2015-2016 Galatasaray Futbol Takımı

Bak işte bu yaklaşımı sevmiyorum. Kazandık ''yaşasın xxxx'' kaybettik ''kahrolsun Hamza hoca''. Tabi herkes aynı fikirde olacak diye bir şey yok. Saygı duyuyorum ama katılmıyorum. Ben kazandığımızı da kaybettiğimizi de Hamza hocaya yazarım. Tabi oyuncuların, taraftarın da hakkını vererek.

Keşke güzel futbol oynasaydık, Sneijder/Muslera kalitesinde fazla oyuncumuz olsaydı, Hamza hoca helal falan diyebilseydik..

Ancak uzun zamandır futbol falan oynamıyoruz. Kendi evimizde Mersin'e bile üstünlük kuramıyoruz. Orta sahamız yok gibi. Savunmada çok ciddi açıklar veriyoruz. Kendim ve çevremdeki çoğu kişide eski heyecan kalmadı. Bunda da en büyük pay yönetim ve teknik direktörün maalesef..

Bu sene ki transfer sezonun özeti şu:

Lig şampiyonu olan, 4.yıldızı takan ve Şampiyonlar Ligi'ne gidecek olan Galatasaray'ın maç kurtarmak için oyuna aldığı 3 oyuncu; Emre Çolak, Umut Bulut ve Sinan Gümüş.

Ligi 5 . bitiren ve Uefa Kupası'na bile katılamayan Trabzonspor'un maç kurtarmak için oyuna aldığı 3 oyuncu; Cardozo, Marko Marin ve Özer Hurmacı.

Edit: Bu Cavanda ' yi seneyi bir şekilde almak lazım.

Anlam veremiyorum bu takımın oynayacağı sistem 4-2-3-1 dir başka bir sistem oynamaz. Elinde yanıp tutaşan Yasin varken onu yedek bırakmak nedir ?

Muslera
Denayer Chedjou Hakan Carole
Selçuk Jose
Sinan Sneijder Yasin(Poldi)
Burak

Takımın as kadrosu bu olmalı daha doğrusu hakeden kadro bu olmalı ama Hamza hoca adaletli değil hiçbir şekilde ! Takımı büyük maçlarda o kadar korkak oynatıyor ki anlamak güç sen ne oynarsan oyna takım savunman olmadığı için gol yiyeceksin Hamza Hocam . Galatasaraydasın ne kadar yersen 1 fazla atabilecek sisteme sahipsin . Gidip en verimli çağında Hakanı ön liberoda oynatmak ne Sneijderi sol kanatta poldiyi sağ kanatta oynatmak ne ? Hadi diyelim gaflete düştün oynattın Sneijderi solda kardeşim Poldi sağda oynamaz oynayamıyor belli koy yerine Yasin'i ?! Poldi alındı diye her maç 11 oynayacak değil çok kötü oynuyor şuan çünkü yerinde oynamıyor hadi Poldiyi oynattın diyelim Sol açık oynayatacaksın Yasini her maç 11 oyanatacaksın mücadele pas yüzdesi top çalma olarak ligin en iyisi Joseyi 11 oyanatacaksın memur kısmında tabi tutulan Sabrilerden emrelerden umutlardan vazgeçeceksin ?! Sinan Gümüş Umut bulutun sağ kanatta yapabileceği hangi şeyi yapamaz anlamıyorum ya da Yasin ilginç yazdığım kadroyla oynatsın 3 4 maç kadro otursun ama yok her maç farklı sistem her maç farklı oyuncu formayı hakedenler en çalışkan oyuncular kenarda oturuyo yazıktır günahtır.

Yazdık şurda da bulunsun.

Bu sene ki transfer sezonun özeti şu:

Lig şampiyonu olan, 4.yıldızı takan ve Şampiyonlar Ligi'ne gidecek olan Galatasaray'ın maç kurtarmak için oyuna aldığı 3 oyuncu; Emre Çolak, Umut Bulut ve Sinan Gümüş.

Ligi 5 . bitiren ve Uefa Kupası'na bile katılamayan Trabzonspor'un maç kurtarmak için oyuna aldığı 3 oyuncu; Cardozo, Marko Marin ve Özer Hurmacı.

Edit: Bu Cavanda ' yi seneyi bir şekilde almak lazım.
Nasıl? Cavanda'yı biz almaya kalksak araya girecek asalaklar sayesinde 5 milyon avro bonservisi olurdu.
Gelecek seneye almaya kalksak Trabzon kapıyı en az 5-6 milyon avrodan açar. Ki gelecek sezon Avrupa Kupalarına bile katılamayabiliriz ki para şampiyonlar liginde Avrupa ligi boş.

Cavanda'yı Trabzon ne kadara aldı bilmiyorum ama biraz paraya kıyıp Mauner'i alsaydık çok iyi olurdu. Adam tren gibi mübarek Cavanda filan hikaye

Meunieri bize yedirmezler gelse çok şaşırırdım ben. Cavanda olabilir sezon sonuna kadar bir görelim bakalım ne oluyor ne bitiyor? Daha iyisini de alacak güce sahibiz

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meunieri bize yedirmezler gelse çok şaşırırdım ben. Cavanda olabilir sezon sonuna kadar bir görelim bakalım ne oluyor ne bitiyor? Daha iyisini de alacak güce sahibiz

Güce sahibiz derken ?
Son gün transferi yetiştiremeyen güçten bahsetmiyoruz sanırım.

