2016-2017 Galatasaray Futbol Takımı

Dzemali-Selçuk-Tolga-Hamit- Donk yeter bu kadar orta saha bide Leiva'ya para akıtmaya gerek yok zaten sakatlıktan başını kaldıramıyor yıllardır Avrupa'ya gitmediğimiz yıl ,FFP ye dikkat et dedikçe adamlar türk oyunculara bonservis akıtıyorlar bunlar hain ya .

Dzemali-Selçuk-Tolga-Hamit- Donk yeter bu kadar orta saha bide Leiva'ya para akıtmaya gerek yok zaten sakatlıktan başını kaldıramıyor yıllardır Avrupa'ya gitmediğimiz yıl ,FFP ye dikkat et dedikçe adamlar türk oyunculara bonservis akıtıyorlar bunlar hain ya .
Saydığınız oyuncuların hiçbiri tam anlamıyla defansif orta saha değil. Leivanın öyle büyük bir sakatlık sorunu yok,kronik sorunu hiç yok. Mutlaka alınmalı. Dzemaili Donk gitmeli.

Niye Türk alıyoruz denmesini de anlamıyorum açıkçası. Benim için iyi veya kötü oyuncu vardır. Eren de Tolga da gayet iyi oyuncular. Tam anlamıyla Türk sayılmazlar ayrıca :DBu seneki transfer politikamız doğru oyuncular üzerinde gidiyor ama maliyetleri sıkıntılı maalesef.

Saydığınız oyuncuların hiçbiri tam anlamıyla defansif orta saha değil. Leivanın öyle büyük bir sakatlık sorunu yok,kronik sorunu hiç yok. Mutlaka alınmalı. Dzemaili Donk gitmeli.
Kolay sakatlanan bir oyuncu anlamında söyledim Leiva'yı kronik sakat demedim zaten .Hiç biri tam anlamıyla defansif orta saha değil bu kadar göbek oyuncusunun aynı anda olması saçma değil mi ?Bence Leiva olmayacağı için ön libero da oynayabilen Tolga alındı .Donk bence de gitsin ama maaşı büyük sıkıntı çin kuluplerine yollayabilseydik iyidi .Ama Dzemali kaliteli bir orta saha bence kalması lazım Tolga'nın bonservisine ve kendisine vereceğimiz paranın yarısı ile Dzemali'nim maaşı ödenir .O yüzden gereksiz bir hamle olsu benim gözümde .

Kolay sakatlanan bir oyuncu anlamında söyledim Leiva'yı kronik sakat demedim zaten .Hiç biri tam anlamıyla defansif orta saha değil bu kadar göbek oyuncusunun aynı anda olması saçma değil mi ?Bence Leiva olmayacağı için ön libero da oynayabilen Tolga alındı .Donk bence de gitsin ama maaşı büyük sıkıntı çin kuluplerine yollayabilseydik iyidi .Ama Dzemali kaliteli bir orta saha bence kalması lazım Tolga'nın bonservisine ve kendisine vereceğimiz paranın yarısı ile Dzemali'nim maaşı ödenir .O yüzden gereksiz bir hamle olsu benim gözümde .
Tolga Leivayla Selçuku yedeklesin diye alındı diye düşünüyorum. Basında çıkanlar da doğruluyor bunu. Dzemaili mutlaka gitmeli, bu kalitesi sebebiyle değil. Bizde olmuyor niyeyse. Hem de maaşı da yüksek biraz maaşı azaltmalıyız.

Llorente 6 milyona Swansea'ye gitmis.Biz Serdar ve Eren'e 8.5 verdik.Tolga'ya da 3 verecegiz galiba.Rezil bir transfer donemi geciriyoruz.

Tolga Leivayla Selçuku yedeklesin diye alındı diye düşünüyorum. Basında çıkanlar da doğruluyor bunu. Dzemaili mutlaka gitmeli, bu kalitesi sebebiyle değil. Bizde olmuyor niyeyse. Hem de maaşı da yüksek biraz maaşı azaltmalıyız.
Dzemali gitmez ki kolay kolay adam 2.5 civarı para alıyor vergi yok birsey yok gitse italya'ya gider alacagı para burdakinden 4-5 kat az olur .Neyse bakalım belki bir ayar çeker Riekerink .

Tek forvet Eren'le başlamak büyük bir hata 1 tane daha bir forvet gerekiyor bit ara Castaignos haberleri geçmişti keşke gelse Riekerink ile kendine gelirdi .

Ünal Aysal istifa, Galatasaray elden gidiyor, kongre toplanmalı

Serdar'a 4,5, Eren'e 4 , Tolga'ya 3 verilirmi Aysal kulübün batırıyorsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yeter Aysal Yeter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Tolga için 3 bir bonservis 2 kendine verirlerse yazıklar olsun. Bir tane maç izlemem bunlar gidene kadar.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transfer vizyon işidir . '' 3 yil öncesine kadar yabanci sınırı kalksın '' diye yaygara koparırken , şimdi yabanci sınırının kalktıgı bir ortamda , 8 milyarlik dünya'da transfer ettigin oyuncular camianın vizyonunu özetliyor. Hadi dursun özbek vizyonsuz , yönetimde vizyonsuz peki bu kulubun Scoutu ne iş yapiyor ? Bu transferleri gercekten Riekerink'in yaptigini düsünüyor musunuz ?

