhan Şahenk'i tıkabasa dolduracak kadar kalabalıktı. Ama daha önemlisi maç öncesi maç ve sonrası takımının arkasında durduğunu ve pozitif enerjisini takıma veren seyirciydi. Zaten Abdi İpekçi'deki bu serinin başlamasını sağlayan öğelerdendir bu taraftar. Ben bu taraftarın parçası olacak kişilerin o salonda olmasını istiyorum. Nicelik değil nitelikdir önemli olan.. :)

Sühan Cem' Alıntı:
Gelen taraftara haksızlık etmeyelim Onur. Onlar hakkını veriyor bence. Açıkcası tabii salon kalabalık olsun istiyorum. Ama Sinan Erdem'i dolduran Efes-FBÜ taraftarları gibi taraftarlar gelecekse, yani takım öndeyken desteğini verecek kişiler gelecekse takım geri düştüğünde negatif enerjilerini oyunculara aşılayacaklar gelecekse, çıkmasınlar sıcak evlerinden. Dün geceki seyirci arkadaşların da dediği gibi Ayhan Şahenk'i tıkabasa dolduracak kadar kalabalıktı. Ama daha önemlisi maç öncesi maç ve sonrası takımının arkasında durduğunu ve pozitif enerjisini takıma veren seyirciydi. Zaten Abdi İpekçi'deki bu serinin başlamasını sağlayan öğelerdendir bu taraftar. Ben bu taraftarın parçası olacak kişilerin o salonda olmasını istiyorum. Nicelik değil nitelikdir önemli olan.. :)

Kesinlikle katılıyorum. Tabii ki salon dolsun ben de isterim ama önemli olan taraftar sayısı falan değil, taraftarın hissedilen etkisidir.

Ayrıca çok fazla seyirci istemem açıkçası. Taraftar gelsin taraftar. Paramı verdim oyun güzel değilse tepkimi koyarım, az alkışlarım gibi tiyatro seyircisi en fazla %10 olsun. Zira kendileri bilinçli tüketici (!) olduğu için işler kötü gidince yukarıdaki örnektekiler gibi negatif etki de yaratıyorlar.

Sühan bu bahsettiğin taraftar kitlesini futbol maçlarında da gömek istiyoruz Sühan. Bu sen ASY deki ortam en az takım kadar kötü. Bu arada 2. yari basket kombinesi alabiliyor muyuz? Sene başında kaçırdım sakerde olduğum için...

Mazhar sanırım alabiliyorsun Basket Kombinesi ama gene de net konuşamıyorum. Biletix'de kombine için hala başlık var ama almaya kalktığımızda "başarısız" diyor. Direk klübü aramakta fayda var. Bunun dışında Biletix gişesine de sorabilirsin.

Futbol maçları için seyirciyi konuşmak gerekirse. Bunun sebebi bence ultrAslan veya onların yakınında gezen seyircilerden ziyade fevri olarak ya da ayda yılda bir maça gelenler yüzünden oluyor bu etkisizlik. Zaten maçlarda dikkat edersen futbolcu yuhalama, ıslıklama, rakip takımı alkışlama, rakip takıma oley çekme gibi etkinlikleri de genelde o tarz taraftarlar yapıyor. Yani niteliksiz, "para verdim oynayın laaaan!!" tayfası. Bunun düzelmesi için ya ultrAslan ve buna benzer gruplar 90 öncesi sürece dönecek ya da herkes şapkasını önüne koyup facebook veya forum taraftarı olmadığını gösterecek.