2010 NBA Transfer Dönemi

T.Allen Memphis'te Gibi

6 yıldır Boston Celtics için ter döken ve 2008 yılında şampiyonluğa ulaşan guard Tony Allen, Memphis Grizzlies yolunda. 28 yaşındaki oyuncu ile Memphis Grizzlies çok yakından ilgileniyor ve anlaşmaları artık an meselesi.

Anlaşmanın kaç yıl olacağı henüz bilinmiyor ancak uzun zamanlı bir anlaşma olacak gibi görünüyor. Ayrıca kontratının her yılında en az 3 milyon dolar alması bekleniyor.

Memphis'in bu hamlesi de geçtiğimiz Şubat ayında Utah Jazz'dan takas ettikleri Ronnie Brewer'ı elden çıkarmayı istediklerini düşündürüyor.

Tonny Allen geçtiğimiz sezon 6.1 sayı - 2.7 ribaund - 1.3 asist istatistikleriyle oynamıştı.

NBATRKY

NTVSpor'da Hido'nun Phoenix'e Barbosa karşılığında takas olacağı yazılmış.Umarım gerçekleşir.Bir de Phoenix Josh Childress'la anlaşmış.

bu sene boozer'sı utah ve amare'siz phoenix'e talimiz sanırım ntv'de.

HEDO ------>> PHX!
Çok mutlu oldum umarım bir aksilik çıkmaz hem Hedoyu PHX formasıyla izleyeceğim hemde takımımın maçları daha fazla yayınlanacak..

Deniz Baskın' Alıntı:
bu sene boozer'sı utah ve amare'siz phoenix'e talimiz sanırım ntv'de.

utah jazz, al jefferson'ı aldı.. bana göre boozer dan 5 kat faydalı olur.. hem yaşı, hem potansiyeli ile.. mehmet okur gibi yumuşak ve içeriden kaçan bir uzunun yanına al jeffersson gibi bir savaşçı yakışır.. lorik cana gibi adam : )ayrıca jazz, raja bell ile de anlaşmak üzere..

* q-rich, orlando magic ile anlaştı..
* splitter nihayet nba e geliyor, draft haklarını elinde bulunduran spurs ile imzaladı..
* kyle lovry, houston da kaldı..
* lebronun kafasının rahatlaması ile dünya şampiyonasına gelebileceğini ifade ettiği söyleniyor..colangelo ile konuşuyormuş. tünelin ucunda ışık göründü..

* t-mac ortada kalmış durumda.. chicago ile anlaşabilirmiş.. O kadar sakatlanan adama mid-level dan fazlasını veren gözümde enayidir..

* Hedo'nun takası resmileşti..

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":63972ddi]bu sene boozer'sı utah ve amare'siz phoenix'e talimiz sanırım ntv'de.

utah jazz, al jefferson'ı aldı.. bana göre boozer dan 5 kat faydalı olur.. hem yaşı, hem potansiyeli ile.. mehmet okur gibi yumuşak ve içeriden kaçan bir uzunun yanına al jeffersson gibi bir savaşçı yakışır.. lorik cana gibi adam : )ayrıca jazz, raja bell ile de anlaşmak üzere..

* q-rich, orlando magic ile anlaştı..
* splitter nihayet nba e geliyor, draft haklarını elinde bulunduran spurs ile imzaladı..
* kyle lovry, houston da kaldı..
* lebronun kafasının rahatlaması ile dünya şampiyonasına gelebileceğini ifade ettiği söyleniyor..colangelo ile konuşuyormuş. tünelin ucunda ışık göründü..

* t-mac ortada kalmış durumda.. chicago ile anlaşabilirmiş.. O kadar sakatlanan adama mid-level dan fazlasını veren gözümde enayidir..

* Hedo'nun takası resmileşti..[/quote:63972ddi]
abi iletiyi yazdığımda öyle bir olay yoktu. Bir de itiraf ediyim Memo Türk olmasa (atıyorum meksikalı olsa) kesinlikle nefret edeceğim uzun olurdu NBA'de . Kaçaklarda incek var

CP3 sanırım takasını istemiş. Ve Knicks Curry'nin biten kontratı merkezli bir paket yapabilir. CP3, Knicks, Magic veya Lakers'a takas olabileceğini söylemiş. Ancak lakers işi biraz zor gibi. Çünkü yeterli parça veremez gibi geliyor, Lakers. Knicks'e gidebilir hem Amare de var.

T-Mac gibi adam takım bulamasın.Gerçekten üzüntü verici bir durum.Aslında kadrosu çok yaşlanmış olan Boston onu alabilirdi ama benim kafamdaki şablon ile takımların düşündükleri farklı sanırım ki böyle bir haber görmedik.

Lakers, Barnes ile anlaşmış. İyi hamle oldu. Aslında Barnes, Toronto ile anlaşmıştı. Ancak daha sonra Toronto, Kleiza ile anlaştı. Barnes'a verecek cap kalmadı sanırım.

T-Mac'i Clippers'ın ardından Chicago deniyormuş.Tarihin en büyük yeteneklerinden birinin düştüğü durum gerçekten üzüntü verici.

Eren Akın' Alıntı:
T-Mac'i Clippers'ın ardından Chicago deniyormuş.Tarihin en büyük yeteneklerinden birinin düştüğü durum gerçekten üzüntü verici.
takip ettiğim kadarıyla Bulls la idmanlara çıktı ama fizik gücü Bulls yönetimini tatmin etmedi ve Bulls T-Mac'e imza attırmak için artık eskisi kadar iştahlı değil....

Biz alalım t-mac'i . bizde hem Evans yokken skor yapar hem yaşı itibariyle bizde tecrübeli skorer rolü oynar. Evans'a zaten geçen sene çok yük bindi hem tek skorer oynadı hem point guardlık yaptı. Bu sene yine Udrih hariç guard alternatifimiz yok ve yine skorerimiz yok başka ( Cousins her maç 20 atsın ben .öt olmaya dünden razıyım). Ya bi point guard bulunsun ya da skorer alalım şu takıma. Hadi olum Petrie bi hamle daha. Bak ne güzel buldun gençleri bi çoban bul şu takımın başına.