2010 NBA Transfer Dönemi

Byron Scott, Cleveland Cavaliers ile anlaştı

Farmar'a Lakers'a yeni anlaşma önermemiş.Farmar serbest kalmış.

Emre Atasoy adlı bir arkadaşdan duydum.

"Yakın bir arkadaşımın babası, Chicago Bulls'un formalarını yapan fabrikada çalışıyor. Lebron formaları üretilmeye başlanmış." :)

chicago'ya gitmicek bence lebron.. jordan baskısı adı altında 1-2 yıl daha şampiyon olamassa ki öyle duruyo jordan adı altında ezilip iyice adı looser'a çıkıcağından orayı tercih edeceğini sanmıyorum.. ya new york olacaktır ya da cleveland bence.. wade ile araları çok iyi olduğundan wade yoğun baskı yapıyormuş güya miami'ye gel diye de düşüktür ihtimali..

new york'a gidip finale çıkarsın bide lal-ny finali görsün bu gözler..

ayrıca şu dirk için lamar bynum verip 2 yıl daha domine edip ligi 4'lerdim ben.. o da zor ihtimal ama.. güzel olurdu gerçi kobe dirk gasol 3'lemesi..

Emre Karakaplan' Alıntı:
Minnesota Timberwolves, Darko Miliçiç'le 4 yıl, 20 milyon dolarlık sözleşme üzerinde anlaştı.

Minnesota=LOOSER

Çok saçma bir yatırım.Ben şahsen GS'a gelecek olsa 1 milyonluk sözleşme önermem kendisine.NBA'in en büyük hayal kırıklığıdır,Detroit'in en büyük utancıdır bu adam.

Wade ile Lobron aynı takımda buluşursa şahane olur bence.

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
[quote="Eren Akın":74flexhe]Ve Paul Pierce yeniden Celtics'le imzaladı..
Oh be.

Gitmesinin imkanı yoktu zaten !.[/quote:74flexhe]

Aynen.Bir an tırstım gidecek diye ...

O son kontratını almak için serbest kaldı.Son kontratını da aldı.Yoksa ayrılmak gibi bir niyeti yoktu kanımca :)

LeBron, diğer isimler gibi transferde adı geçen takımların şehirlerine gitmek yerine, temsilcileri kendi ofisinde ağırlıyormuş. Son yıllarda burnu isminden daha fazla büyüdü. Bakalım bundan sonraki takımınında neler yapacak başka bir takıma giderse.

Halil İbrahim' Alıntı:
LeBron, diğer isimler gibi transferde adı geçen takımların şehirlerine gitmek yerine, temsilcileri kendi ofisinde ağırlıyormuş. Son yıllarda burnu isminden daha fazla büyüdü. Bakalım bundan sonraki takımınında neler yapacak başka bir takıma giderse.
Bu tavırları yüzünden Kobe sempatim başlayacak ona korkuyorum :)

Re: NBA Offseason 2010

Toronto Raptors, Amir Johnson'la 5 yıllığına 34 Milyon Dolar'a anlaştı.Yıllık 7 milyon dolar alacak kadar ne yaptı bu çok merak ediyorum.Takımı tamamen batırmaya uğraşıyorlar galiba.

Re: NBA Offseason 2010

Erdal Avcı' Alıntı:
Toronto Raptors, Amir Johnson'la 5 yıllığına 34 Milyon Dolar'a anlaştı.Yıllık 9 milyon dolar alacak kadar ne yaptı bu çok merak ediyorum.Takımı tamamen batırmaya uğraşıyorlar galiba.

Erdal 6,8 eder :)

Ama yinede çok fazla Amir için..