Zihniyet İstifa!!!

Sizce Ö. Canaydın tepkilere karşı kendisine nasıl bir yol çizer?

• a) Müşterilerimiz haklı der istifa eder..

Oy: 0 0.0%
  • c) Üç-beş çapulcu der geçer.

• d) Gündemi değiştirmek adına ya hastanede sakat futbolcu arar ya da ortaya birkaç yıldız futbolcu ad

• Kullanılan toplam oy
    33
oy verdimde bence bunlarıda demez '3-5 kişinin yaptığı bir eylem(buraya kadar tuttu) taraftarlarla aramız iyi' der bizi fıtık eder!

İstifa hariç her cevabı beklerim Canaydın'dan. Sıra hangi cevaptaysa onu söyler muhtemelen ama sezon sonu yaklaşıyor, sanırım gündemi değiştirmek adına yıldız oyuncu alacağız der bence ve koltuğunda taraftarı hiç takmayarak oturmaya devam eder tabikide.

her zaman yaptıgı gıbı sundemı degıstırmek adına bırkac oouyuncu adı gecıcek ve bızı yıne uyutucak yada ole yaptıgını sanacak cunku her sıkıstıgında ole oldu

Özhan Canaydin istifa ozhan canaydin istifa bildiginiz baska sey yok mu sizin bence gayet basarilidir ozhan canaydin kalmalidir gs eski yoneticileri ile yonetilse suana kadar 10 kere batmisti parmadan beter olmusturk 3. ligte oynardik suan ayakta isek ozhan canaydin sayesinde ve ben sonuna kadar ozhan canaydini destekliyorum basket icin diyorsaniz gs son 10 senedir napmista bu seneki 4.luk yetersiz geliyor ???

Bayan basketbol ve voleybol takımlarının küme düşmesi,
Her sene Ocak ve Haziran aylarında stat temeli atmak,
100 milyon dolarlık kredi birkaç gün sonra hesabımızda deyip rezil olmak,
Sadece stat değil,konut projesi içeren bir plandan,Mecidiyeköyle değiş tokuş yaparak Toki'ye stat yaptırmak,
Ribery'yi kaçırmak,kaçırdıktan sonra adamın geri gelip elini öpeceğini söyleyip bizleri komik duruma düşürmek,bir ay önceki CAS duruşmasında Ribery'nin gözlerinin içine baktım,suçlu olduğunu anlatır biçimde başını eğdi gibi söylemlerle dolu bir açıklamayı GS TV'de ve resmi sitede yapmak,
Başarısız yabancı oyuncu transferleri,
Sutopu şubesini zor duruma sokmak için elinden geleni yapmak,
İşte Canaydın'ın döneminden aklımda kalanlar.Benim unuttuklarım mutlaka vardır, diğerlerini hatırlayan üyelerimiz eklesin.

arkadaslar 2 gun sonra kesin ya rigelmeyi ya lincoln u yada gallardo yada messi alcaz :D gorursunuz canaydin kesin ole der

canaydin'i sadece alkisliyalim..en guzel GALATASARAY'a yakisan protesto Alkisla olur..Sami Yen'de o prestolu yil gibi..her mactan onca 3 dakka boyunca sadece alkis..en guzeli budur... :atki