2014-2015 Kadın Voleybol Takımımız

Bu sene kimse bir şey beklemesin arkadaşlar. Benim sürekli isteyip dil döktüğüm De La Cruz'u da Eczacı almış. Bize hiçbir oyuncu kalmadı. Zaten kimi alırsak alalımda Ecz-Vakıf Fb ile mücadele edemeyiz.
Fb'nin kadrosu Kim-Bosetti (Richards)- Eda-Gökçen-Yabancı Pç(Polen)-Elif
Vakıf Gözde- Vasileva-Sheilla-Rasic-Bahar (Kübra)- Naz
Eczacı Larson- De La Cruz-Neslihan-Poljak- Büşra- Asuman(Nilay)

Bizde Neriman da kesin olarak takımdan ayrılmış. Küçüldüğümüz çok açık. Piyasada bütün iyi oyuncular imzaladı. geriye kalanlarla da bu takımlarla baş etmemiz mümkün değil. Bence hiç yabancı oyuncu almadan eldeki gençlerle oynayalım. Ligde yine 4. yada 5. oluruz zaten. Gelecek yıl yatırım yapılsın yapılacaksa.

Eğer niyetleri gerçekten küçülmekse gençlere güvenip oynatalım, yanlarına kalbur üstü yabancılar alınsın, hiç olmazsa gençlerimiz pişsin, yerli kadromuz güçlenirse yanlarına bu sefer daha güçlü yabancılar alırız, tabi bu sessizlik hep kötüye yorumlanıyor ama belki de beklenmedik ataklar da yapabilirler belli olmaz.

Çiğdem'e katılıyorum, Seda başka takımla anlaşsa da rahatlasak

Bu sene kimse bir şey beklemesin arkadaşlar. Benim sürekli isteyip dil döktüğüm De La Cruz'u da Eczacı almış. Bize hiçbir oyuncu kalmadı. Zaten kimi alırsak alalımda Ecz-Vakıf Fb ile mücadele edemeyiz.
Fb'nin kadrosu Kim-Bosetti (Richards)- Eda-Gökçen-Yabancı Pç(Polen)-Elif
Vakıf Gözde- Vasileva-Sheilla-Rasic-Bahar (Kübra)- Naz
Eczacı Larson- De La Cruz-Neslihan-Poljak- Büşra- Asuman(Nilay)

Bizde Neriman da kesin olarak takımdan ayrılmış. Küçüldüğümüz çok açık. Piyasada bütün iyi oyuncular imzaladı. geriye kalanlarla da bu takımlarla baş etmemiz mümkün değil. Bence hiç yabancı oyuncu almadan eldeki gençlerle oynayalım. Ligde yine 4. yada 5. oluruz zaten. Gelecek yıl yatırım yapılsın yapılacaksa.

Fenerin yabancı pasör çaprazına Montano'yu ekle sen :)

Montano ve Lo Bianco ile yollarını ayıran Galatasaray Daikin transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Ezeli rakibi Fenerbahçe'den ayrılan Seda Tokatlıoğlu’nu kadrosuna katmaya çalışan sarı kırmızılılar, İtalya milli takım smaçörü Catarina Bosetti ve Vakıfbank'ın eski oyuncusu Jovana Brakocevic ile de temas halinde...

Sarı kırmızılılar, gelecek sezonun bütçesinin belli olmaması nedeniyle görüştüğü oyuncularla resmi sözleşme imzalıyamıyor.

Ntv Spor

Para olacak mı o belli değil de olası parayı Seda'ya yatırırlarsa yazıklar olsun.Arena'nın dış cephesi boyansın,olası sıkışıklık için kenarda köşede dursun daha mantıklı.

Bizim voleybol şubesindekiler ölü taklidi yapıyor sanırım.Erkek ve kadın takımına menejer alıyoruz ama ortada oyuncu yok erkek takımındasadece iki oyuncu kalmış takımda kadın takımının kapanacağını daikin'in sponsorluğu bırakılacağı konuşuluyor.Bilgisi olan arkadaşlar varsa bu konuları açıklayabilir mi ?

Fenerbahçe'nin Lo Bianco hamlesini anlayamıyorum. Muhtemelen sadece ŞL maçlarında kullanacaklar. Bu durumda, ligde oynamayan bir pasörün takım ile uyumu nasıl sağlanacak? Üstelik Leo'nun bizdeki son sezonki performansı ve blok zaafiyetleri de ortadayken?..