TrabzonSpor maçı ilk 11'i.

Muslera
Denayer Semih Balta Carole
Jose X
Yasin Sneijder Sinan
Burak

Jose'nin yanına kimseyi koyamadım.
Bilal ve Jem'in maç eksikliği var.
Emre formsuz ve moralsiz.
Jose-Balta yapabilir Hamza Hoca.

Podolski'yi de bu maç yedek bekletirdim.
Şu anda çok formsuz çünkü.
Onun yerine genç ve aç Sinan tercihi çok güzel olurdu.
Onların Yûsuf'u varsa bizimde Sinan'ımiz var.

Muslera umarım kendine gelir bu maçta.
Çok zor bir maç bizi bekliyor.
Beraberlik kayıp olmaz bence.

Güce sahibiz derken ?
Son gün transferi yetiştiremeyen güçten bahsetmiyoruz sanırım.

TrabzonSpor maçı ilk 11'i.

Muslera
Denayer Semih Balta Carole
Jose X
Yasin Sneijder Sinan
Burak

Jose'nin yanına kimseyi koyamadım.
Bilal ve Jem'in maç eksikliği var.
Emre formsuz ve moralsiz.
Jose-Balta yapabilir Hamza Hoca.

Podolski'yi de bu maç yedek bekletirdim.
Şu anda çok formsuz çünkü.
Onun yerine genç ve aç Sinan tercihi çok güzel olurdu.
Onların Yûsuf'u varsa bizimde Sinan'ımiz var.

Muslera umarım kendine gelir bu maçta.
Çok zor bir maç bizi bekliyor.
Beraberlik kayıp olmaz bence.
Dursun Özbek yönetimi beceriksiz olabilir ben de istifa etmelerini istiyorum. Yalnız bu Galatasarayın Cavandanın daha iyisini alamayacağı anlamına gelmez. Başımızda Dursun Özbek var diye Galatasarayı bu kadar ufaltmanın manası yok. Cavanda 4 5 senedir bilinen bir oyuncu ve yüksek potansiyeli var. Şu ana kadar herhangi bir kulüpte sürekli oynayabildiğini ve iyi performans gösterdiğine de rastlamadım. Sene başı Cavanda Gs ismi yanyana gelse eminim çoğu kişi burun kıvırırdı bunu da belirteyim. Asla kötü oyuncu demiyorum ama Galatasarayı bu kadar ufaltıp oyuncuyu da bu kadar abartmaya gerek yok. Cavandayı 1 sene izlememiz lazım. Trabzon maçı için şöyle söyleyebilirim Hamza Hoca fanteziye kaçmazsa Trabzonu yenebiliriz yeter ki saçmalamasın. Trabzonspor öyle gümbür gümbür oynuyor çok iyi oynuyor falan da diyemeyiz. Özellikle Constantın kanadını iyi işleyebiliriz Ortada da Jose selçuk yasin sneijder ve 45 dakika da olsa bilali oynatırdım ben Poldiyi de yedek bırakırdım.

Selçuk oynamıyor evet onu unuttum denayer i de deneyebilir orda 1 maçlık chedjou yetişmezse tabi

Denayer in şimdilik iyi savunmacı olduğunu düşünmüyorum. Hücumu çok seven bir oyuncu. Sabri yerine sağ bek oynarsa tadından yenmez

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera

Denayer Semih Hakan Carole

Jose Bilal

Sinan Sneijder Yasin

Burak

Keşke söyle çıksa hadi Poldiyi oynattı diyelim Sinanın yerine ( adaletten yoksun olduğu için hamza hoca ) deplasmandayız diyerek Umutu oynatacak Olcanı oynatacak yine fıtık edecek bizi bazen diyorum Ersun Yanal mı gelse en azından taktiği belli durumu belli çalıştıra çalıştıra adam eder oyuncuları .

Muslera

Denayer Semih Hakan Carole

Jose Bilal

Sinan Sneijder Yasin

Burak

Keşke söyle çıksa hadi Poldiyi oynattı diyelim Sinanın yerine ( adaletten yoksun olduğu için hamza hoca ) deplasmandayız diyerek Umutu oynatacak Olcanı oynatacak yine fıtık edecek bizi bazen diyorum Ersun Yanal mı gelse en azından taktiği belli durumu belli çalıştıra çalıştıra adam eder oyuncuları .
Kapının önünden bile geçirmemek lazım. Ersun yanalın yaptıklarını tek tek saymayalım burda. Onu gsnin başına getirmek apaçık ihanettir. Hamza hocayla sürünmeye razıyım

Ersun hani şu Ankaragücü'nün başındayken bir Galatasaray maçı sonrası evinde fener'den gelen 500 bin doları dağıtan adam. Hani soruşturmasını Şekip Mosturoğlu'nun 1 haftalık derin bir araştırma ve 3 saatlik bir görüşme ile kapattığı teşvik primi dağıtma meselesinin parçalarından biri olan Ersun mu?