17 Canımız Mehmetçiğimiz Daha Şehit..

17 Canımız Mehmetçigimiz daha şehit !!!

pkk? Şemdinli´deki Aktütün karakoluna saldırdı. Hain saldırıda 1 astsubay? 6 uzman erbaş ve 8 er şehit oldu. Gece boyunca süren çatışmalarda 23 terörist öldürüldü.

Allah rahmet eylesin ...

Re: 15 canımız mehmetçiğimiz daha şehit

Aynı karakola 3.saldırı ve toplam 43 şehit...Üstelik busefer 300 kişi ile gündüz saldıracak kadarda cüretkarlar.

Yani bu ülkede istihbarat ne işi yapar ?Ya da siyasi irade,2000 lerin başında tamamen biten bu pkk sorununun son 5 yılda tekrar 90 lar öncesi gibi bir güce ulaşmasına nasıl engel olamaz.
Ya da olamıyorsa hala cıkıpda nasıl konusur aklım almıyor..

20-22 yaşlarında 15 gencimizin tüm hayatı,yaşayacagı güzellikler yokolup gidiyor.Sonrada arkalarından ''şehitlerimize rahmet diliyorum,terörün kökünü kazıyacagız'' deniyor.
Ama pkk yı en çok destekleyen ülke olan abd ile siyasi müttefiklik devam ediyor.

Yani neresinden bakarsak yalan ve çürümüşlük akıyor olansa genç türk evlatlarına oluyor..

Off ki ne off.
Allah Rahmet Eylesin ve komutanlar artık bir karar versin.Ya girip alayını kökünü kazıyacağız ya da bunların finansörlerini bulup kazıyacağız.

Düşmanımızı bilmediğimiz,aslında bilip söyleyemediğimiz bi savaşta 15 evladımızı kaybettik!
Türk ulusunun başı sağılsun
15 kahramanımızın önünde saygıyla eğiliyorum
:(

Şuanda 15 tane evde yanan yangını , üzüntüyü ve çaresizliği ancak yaşayan bilir ...
Ama kanlarının son damlasına kadar , vatanları için canlarını veren bu arkadaşlarımız mekanları cennettir.
Burak, komutanlar bir karar versin demişsin , galiba yanlış yazdın Jonny veya Bush yazacaktın ?
21 Ekim pazar günkü Dağlıca Baskını , ABD ile olan ANLIK istikbarat protokolü , Aktütün Karakoluna yapılan ''ONLARCA'' baskından ders alamayan BİLİNÇSİZ zihniyet daha yüzlerce yazılacak ve fakat bir .... şeye yaramayacak şeyler.
Televizyonlar bütün gün konuşacak , hava ve karadan destekli unsurlarımız , şerefsizleri çembere alacak ama sonuçta nasıl oluyorsa , o bebek katilleri bizim çemberden son teknoloji silahlarımızdan kurtulup , özel termal kameralardan kaçıp kurtulacak.Bu ne ilk ne de son hep aynı senaryo !!! Çünkü balık hafızalı ve Tam BAĞIMSIZ bir devletiz ...
Akan dereleri tersine çevirecek olan tek bir kişi vardı , o da şimdi Anıtkabir'de.

Haberi duyduğumda şok oldum. Şemdinli'deki kaçıncı olay! Söylenecek söz yok. Allah'tan şehitlerimize rahmet, yakınlarına ise sabır versin...

RuhLarı Şad oLsun ŞanLı ŞehitLerimizin... ALLAH yakınlarına sabır versin...

Ateş düştüğü yeri yakıyor arkadaşlar biz vatansever olarak nekadar üzülüyorsak bunun onlarca katı o şehit evlerinde şu anda.
Haberi duyunca şok olmak bir yana şu anda o mehmetçiklerin resimleri görünce göz yaşlarımı tutamaz oldum.
Şunu sormak istiyorum yaklaşık olarak saat 1'de başlayan,saatler süren çatışma,... peki soruyorum nerede Hava Kuvvetleri,nerde istihparat? Hava Kuvvetleri Komutanı ve Genel Kurmay Başkanı ne iş yapıyorlar? Şimdi haberlerde 'ilk olarak hava kuvvetleri hemen müdahale etti..' gibi heberler veriliyor inanın yalan bunlar binbaşı aile dostumuz var kendisi söyledi saatler sonra helikopterler bölgeye varmış!!!

Evren YILMAZ' Alıntı:
Aynı karakola 3.saldırı ve toplam 43 şehit...Üstelik busefer 300 kişi ile gündüz saldıracak kadarda cüretkarlar.

Yani bu ülkede istihbarat ne işi yapar ?Ya da siyasi irade,2000 lerin başında tamamen biten bu pkk sorununun son 5 yılda tekrar 90 lar öncesi gibi bir güce ulaşmasına nasıl engel olamaz.
Ya da olamıyorsa hala cıkıpda nasıl konusur aklım almıyor..