VolleyTurkey sayfasında bir hafta içinde transferlerimizi açıklayacağımız yazılmış. Başka bir sitede Arrighetti ile anlaştığımız söylenmiş. Ne kadar doğru, bilemiyorum. benim en çok merak ettiğim konu, Montano'nun boşluğunu nasıl dolduracağımız. Brako olmuyorsa Margareta Kozuch'u çok isterim. Tabi Bakü'deki yüksek maaşını karşılayabilirsek... :)

Fenerbahçe'nin Lo Bianco hamlesini anlayamıyorum. Muhtemelen sadece ŞL maçlarında kullanacaklar. Bu durumda, ligde oynamayan bir pasörün takım ile uyumu nasıl sağlanacak? Üstelik Leo'nun bizdeki son sezonki performansı ve blok zaafiyetleri de ortadayken?..

VolleyTurkey sayfasında bir hafta içinde transferlerimizi açıklayacağımız yazılmış. Başka bir sitede Arrighetti ile anlaştığımız söylenmiş. Ne kadar doğru, bilemiyorum. benim en çok merak ettiğim konu, Montano'nun boşluğunu nasıl dolduracağımız. Brako olmuyorsa Margareta Kozuch'u çok isterim. Tabi Bakü'deki yüksek maaşını karşılayabilirsek... :)

Kozuch mu? Onu alacağımıza Seda'yı alalım daha iyi. Bu yıl 500 bin dolara anlaşmıştı zannedersem Azeryol ile ama çoğu önemli maçı 3-5 sayı ile bitirdi. Çok kötü hücum ediyor. Tamamen gereksiz birisi. Milli takımda iyi oynayıp kendini pazarlayangillerden.

Kozuch mu? Onu alacağımıza Seda'yı alalım daha iyi. Bu yıl 500 bin dolara anlaşmıştı zannedersem Azeryol ile ama çoğu önemli maçı 3-5 sayı ile bitirdi. Çok kötü hücum ediyor. Tamamen gereksiz birisi. Milli takımda iyi oynayıp kendini pazarlayangillerden.
Kozuch Yamamay'da iken çok iyi performans sergiliyordu. Takımın en önemli hücum silahıydı. O dönemki kadroları çok iyiydi. Cev Cup, ŞL üçüncülüğü, İtalya ligi şampiyonluğu kazandılar. Azeryol'daki performansı aldatıcı olabilir. Azeryol iyi kadro, kötü takım idi. İyi bir takım kurabilirsek Kozuch'un ço faydalı olacağını düşünüyorum. :)

Arrighetti Azeri takımlarından birisi ile anlaştı, biz orta oyuncu olarak en son Filipova ile ilgileniyorduk ama ne oldu bilmiyorum.

Hala iyi takım kurma şansımız var ama biz iyi takım kurmak istiyor muyuz orasını bilemiyorum. PÇ olarak Hooker, smaçöre Hodge ve Rivera, ortaya da Bahar'ı alırsak gayet dengeli takım oluruz.

Gamze
Hooker
Hodge - Rivera
Bahar - Özgenur / Aslı

Bu şekilde bi kadro iş yapar. Hodge'yi alamıyorsan Mihajlovic var, Rivera'yı alamıyorsan Jaque var ama biz ne düşünüyoruz gerçekten fikrim yok

Neden bizim klüp bu kadar iletişimden uzak anlamak zor,bundan 15 gün önce çok olumlu bi hava vardı takıma yeni menajer gelmiş ttnetin takıma sponsor olacagı ve çok iyi bşr bütçe verileceği konuşuluyordu.Gelinen nokta insanı hayal kırıklığına uğratıyor açıkcası takımda kimler kaldı kimler gitti onun bile haberini alamıyoruz.Artık bu saatten sonra para olsa bile kaç tane yerli iyi oyuncu kaldı kaç tane üst düzey yabancı kaldı ki, yapılacak en iyi iş genç takımla oynamak bayan takımı sanırım şampiyon oldu bu sene pav liginde. Bu saatten sonra açıkcası bu sene ne erkek ne de bayan takımından bir beklentim var ve korkarım ki bu iki şube yakında kapanma noktasına gelecek.