Koca bir yılı geride bırakıp yeni umutların ve hayallerin süslediği yeni bir yıla girmemize artık çok az bir zaman kaldı. Tüm dünyada heyecanla beklenen yeni yıl için herkesin farklı hayalleri var. Kimi aşk, kimi para, kimi sağlık, kimi daha güzel bir iş gibi klasik şeylerin hayalini kurarken, kimileri de beklentilerini daha alçakta tutar. Ne hayal kurarsanız kurun herkesin tek beklentisi daha iyi bir yıl geçirmek…

Yeni yılın en heyecanlı noktalarından biri tartışmasız yılbaşı geceleridir. Milyonlarca insanın en sevdiği kişilerle birlikte kutladığı bu özel gecenin en güzel ritüeli olan yılbaşı hediyesi için seçiminiz son derece önemli. Bunun için önceliğiniz yılbaşı formatına uygun hediyeler seçmek olmalı. Mesela noel baba ya da kardan adam temalı ürünleri örnek gösterebiliriz. Tabi yılbaşı formatına bağlı kalmak zorunda da değilsiniz. Karşınızdaki kişinin hobilerine ya da ilgi alanlarına hitap eden bir yılbaşı hediyesi de seçebilirsiniz. Buna en somut örnek olarak da tuttuğu takımla alakalı bir ürün seçmeniz doğru bir karar olacaktır. Çevrenizde yılbaşı hediyesi alacağınız Galatasaraylı bir tanıdığınız varsa bu yazıda birbirinden güzel alternatifler bulabilirsiniz.

 

Nike Team Club Hoddy

Galatasaray’ın resmi giyim sponsorlarından Nike’nin ürünlerinden biri olan bu kapşonlu, hem şık hem de kaliteli yılbaşı hediyelerinden biri.

 

Yılın En İyi Galatasaray Taraftarı Oscar Ödülü

Kişiye Özel Sarı Kırmızı Pürmüz Alevli Kutulu Taraftar Çakmak

Sarı Kırmızı Taraftar Temalı Stres Kupa Bardak

Galatasaray Logolu 2’li Kahve Fincanı

Kahve keyiflerini daha keyifli hale getirecek logolu bu kahve setini yılbaşı hediyesi için mutlaka değerlendirin.

Yılın En İyi Galatasaray Taraftarı Plaketi

Hangi taraftara sorsanız “En iyi Galatasaraylı benim!” der. Peki ya sizce kim? İyi bir Galatasaraylı olduğunu düşündüğünüz arkadaşınıza bu plaketi hediye ederek kimin en iyi olduğunu tescilleyebilirsiniz. Plaket üzerinde de istediğiniz 2 adet fotoğraf yer alıyor.

Galatasaray Quantum Kol Saati

Quantum ve Galatasaray iş birliği ile üretilen bu kol saati, kaliteli bir yılbaşı hediyesi arayanlar için ideal.

İsme Özel Scrikss Galatasaray Logolu Roller Kalem

Scrikss markasının Galatasaray için özel olarak tasarladığı roller kalem, iş hayatında sıklıkla not almak zorunda olan arma sevdalıları için en şık hediyelerden biri. Kalemin üzerine de arkadaşınızın ismini yazdırabilirsiniz.

Parçalı Kadın Yelek

Sarı kırmızı renklere gönül vermiş kadınlara da parçalı yelek hediye edebilirsiniz.

Çiftlere Özel 2’li Vosvos ve 365 Gün Kartları

Bu şirin hediyeyi hem Galatasaraylı hem de vosvos meraklısı sevgilinize hediye edebilirsiniz. Vosvosların üzerinde de isimleriniz ve istediğiniz tarih yer alabilir. Kutu içindeki 365 gün romantik aşk kartları sayesinde de hediyeniz romantik bir hâl alacak. Bu ve benzer ürünleri incelemek için tıklayın.

Galatasaray Logolu Çakmak

Galatasaray’ın lisanslı ürünlerinden olan bu şık çakmak, özellikle erkeklere verilebilecek ideal yılbaşı hediyelerinden biri.

Yukarıdaki ürünlerden bazılarını aşağıdaki linkten sipariş edebilirsiniz.

https://www.hediyerengi.com/kategori/yilbasi-hediyesi

Yoruma kapalı.

İlginizi Çekebilir

X Faktör | Galatasaray DS – Ewe Basket Oldenburg

X Faktör Galatasaray Doğa Sigorta, Eurocup 2. Maçında EWE Baskets Oldenburg’u 92-79 mağlup…