Transfer sezonu içerisinde kullanmayacağını bildiği oyuncularla yollarını uygun bir şekilde ayıramayacak bir kulübüz ve bunun sebebi futbolcularla imzalanan anlamsız sözleşmeler. Şuan sözleşmeleri uygun olsa bir kalemde gidecek oyunlar Olcan, Tarık, Donk, Umut, Dzemaili şeklinde bu liste uzar gider ve bu oyunculardan açılan kontenjan dahilinde takıma yarar sağlayacak futbolcular gelirdi. Serdar, Eren, Tolga ve Emrah transferleri için ise diyecek bir şey yok. Sadece bonservislerine 11,5 milyon euro para ödendi. Avrupa'da olmayacağımız bir sezonda kadro yapılanması için daha genç ve potansiyelli futbolcuları takımımıza dahil edebilirdik fakat yine günlük başarıları tercih ettik. Umuyorum ki bir tane ilk 11 oyuncusu olacak ciğersiz diye tabir edilen orta saha, bir tane ligin dinamiklerine uygun forvet ki benim için bu yönetimin alıp getirebileceği en iyisi Niasse'dır kendisi kiralık hamlesi ile gelirse katkı verecektir ve bir tane çok iyi stoper bu takıma şarttır. Yazımın en başında da belirttiğim gibi keşke Olcan, Tarık, Donk, Umut, Dzemaili, Chedjou, Eray, Jem gibi isimlerden bu yaz kurtulabilsek.

Transfer sezonu içerisinde kullanmayacağını bildiği oyuncularla yollarını uygun bir şekilde ayıramayacak bir kulübüz ve bunun sebebi futbolcularla imzalanan anlamsız sözleşmeler. Şuan sözleşmeleri uygun olsa bir kalemde gidecek oyunlar Olcan, Tarık, Donk, Umut, Dzemaili şeklinde bu liste uzar gider ve bu oyunculardan açılan kontenjan dahilinde takıma yarar sağlayacak futbolcular gelirdi. Serdar, Eren, Tolga ve Emrah transferleri için ise diyecek bir şey yok. Sadece bonservislerine 11,5 milyon euro para ödendi. Avrupa'da olmayacağımız bir sezonda kadro yapılanması için daha genç ve potansiyelli futbolcuları takımımıza dahil edebilirdik fakat yine günlük başarıları tercih ettik. Umuyorum ki bir tane ilk 11 oyuncusu olacak ciğersiz diye tabir edilen orta saha, bir tane ligin dinamiklerine uygun forvet ki benim için bu yönetimin alıp getirebileceği en iyisi Niasse'dır kendisi kiralık hamlesi ile gelirse katkı verecektir ve bir tane çok iyi stoper bu takıma şarttır. Yazımın en başında da belirttiğim gibi keşke Olcan, Tarık, Donk, Umut, Dzemaili, Chedjou, Eray, Jem gibi isimlerden bu yaz kurtulabilsek.

Bunlardan kurtulamadıklarını gördükleri halde hala aynı şekilde gereğinden fazla paralar verilmeye devam ediyor bunlar nereleri ile düşünüp FFP ye göre transfer politikası oluşturuyorlar anlamış

Serdar Aziz, Eren Derdiyok ve muhtemelen Tolga Ciğerci. İyi transferler olduğu aşikar fakat kalite olarak Galatasaray'ın kalitesinin gerçekten üstünde değiller. Fakat verilen bonservisler ve yıllık ücretler sanki sansasyonel oyuncularmış gibi. Finansal Fair Play'den veryansın edenler, sürekli bir dar boğazda olduğumuzu söyleyen Başkan kesinlikle bu sözleriyle bağdaşan davranışlarda değil. Danimarkalı Thomas Delaney için Kopenhag'a 3.000.000€ vermeyen yönetim Tolga için bu parayı verebiliyor yani bir vizyonsuzluk, bir yönetimsizlik var. Gerçekten sevimsiz ve saçma bir durum. Sonra Ünal Aysal transfere çok para harcadı, boşa transfer yaptı. Bu transferleri de göreceğiz arkadaşlar.

Alıntıdır...

Oyunculara bu kadar çok para vermek saçma. Kimseden alamazlar bu paraları. Tarık, olcan, umut hepsi de yata yata para alacaklar.

Cidden yönetilme problemi var.

Babalarının paraları gibi para harcıyorlar. Sen otellerine böyle mi yönetiyorsunuz Dursun Özbek? O koltuk sana emanet edildi. Şu an resmen ihanet ediyorsun.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer Tolga Ciğerci için söylenen ücretler doğruysa yönetim Serdar, Eren ve Tolga transferleriyle toplam 34 670 000 avro bağlanmış oldu. Tolga Ciğerci'yi almak zaten ayrı bir ahmaklık bir de bahsi geçen paralara almak apayrı bir ahmaklık. Hertha'da doğru düzgün oynamamış süreklli sakat. Sezon başı ortalama 10-11 maç oynamış. 3 milyon bonservis ve 2 milyon avro maaş kulübe ihanettir.