20-22 yaşlarında 15 gencimizin tüm hayatı,yaşayacagı güzellikler yokolup gidiyor.Sonrada arkalarından ''şehitlerimize rahmet diliyorum,terörün kökünü kazıyacagız'' deniyor.
Ama pkk yı en çok destekleyen ülke olan abd ile siyasi müttefiklik devam ediyor.

Yani neresinden bakarsak yalan ve çürümüşlük akıyor olansa genç türk evlatlarına oluyor..

Böylesine bir saldırının ve böylesine hataların ardından ne denilebilir ki..

350 kişiyi farkedemeyen ve aynı karakolda 3 saldırıda toplam 43 şehit veren orduya yazıklar olsun.

Karınca yürüse farkında olan müttefikimizin(!) böylesine büyük bir hareketi görememesi de garip. Zaten herşey apaçık ortada, bunlara karşın beceriksiz hükümete de yazıklar olsun.

Yok yere şehit veriyoruz, yok yere evlere ateş düşüyor..

Haberlerde emekli bir albayın konuşmasını dinledim. Bayağı bir eleştiride bulundu. Hak verdim.

Gündüz vakti o kadar kişiliksizin ellerini kolarını sallayarak oraya girmesine anlam veremediğini, istihbaratın zayıf olduğunu, kendisi komuta başındayken böyle bir istihbaratsızlığa asla tahammül edemeyeceğini, sınır bölgelerinde bulunan komutanların başka bir yere tayinleri çıktığı zaman yerlerine onlardan daha donanımlı komutanların gelmesi gerektiğini, neden terör konusunda bilgili olan emekli komutanlardan bilgi almadıklarını merak ettiğini ve buna benzer birçok şey daha söyledi.

Güzel eleştirdi; ama 15 (?) can gitti neyleyim.

Okan BAKIR' Alıntı:
Sizce geberen köpeklerin kimliklerini neden açıklamazlar..? :oops:

Onu bilemem ama değil kimliklerini üst üste koyup resimlerinin verilmesi lazım boy boy.Bunu şu anki oluşumunu sevmesemde Osman Pamukoğlu çok iyi yapıyordu.95 operasyonundaki ölü köpeklerin resimllerini yayınlıyordu.
Ben bu konuda genel kurmay başkanı dahil olmak üzere bütün Kuvvet Komutanlarını sorumlu tutuyorum.Bu karakol 23 yılından beri bütün büyük saldırılara mekan olmuş son haftada daha saldırılmış ama yok baa cevap verilsin: Termal kamera takmak çokmu zor?Yoksa yılda 20-25 milyar dolar ala askeriye için çokmu masraflı?Yada oraya koyulan mehmetçiğin canlısı para etmiyormu?
Orta Doğunun en büyük ve en kuvvetli ordusu üstelik hava gücü ve filosu itibariyle dünyada ilk 4 te olan bir ordu 80lerin başından beri bu ibnelerin kökünü kurutamıyorsa yazıklar olsun ordumuza.Bakın eleştirimi Türk ordusuna anlamayın yada o yavrum mehmetçiklere benim tepki eli armut toplayan Kuvvet komutanlarına.

Bu başlığa bir şeyler yazmak istiyorum ama kendimi kontrol edememekten korkuyordum. Acı zamanla diner diye beklerken şehitlerin hayat hikayelerini okudukça, izledikçe insanın içi parçalanıyor.

Ulusumuzun başı sağolsun...

PKK kampları bizim için bbg evi gibiydi yahu rahat olsun herkes...
Gerilla'ya karşı gerille olmazsan keklik gibi avlarlar seni...
Olan da bu ülke şartlarının eğitimsizliğe terkettiği gencecik kardeşlerimize ve onların ailelerine olur ancak...
Devlet Görevlileri de münfreit biçimde biçimde protesto edildiği zaman Gül denen kişi? de parmağıyla işaret edip protestocuyu gözaltına aldırsın...
Al o parmağı kafana götür,bir düşün...
Şerefsizlikle ölmek mi,şerefsizlikten vazgeçip gerekeni yapmak mı...
elbette şerefsizlikle ölmek?

KATILMAYIN ŞU ŞEHİT CENAZELERİNE..!
EN ÖN SAFTA GERÇEK KATİLLERİ GÖRMEKTİR BANA EN ÇOK KOYAN..!

İyi niyetle yaklaşmak istiyorum, olmuyor.

Gündüz vakti saatlerce süren çatışmadan kimsenin haberi olmuyor! 17 canımız gittikten sonra "BBG" (?) gözetimindeki yerler hava bombardımanına tutuluyor!