2010 NBA Transfer Dönemi

Tugay hido gelirse sizin maçların 30'unu yayınlar ntv :) bak bizim maçları vermiyo hiç :)

Amerika çalkalanıyor James James diye :)
Program T.S ile 4 de başlayacak olmasına rağmen 2 saat önceden değerlendirmeler başlamış :)

Deniz Baskın' Alıntı:
Tugay hido gelirse sizin maçların 30'unu yayınlar ntv :) bak bizim maçları vermiyo hiç :)

Deniz, gelmesin kardeşim yahu ben internetten izlemeye razıyım. Kota sınırsız nasıl olsa, sınırlı olsa da paraysa para ben ayrıcalıklı taraftar olmak istiyorum. Beyazıt'ta limon sarısı Hido formaları gözümün önünden geçti bir an.. Kabus.

Burak Barut' Alıntı:
Amerika çalkalanıyor James James diye :)
Program T.S ile 4 de başlayacak olmasına rağmen 2 saat önceden değerlendirmeler başlamış :)

Tayyip ABD'de iken Lebron ile aynı havayı soluduysa eğer jazzı bol, gideri çok, bağlaması iyi bir sesleniş izleyebiliriz James'ten.. :)

Meclisten Lebron Manzaraları
Acaba siyasiler Lebron için ne dedi ? İşte yorumlar
Tayyip Erdoğan: Barrack Obama ile konuştum bana New York'a gideceğini söyledi. ''Eğer sözler tutulmazsa tepkimiz sert olur.''
Kemal Unakıtan : Geçen gece bu konuyu düşünüyordum ki uyumaya dalmışım. Rüya görmüşüm tabiii. Rüyamda ''Rabbime sordum Cleveland dedi'' bana
Kemal Kılıçdaroğlu: Bizim tavrımız bellidir. Biz ezilenden yanayız. Bu yüzden Clippers'a ya da Nets'e gitmeli
Oktay Vural : Cleveland'ın iktidar olma devri bitti , bütün dünya bunu böyle algılasın.
Deniz Baykal : Lebron James'i canlı yayına davet ediyorum. Eğer yüreği varsa benimle canlı yayına çıksın. Bakalım kim haklıymış

Deniz Baskın' Alıntı:
Meclisten Lebron Manzaraları
Tayyip Erdoğan: Barrack Obama ile konuştum bana New York'a gideceğini söyledi. ''Eğer sözler tutulmazsa tepkimiz sert olur.''
Kemal Unakıtan : Geçen gece bu konuyu düşünüyordum ki uyumaya dalmışım. Rüya görmüşüm tabiii. Rüyamda ''Rabbime sordum Cleveland dedi'' bana
Kemal Kılıçdaroğlu: Bizim tavrımız bellidir. Biz ezilenden yanayız. Bu yüzden Clippers'a ya da Nets'e gitmeli
Oktay Vural : Cleveland'ın iktidar olma devri bitti , bütün dünya bunu böyle algılasın.
Deniz Baykal : Lebron James'i canlı yayına davet ediyorum. Eğer yüreği varsa benimle canlı yayına çıksın. Bakalım kim haklıymış

Devlet Bahçeli : Kobe ile karıldı NBA'in harcı, ayrıştırmak kimin harcı !

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":2vibxdsw]Meclisten Lebron Manzaraları

Devlet Bahçeli : Kobe ile karıldı NBA'in harcı, ayrıştırmak kimin harcı ![/quote:2vibxdsw]

Devlet Bahçeli: LeBronun eski numarası 23 yeni numarası 6..
23-6=17
17+23=40 yapar ve milliyetçi hareket partisinin kırkıncı yılı :)

Açıklamaya 1,5 saat kala iyi geyikler dönüyor. :)

M.Ali Birand : Bakalım Lebron stüdyoda eğilecek mi ?
Ömer Üründül : Kollektif basketbol için Miami biçilmiş kaftan.

:) Erman Toroğlu: Şimdi hocam Lebron'a pastırma yedirmek lazım , onda da boy endam fena bu pastırma bi kokar sorma gitsin :)

Amerika tam anlamıyla karıştı :D
Her şehire bağlanıyorlar tek tek :D:D:D

İnsandır bu sonuçta bu kadar abartmak fazla oldu yahu.

Eee şimdi Miami'nin kralı kim ?

Bence Wade açık ara, Lebron yüzük için vezirliğe razı olduğunu gösterdi. ;)

Demek kraldan çok kralcıymış kendisi de. :)

Tugay, bu dünyada tek kraliçe Seimone Augustusdur.

Kral kim hala çözemedim.:)